052-2457843

X

אטרקציה ליום האישה - סדנת קוקטיילים עם זיו מנור

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

יום האישה הוא הזדמנות פז להביע את ההערכה לכל הנשים אשר עובדות בחברה.
זו הסיבה שמנהלות משאבי אנוש מחפשות דרכים יצירתיות כדי להעניק להן חגיגה יוצאת דופן לכבוד יום האישה הבין לאומי. אחת הדרכים המוצלחות לכך היא השתתפות בסדנאות לנשים בתחום הקוקטיילים והיינות של זיו מנור. הסדנאות יותירו את כל הנשים פעורות פה. הפורמולה המתאימה ביותר לנשים היא שילוב מנצח של הנאות החיים, יין משובח, הרבה מאד צחוקים ומוסיקה איכותית ללא הפסקה. בסדנת הקוקטיילים קיימים כל האלמנטים הללו ולכן זו אחת הסדנאות הנפלאות, המותאמות במיוחד לכבוד יום האישה.

זיו מנור בעל הבקיאות יוצאת הדופן בכל הקשור לתחום היינות והקוקטיילים מעביר סדנאות לנשים בדרך אנרגטית מתחילתן ועד סופן. הנשים נהנות מכל דקה, הן מהתוכן והן מהמשקאות הנפלאים.

סדנת קוקטיילים- אטרקציה מגניבה ליום האשה

מטרתה של סדנת הקוקטיילים היא להעניק ידע רב לנשים בכל הקשור לתחום הרחב של היינות והקוקטיילים. סביר להניח שרבות מתוך המשתתפות אינן מודעות להבדלים בין היינות השונים האדום והלבן ולאופן בו רוקחים קוקטיילים מכמה מרכיבים כמו וודקה ופירות מתקתקים.

במהלך הסדנה הן תקבלנה ידע תיאורטי רב וגם ידע מעשי נרחב כדי להכין משקאות תוססים וצבעוניים אשר יעלו את מצב הרוח. האחווה הנשית לאורכו של האירוע תיצור שיתופי פעולה נפלאים, גלי הצחוק יישמעו מכל עבר וההנאה תהיה ללא גבולות. זה המקום להתפרק, ופשוט לזרום עם הסדנה, להכין קינוחי קוקטיילים וליהנות מהתחום החדש שאליו הן נחשפות.

הרגלי השתייה של הנוכחות 

אחת המטרות של הסדנה היא להעניק לכל אישה טיפים כיצד להכניס יין הביתה. הנשים ילמדו איך להתאים כל אחד מסוגי היינות לתבשילים, אירוח למשפחה הכולל בקבוק יין משובח, הכנת קוקטיילים לחברים המגיעים בסופי השבוע והבנת העוצמה וההנאה הרבה אשר קיימת בכל כוס יין איכות, אילו סוגי יין וקוקטיילים מומלץ לשתות באופן משולב ומהם סימני האזהרה של משקאות ספציפיים אשר חשוב לא לערבב ביניהם.

ידע בסיסי זה יסייע לנשים בביתם כדי להתאים את המאכלים השונים לשתייה הנכונה וגם בהתנהלות מול הדור הצעיר אשר רבים מהם שותים אלכוהול אך אינם מודעים לכללי השתיה הנכונים וזאת כדי לא להגיע למצבים מסוכנים. כאן האמא תקבל את המידע ותוכל להנחות אותם כראוי.

ההנאה בהכנת הקוקטיילים ליום האישה

הכנת כל קוקטייל כרוכה בכמה שלבים של הכנת המרכיבים, ערבוב, שקשוק עד ההכנה במידה הנכונה. כל התהליך הזה קורה בקצב הנכון, תוך שירה וריקודים עם המוסיקה הנהדרת המותאמת בדיוק לקהל הנשים, הן נהנות מכל דקה של עשייה ולא מפסיקות לשקשק עד שהמשקה מוכן בוודאות וטעמו הוא גן עדן.

הנשים בסדנאות לנשים מוקסמות מהחיבורים בין הסוגים השונים של המרכיבים שהן אף פעם לא חשבו שיתאימו לקוקטייל כלל אך התוצאה הסופית מוכיחה עד כמה הן טעו, המרקם הקטיפתי של המשקאות, הטעם היוצא דופן והנראות הצבעונית הן סיבה מצוינת להמשיך ולחגוג במלוא העוצמה.

תחרויות מיוחדות בסדנה

תוך כדי השתיה והצחוקים, זיו מנור שואל שאלות טריוויה על נושאים הקשורים ליין, התשובות נזרקות מכל עבר, חלקן נכונות, חלקן מצחיקות ומקצתן רחוקות מהמציאות. אך כל התשובות יוצרות אווירה ביתית ומשפחתית והנשים נהנות מכל דקה. בנוסף לכך מתקיימות תחרויות שתיה בהתאם להנחיות של זיו מנור. המשימות ההיתוליות, הרעיונות המגוחכים והדרך המקורית לבצע אותן אינה משאירה אף אישה אדישה וכולן נשפכות מצחוק.

אפשר לומר ללא ספק שלאורכה של כל הסדנה, הנשים חוו רגעי אושר רבים, דבר אשר לא קורה הרבה ביום יום ולכן ההצלחה של הסדנה היא מטאורית. אם גם אתם רוצים לגרום לכך שהעובדות שלכם ייהנו מרגעים רבים של אושר וצחוק, תאמו להן חוויה עוצמתית של פעם בחיים בסדנת הקוקטיילים.

זה הזמן לדבר עם זיו מנור – 052-2457843

סדנת קוקטיילים בסטייל של זיו מנור עם ידע מעשיר

מקבץ רעיונות ליום האישה לחברות וארגונים סדנת קוקטיילים זיו מנור – הנאה, גיבוש, סטייל ופאן.

רעיונות ליום האישה סדנת קוקטיילים זיו מנור- אלכוהול כשר ואיכותי ושייקים ללא אלכוהול

דברו איתי