052-2457843

X

איך להרגיש צעיר ביום הולדת למבוגרים

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

העולם שייך לצעירים, הוא אחד מהמשפטים המקוממים והמוטעים ביותר שאי פעם נכתבו. נכון, אין ספק שהטכנולוגיה והקדמה אולי מותאמת יותר לאנשים צעירים, אבל קודם כל, גיל הוא רק בעיני המתבונן. דבר שני, זה שלצעירים אולי קל יותר לעשות אדפטציה ולהתרגל לדברים חדשים, בהחלט לא אומרת שאנשים מבוגרים צריכים או יכולים להישאר מאחור.

בסופו של דבר כמו כמעט כל שאר הדברים בחיים שלנו, הבחירה אם להרגיש מבוגר מדי או להתעקש לעמוד במקום בזמן שהעולם נע קדימה, היא בידיים של אותם מבוגרים. הם אלו שיכולים להחליט אם לפנות את הבמה ולתת לצעירים לכבוש את העולם, או שהם יכולים להחליט כי הם עדיין בשיא כוחם.

בסופו של יום, מה שבאמת משנה ומשליך על השקפת העולם והביצועים של כל אחד מאתנו, זה החשיבה המנטאלית. לכן, אם אתם נמנים עם הקהל הנחשב למבוגר, אך אתם עדיין רחוקים מלמצוא את עצמכם כבויים, המאמר הזה הוא בשבילכם.

אם אתם עדיין מרגישים שלא מיציתם, וחושבים שדווקא עכשיו, אחרי שהילדים כבר גדלו ועזבו את הקן, אחרי שנהניתם מקריירה מפוארת, יצאתם לפנסיה, או שסתם אתם לא רואים סיבה ללכת לישון בשעה 8 בערב ומרגישים כי כוחם עדיין במותניכם, המאמר הזה הוא בשבילכם.

אם אתם מתקרבים לחגוג יום הולדת, ולא יכולים לדמיין את עצמכם חוגגים את היום המיוחד שלכם בשנה, על קפה ועוגה משעממים בבית הקפה השכונתי אלא מחפשים להרגיש חיים, לחגוג את יום ההולדת שלכם, בדיוק כמו בימים שלפני שהיו לכם מחויבויות, ואתם מחפשים ליהנות מכל רגע שישמר את גילכם הצעיר מנטאלית, המאמר הזה הוא בשבילכם, כי כאן, אתם הולכים לקבל רעיונות נהדרים על איך, אף על פי שהגיל הכרונולוגי שלכם מתקדם, אתם יכולים לחגוג כאילו אין מחר.

איך לא לחגוג

בואו נתחיל אם מה לא לעשות. בשום פנים ואופן, אל תוותרו לעצמכם וכמו שאמרנו "תחגגו" על קפה ועוגה עם החברים שלכם. קפה ועוגה בבית קפה זאת פעילות שגם ככה אתם עושים אותה אחת לתקופה, ולכן אין צורך להנציח אותה כחגיגת יום הולדת.

בנוסף, ללכת להצגה או ארוחת ערב, אלו גם דברים שאתם יכולים לעשות באופן די קבוע (ויכול להיות שאתם גם עושים) לכן, גם זה לא בדיוק יגרום לכם להרגיש צעירים. מסעדה בשבת צהריים? אפשרי בהחלט כדי ללכת עם הילדים והנכדים, אבל זה בנוסף ולא במקום החגיגה האמתית שלכם.

ערב שירה בציבור? כשתחליטו שאתם באמת מבוגרים ואין לכם שום רצון להרגיש שוב פעם צעירים בחיים האלו, תלכו לערב שירה בציבור. כל אחד מהפעילויות שהזכרנו כאן, היא בהחלט חביבה ונחמדה, אבל היא גם די מקבעת את מעמדכם כמבוגרים חסרי רצון לחגוג כמו צעירים. אתם מדמיינים חבר'ה בשנות ה20 או ה30 חוגגים בשירה בציבור? כנראה שלא. אז אחרי שכיסינו את איך לא לחגוג יום הולדת נעבור לדרכים שכן כדאי לכם.

רעיונות ליום הולדת למבוגרים עם אנרגיה ונפש צעירה:

סדנאות קוקטיילים ואלכוהול.

נתחיל בכל הכח. אם המילה סדנה נותנת לכם קונוטציה של משהו רגוע ואולי מעט מבוגר, אתם לא בעניינים. סדנאות קוקטיילים כמו של זיו מנור למשל, אפשר לתאר במילה אחת: מסיבה.

הם מעולות לערבי גיבוש לצוות עובדים צעירים, מסיבת רווקות, וחגיגה של חבר'ה. ואם זה מתאים להם, תהיו בטוחים שאתם עומדים בפני ערב שיחזיר אתכם בדיוק לגילאים האלו. לפני הילדים, המשכנתא והמחויבות לחיים עצמם.

סדנאות אלכוהול, הם הדרך הכי צעירה שתוכלו לחגוג את יום ההולדת שלכם. במהלך הסדנה עוברים המשתתפים וכמובן ילד היום הולדת, חוויה מטלטלת ומדהימה, המלווה במוזיקה אנרגטית, שמכניסה את כולם לאווירה הצעירה.

האלכוהול נשפך בכמויות (אבל במידה הנכונה), משחקי שתיה גורמים לכולם להפסיק להתנהג כמו מבוגרים אחראים, ועל הדרך לומדים גם להכין קוקטיילים, שיגרמו לילדים שלכם להסתכל עליכם בהערצה.

כל הערב מתנהל בהילוך גבוהה תחת מעטה של מסיבה. מנחה הסדנה יעיף אתכם לאוויר, ואתם תיהנו מכל רגע. הסדנאות יכולות לשמש כמפגש בין דורות כאשר לצד חבריכם המבוגרים, אתם יותר ממוזמנים לשתף בחגיגת "יום ההולדת למבוגרים" שלכם, את הדורות הצעירים למשפחה (כל עוד הם כמובן בגיל החוקי).

בהתחשב בעובדה שסדנאות האלכוהול עובדות מעולה בקרב גילאים צעירים יותר, עצם זה שהם ייקחו חלק באירוע, כבר יהפוך את כל המפגש לשמח וצעיר יותר. זוכרים איך תמיד הייתם מספרים לילדים שלכם שבגיל שלהם קרעתם את הרחבה והתנהגתם כאילו העולם כולו נוצר רק עבורכם? סדנות האלכוהול, תאפשר לכם פעם אחת ולתמיד להוכיח להם למה התכוונתם.

התכוננו לערב שכל כולו אווירה שמחה, צחוקים מקיר לקיר, מוזיקה עכשווית שתחזיר אתכם לימים בהם הייתם בני בית במועדונים הכי חמים בעיר, ובעיקר תספק הנאה ענקית לכל המשתתפים, ומעל כולם, אתם כמובן. כל מה שצריך זה את הרצון לחגוג כמו צעירים ולצאת לדרך.

רעיון נוסף ליום הולדת למבוגרים שיגרום לכם להרגיש כמו צעירים, הוא בטיול אקסטרים.

קחו לכם סוף שבוע בו אתם מתארגנים על אוהלים, אוספים את בני המשפחה או את החברים הקרובים ויוצאים ללון בשטח. אתם יכולים להתחיל את היום עם ארוחת בוקר על הדרך, להמשיך לטיול ג'יפים, אופניים או טרקטורונים, לחטוף ארוחת צהריים קלילה, להמשיך לכיוון חוף הים בו תתמקמו, להיכנס למים, להדליק את המנגל, ולהתחיל בערב ארוך הכולל "על האש", מוזיקה טובה, שתיה, נרגילות ואת כל הכיף סביב האוהל, שכל כך מוכר לכם מפעם.

אחרי שתקומו בבוקר ותפתחו את היום בטבילה קצרה במים, תוכלו להמשיך ליעד האקסטרים הבא שלכם כמו רפטינג, סנפלינג, או מצנח רחיפה. משם תמשיכו לארוחת צהריים והביתה. פרץ האדרנלין המטורף שיפציצו אתכם, בהחלט לא יתן לכם להרגיש כמו מבוגרים, ואם אתם כמהים להרגיש צעירים בחגיגת יום ההולדת שלכם, טיול אקסטרים יעזור להשיג את התוצאה הרצויה.

אז אחרי שקראתם את הטיפים שצירפנו, תשאלו את עצמכם שוב את השאלה הבאה. האם העולם באמת שייך רק לצעירים? האם מתוקף היותכם מבוגרים זה אומר שאתם מחויבים לעשות דברים שנתפסים רלוונטיים רק לבני גילכם? התשובה היא לא.

יום הולדת למבוגרים? נקו את המונח הזה מהלקסיקון שלכם. אתם חוגגים יום הולדת, וביום הזה, אתם יכולים וצריכים לעשות פשוט את כל מה שמתחשק לכם.

סדנאות מגניבות למבוגרים איתכם בכל הארץ 💥💥💥

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי