7

הסיפור האישי

הסיפור האישי של זיו מנור

בכל ערב זיו והצוות שלו משמחים את הלב (והכבד?) של עשרות אנשים. למרות הלו"ז העמוס זיו מוצא זמן להתנדב פעמיים בשבוע עם ילדים ובני נוער בגילאי 15-7. זאת מתוך אמונה בחשיבות של עבודה עם צעירים, וכהכנה לתהליך פונדקאות כאב יחידני שבו הוא נמצא – תהליך שעליו הוא מדבר בפתיחות במהלך הסדנה.

מנטור לילדים ובני נוער

זיו אוהב ילדים וכמי שמצליח להרים את המורל כחלק בלתי נפרד מחייו, הוא מוצא עצמו נהנה לא פחות, מפעילות עם ילדים ובני נוער. זיו משמש כמנטור לילדים אלו ומלמד אותם את מה שההורים לא תמיד מתפנים או יכולים לעשות. כולנו מכירים את הילדים של היום, וגם את ההורים של היום. זיו מלווה אותם באופן אישי, מקדם ומעצים את היכולות והידע שלהם, וחלק זה הוא בלתי נפרד מחייו ופעילותו. הילדים שהוא מלווה מגשימים את עצמם במלוא מובן המילה, מגיעים להישגים מרשימים בפן האישי, החברתי, הלימודי ואפילו העסקי. זיו נותן לילדים את מה שהוא למד כל חייו ועושה זאת באהבה גדולה.

הליך הפונדקאות

כיום זיו נמצא בתהליך פונדקאות ומצפה בכיליון עיניים לתחילת התהליך על מנת שיוכל להגשים עוד חלום, המשמעותי ביותר בחייו, להיות אב יחידני לתינוק או תינוקת אהובים. לזיו יש המון מה להעניק והחלום הגדול נמצא בפתח, אם זוגות בדר"כ מחכים לילד 9 חוד'.. להורים יחידניים זה תהליך ארוך הרבה יותר. אנו מחזיקים לו אצבעות ויודעים שהתינוק או התינוקת יזכו באב למופת. כולנו תקווה שכל משאלות ליבו יתמלאו בשפע ושמחה, לפחות כפי שהוא מעניק לאלפי לקוחותיו על היום.

 

 

 

זיו מנור בפעילות
סדנת אלכוהול עם זיו מנור
סדנת אלכוהול עם זיו מנור
פעילות גיבוש עם זיו מנור

 

סדנאות האלכוהול של זיו מנור מתאימות לכל ארוע, לקבוצות בכל הגדלים, בכל מקום בארץ.

זיו מנור יכול להרים גם את הארוע שלכם! לפרטים חייגו 0723970995 או השאירו פרטים:


זיו מנור יכול להרים גם את הארוע שלכם! לפרטים חייגו 0723970995 או השאירו פרטים:

Call Now Button