הרמת כוסית לפסח עם זיו מנור

מרימים כוסית ביחד בסדנת קוקטיילים

פסח הוא אחד מן הרגלים שלנו, לכן הוא מהווה חג כל כך חשוב. מידי שנה, כל המשפחה מתיישבת לשולחן לקרוא את ההגדה ולאכול מצות לזכר אבות אבותינו, מעשי הגבורה שלהם וסיפור יציאת צאת מצרים.
במקום העבודה, כל עסק נוהג לציין את אירוע השמחה ולהזמין את כל העובדים יחד להרמת כוסית: לשמוח על השנה שחלפה ולפנק את העובדים בשי ובפעילות מעניינת. זיו מנור מכיר את עולם האלכוהול בכלל והיין בפרט ונהנה להפוך כל הרמת כוסית לפסח לאירוע כיפי ובלתי-נשכח.
סדנאות ופעילויות מיוחדות במהלך הרמת כוסית הן מאוד מגבשות, ומעצימות משמעותית את המוטיבציה של העובדים. אין כיף יותר מלצאת לחופשת החג לאחר פרידה חמה מכולם, ועם כוס יין או קוקטייל מרענן ביד.

סדנת קוקטיילים

אטרקציה ייחודית לאירועים פרטיים ועסקיים

פעילות חגיגית ואנרגטית
למרות החגיגיות שכרוכה בה, הרמת כוסית לפסח עשויה להיות כיפית מאוד או משעממת ובנאלית מאוד. בכדי ליהנות מהרמת כוסית קסומה שכולם יזכרו, חשוב להשקיע בכל פרט ולתכנן אירוע שישים לעובדים קצת רוח במפרשים.
סדנאות הקוקטיילים והיין של זיו מנור מוסיפות הרבה צחוקים ואנרגיות מחשמלות לכל הרמת כוסית שגרתית. במהלך הסדנה, זיו דואג לאתגר את העובדים בשאלות טריוויה נושאות פרסים מעולם האלכוהול ועורך תחרויות מצחיקות, שכדאי להכין את המצלמה ולהנציח. הפעילויות השונות מעודדות את העובדים לשתף פעולה, ליצור חוויות יחד ולבסס קשרים חברתיים עמוקים יותר, שיהפכו את יום העבודה שלהם לכיפי ולפרודוקטיבי יותר.
כמובן שלאורך כל הסדנה זיו משקה את העובדים בהרבה מאוד אלכוהול איכותי וממש טעים, שיישכר את החושים ויביא לאווירה קלילה ומקפיצה, שכיף לצאת ממנה אל חופשת הפסח.

פעילות "חינוכית"
סדנאות אלכוהול הן משחררות וכיפיות מאוד, וכוללות הרבה מאוד אלכוהול טעים וצחוקים. לצד זאת, הן גם עוזרות ללמוד הרבה מאוד על עולם האלכוהול, על הדרך הנכונה ליהנות מאלכוהול והטעמים המדהימים שניתן ליצור משילובים של משקאות שונים.
במהלך הפעילות, העובדים נחשפים לסגנונות שונים של משקאות ולומדים לעמוד על ההבדלים ביניהם. הם לומדים כיצד להכין משקאות שונים, מכירים טעמים חדשים ומגרים ואף מקבלים חוברת מתכונים בסוף הסדנה, כך שיוכלו ליהנות מהם שוב בכל מקום ובכל זמן.

סדנת קוקטיילים

כוח עצום יחד של עובדי החברה בסדנת הגיבוש של זיו מנור

פעילות מגבשת
הרמת כוסית שגרתית לרוב עורכת מספר דקות בלבד, ולא מציעה לייצר שיח בין העובדים. לעומת זאת, סדנאות אלכוהול שמות לעצמן למטרה להביא לאווירה חברתית ומסיבתית, שמקרבת לבבות ועוזרת לעובדים ללמוד ולהכיר אחד את השנייה באופן ישיר או באופן עקיף.
כל תחרות בסדנה מצריכה את שיתוף הפעולה המלא של מספר עובדים, כך שעליהם ללמוד כיצד לפעול יחד בצורה חכמה יותר ומצחיקה יותר. בזכות זאת, העובדים לומדים להכיר ומבססים קשר חברתי יותר, שיקדם פרודוקטיביות ויביא להתנהלות חלקה יותר במהלך יום העבודה.

פעילות מעצימה
כמה כיף להצליח לענות על שאלת טריוויה מעולם האלכוהול, ולזכות בפרס נחשק כמו בקבוק אלכוהול מיני ברמת פרימיום?! זיו מנור נהנה לאתגר את הקהל ולבחון כמה הוא חכם באמצעות שאלות מתוחכמות, שלהן תשובות מצחיקות ופוקחות עיניים.
הסדנאות אף כוללות תחרויות הומוריסטיות לצד מוזיקה מקפיצה, שמעודדות להשתחרר ולשתף פעולה יחד עם יתר בעובדים במשחקים קורעים מצחוק. המנצחים בתחרויות זוכים בפרסים ונהנים מזיכרונות שמשאירים טעם של עוד.
מעבר לפרסים השווים, זיו מנור דואג לחלק חוברות מתכונים בסוף כל פעילות, כך שתוכלו לשחזר את הטעמים המיוחדים שחוויתם במהלך הסדנה גם בבית.

סדנאות האלכוהול של זיו מנור הופכות כל הרמת כוסית לפסח ממפגש שגרתי לאירוע קליל ואנרגטי, ששם את האלכוהול במרכז. להזמנות 052-2457843.