זיו מנור במשתה פורים חווייתי

האם כבר סגרתם את האירוע שלכם לפורים הקרוב?

פורים בפתח וזה בהחלט חג שיש להתכונן אליו. כן, פורים הוא חג שדורש הכנות מראש. תחפושות, משלוחי מנות, מסיבות, אירועים חברתיים. אתם מתכננים לארגן מסיבה של חברים קרובים בבית? לשכור וילה פרטית לכם ולחבר'ה? אולי לארגן מסיבת פורים לחברים בעבודה? זיו מנור, מנחה סדנאות אלכוהול חוויתיות, יוכל לעזור לכם בכל השלבים. מתכנון  האירוע ועד הוצאתו לפועל, וכמובן לשלב את סדנת הקוקטיילים הייחודית של פורים.

 

סדנת קוקטייילם מיוחדת למסיבת פורים

מסיבת קוקטיילים הכי סוערת בעיר

אז מה בתוכנית?

סדנת הקוקטיילים של זיו מנור בפורים מותאמת בדיוק לחג הכי שמח בשנה. הצוות מגיע מחופש ומאובזר בכל מה שצריך לערב מוצלח. התוכנית משלבת טעימות של קוקטיילים צבעוניים. היא מועברת עם המון הומור, חידונים היתוליים, תחרויות נושאות פרסים. הכל נעשה באווירה תוססת ומוזיקה קצבית שלא משאירה אף אחד בצד. זיו מנור, מנחה אנרגטי ואשף בסדנאות קוקטיילים ואלכוהול, ילמד אתכם לשקשק ולהכין את הקוקטיילים. יחד עם הצוות והחברים תשקשקו את השייקר ותכינו לעצמכם את הקוקטיילים הטעימים ביותר בשושן.

מסיבת פורים בסדנת קוקטיילים חוויייתית של זיו מנור

חוויה בלתי נשכחת בסדנת קוקטיילים

לאילו אירועים מיועד משתה הפורים החווייתי של זיו מנור?

בין אם אתם מתכננים מסיבת פורים פרטית או אירוע עסקי, משתה הפורים החוויתי שיצר זיו מנור עבורכם יהפוך כל מסיבה לבלתי נשכחת. המוזיקה הקצבית, השפע בטעמי האלכוהול, המשחקים ההיתוליים, התחרויות והפרסים, יכניסו את כולם לאווירה של חג ושל צחוק. לאורך כל שלבי האירוע זיו יהיה שם עבורכם, עם העצות הנכונות והתכנון הנכון שיהפוך את המסיבה שלכם למושלמת.

 

להזמנות: זיו מנור 052-2457843.

לאירועים נוספים היכנסו לכאן.

משתה פורים נשף מסכות בסדנת הקוקטיילים של זיו מנור

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843