זיו מנור הוא המלך מהודו ועד כוש בערב אחד של סדנת קוקטיילים

אירועי פורים בחודש אדר מעניקים לכל אחד מאיתנו את ההזדמנות ואת הגושפנקא להתפרע ולהתהולל עדליידע. ואם נותנים לנו את האפשרות אז כמובן שניקח אותה בשתי ידיים.

חגיגת פורים בארמון המלך אחשוורוש

ילדים רבים אוהבים לשחק במשחקי תפקידים של נסיכים, נסיכות, מלכים ומלכות. זו האופציה גם שלנו המבוגרים להיכנס לעולם הזה ולצלול פנימה, כדי ליהנות מכל ההתרחשויות בארמונו של המלך אחשוורוש.

לכבוד החגיגות הגדולות ואירועי פורים בשושן הבירה, גם העובדים נהנים מערב גיבוש אשר נערך ברוב הוד והדר בארמונו של המלך אחשוורוש אשר שולט על 127 מדינות באימפריה הפרסית. בגתן ותרש שומרי הסף בוחנים את העובדים המחופשים אשר מגיעים לארמון ומאפשרים כניסה רק לבעלי התג ההיתולי של פורים.

אסתר המלכה, ארגנה לכבודנו משתה כיד המלך אשר כולל יינות משובחים, קוקטיילים מפתיעים ותיאמה עם זיו מנור המדהים  להנחות את הערב הנפלא. הוא זה אשר מנצח על כל התזמורת ומזמין את העובדים בזה אחר זה להפליא ביכולותיהם הווירטואוזיות להכנת סוגים שונים של קוקטיילים עדליידע.

זרש אשתו של המן וגם המן הרשע עושים כל שביכולתם כדי לשבש את מהלך הערב, כך שהעובדים לא ייהנו מסדנת הקוקטיילים, אך המזימה שלהם לא יוצאת לפועל. בכל פעם שהמן מדבר, עשרות העובדים מרעישים ברעשנים ורק מההמולה, המן הרשע נבהל ומתחבא.

העובדים פוצחים בשירה ובריקודים, אורה ושמחה מלווים את כל הערב הגרנדיוזי המוצלח ומרדכי היהודי מוציא את המן הרשע לרחבת הבמה ומכריח אותו לשיר "ככה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו". כל הליצנים המחופשים חגים סביב המן ואינם נותנים לו מנוח עד שהוא נס על נפשו.

סדנת קוקטיילים עם זיו מנור

בואו לחגוג פורים ולשתות לחיים בסדנת הקוקטיילים של זיו מנור

תחרויות תחפושות

במהלך הערב מכריז זיו מנור אשר אינו נח לרגע על תחרות התחפושות. העובדים מספרים בזה אחר זה מהי התחפושת שלהם, מאיפה הרעיון ההיתולי המוצלח וכל מידע רלוונטי חשוב. מתוך כל התחפושות עולות הבולטות שביניהן לשלב הגמר והעובדים בוחרים מי לדעתם הוא המשקיע הרציני ביותר בחשיבה ובעשייה ולכן מגיע לו פרס שווה. זיו מנור מגיש לו מתנה נפלאה, יין איכותי, משקה פירות או כל פריט אחר אשר קשור לאלכוהול.

חידון ידע על פורים

לנוכח אירועי פורים , הדבר הנכון ביותר הוא לשאול שאלות על חג פורים, מי זוכר את שמה של המגילה, שמה של אשתו הראשונה של אחשוורוש, מהו גובהו של העץ אשר היו אמורים לתלות עליו את מרדכי היהודי ועוד שפע של שאלות וקושיות. רמת הידע של העובדים נבחנת בזמן אמת ובקצב מטורף. התשובות הנכונות מזכות כל עובד בפרס איכותי. זה הזמן לנבור בזיכרון ולהעלות את הידע עליו דיברתם עם הילדים בעת הכנת שיעורי הבית, או מה שזוכרים מימי בית הספר היסודי.

החידון יוצר גלי צחוק עצומים בקרב העובדים, אחד מנסה לעזור לשני, בודקים מהר בגוגל והתשובות המצחיקות והלא הגיוניות גורמות לכולם לתפוס את הבטן מרוב צחוק.

 

רק עושים כיף בסדנת קוקטיילים של זיו מנור

מכינים קוקטיילים

בזריזות רבה זיו מנור קורא לכמה מהעובדים להגיע לבר המשקאות. ההנחיות נזרקות בקצב, שפוך קרח, שים יין, תוסיף ויסקי, תחתוך פלחי תפוז וצ'יק צ'ק בלי שהעובדים מבינים מה קורה, הקוקטייל כבר מוכן וכל העובדים נהנים הן מנראותו המעניינת והן מטעמו המשובח.

מי מכיר את העובדים?

העובדים הוותיקים חושבים שהם מכירים את כל העובדים בחברה ויודעים עליהם פרטים אישיים אך זו אשליה אופטית….זיו מנור שואל שאלות בסיסיות על אופיים של העובדים, מה קורה אצלם בבית, כמה ילדים, כמה נכדים ועוד. במקרים רבים אין קשר בין התשובות למציאות והדבר גורר קריאות מצחיקות מכל עבר, אשר לא מסתיימות עוד דקות ארוכות.

קינוחי קוקטיילים

הפתעת הערב היא קינוחי קוקטיילים אשר אפשר להכין מסוגים שונים של גלידות בשילובים מפתיעים של משקאות פירות עם אלכוהול וחומרים נוספים כיד הדמיון הטובה של זיו מנור. התוצאה היא לא פחות מ-מהממת.

עוד לא קבעתם מועד למסיבת פורים משגעת ותוססת עם זיו מנור והקוקטיילים ? זה הזמן להרים טלפון   052-2457843ולתאם את האירוע של השנה לעובדיכם.

אז גם אתם רוצים שהאדרנלין יזורם כמו יין משובח במופע הקוקטיילים הייחודי של זיו מנור?

בואו והזמינו אירוע 🙂 להזמנות: 052-2457843

רוצים עוד לקרוא על הסדנאות שלנו? לחצו כאן