052-2457843

X

חוגי בית עם סדנת קוקטיילים חוויתית

חוגי בית 

 כל מי שמעוניין לקיים חוגי בית או סדנת אלכוהול, בין אם הוא התנסה בכך בעבר, ובין אם לא, יבין מהר מאוד שמדובר על מלאכה שממש אינה פשוטה, בלשון המעטה. על מנת שחוג הבית יהיה יעיל, זורם ואותנטי, הוא מחייב המון חשיבה מחוץ לקופסה, סדר וארגון ומיקוד מבעוד מועד.
לא כולם אוהבים את חוג הבית.
בפרט שהוא לא נערך באופן נכון.
בחוסר ארגון, מרגישים המשתתפים שהם פשוט בזבזו את הכסף שלהם לריק, כמו גם את הזמן היקר שלהם.
אך כאשר חוג הבית מובנה ועשוי בהתאמה מלאה לקהל היעד, יש בו ערך מרובה, בשביל כל משתתפי חוג הבית.
כדוגמה לחוגי בית מצוינים, הרינו גאים להציג את חוג הבית של זיו מנור.
הוא מעביר סדנה של קוקטיילים לקהל הרחב.
אין מי שלא היה בחוג הבית של זיו מנור, ולא התרשם לטובה מן יכולת הארגון המצוינת שלו.
מן הערך המוסף שהוא העביר למשתתפים בחוג הבית, מהכריזמטיות הנפרצת ממנו בכל רגע נתון

הרצאות מרתקות לחוגי בית סדנת קוקטיילים

כאשר חושבים על חוגי בית מוצלחים, יש להבין, ראשית כל, את המטרה העיקרית של חוג הבית, את הלך הרוח של המשתתפים בו, ולפתח מתווה של איך בדיוק להוציא לפועל את המטרה של חוג הבית.
יש כמה אלמנטים שצריך לקחת אותם בחשבון, לפני קיום חוגי הבית, ואלו הם לפניכם –

  • חוג בית נכון, מן הראוי, שיעשה שימוש בעזרים חזותיים, בשביל כל אלמנט שמועבר בחוג הבית. לעתים נדרשת תמיכה טכנית, מה שמסייע למשתתפים בחוג הבית להבין היכן הם אמורים למקד את אופן החשיבה שלהם.
  • בחוג הבית צריך להדגיש נקודות עיקריות לשם דיון וסיעור מוחות.
    מנחה חוג הבית יטיב לעשות אם יפתח את חוג הבית תוך כדי הדגשה של הנקודות העיקריות, ודיון מעמיק אחר כך בהן.
  • על מנת לעורר פעילות ודיון ערים במהלך חוג הבית, יש להקדיש את הזמן לרישום ספציפי בפעילות קבוצתית שתינקט במהלך חוג הבית. צריך להתייחס לניהול נכון של לוח הזמנים, תוך כדי שימת תשומת לב למה שהמשתתפים יותר מתחברים.

האם ראשית ההתנהלות של חוגי בית קשורה להגדרה של מטרות מראש?

חוגי בית שמתנהלים נכונה, צריכים קודם כל להבהיר את המטרה שיש בכל המיזם.
ככל שהמטרות יהיו מוגדרות מבעוד מועד וברורות למשתתפים, באופן הזה הם יוכלו להתרכז בחוג הבית, להבין למה בכלל הם שם, ואף ליהנות מכל התהליך.

לצורך ההמחשה, קחו, לדוגמא, את חוג הבית שמעביר זיו מנור.
הנוכחים בסדנת הקוקטיילים שלו מבינים למן ההתחלה לאן הם נכנסו.
מה המטרה המדויקת של חוג הבית הזה.
ברור לכל כי ידונו בחוג הבית הזה במהות של עולם הקוקטיילים.
כי יש בו ערך מוסף, כי באמצעות חוג הבית שלו יצאו כולם נשכרים.
ועל כן, המשתתפים בחוג הבית שלו חדורי מוטיבציה ונאותים להקשיב לו למן ההתחלה ועד לסיום חוג הבית הנפלא הזה.

מה החשיבות של עירוב מאסיבי של המשתתפים בחוגי בית?

כאשר המנחה של חוגי בית מגיע עם תכנית מובנית ומקדימה מראש, הוא מצליח לעורר אלמנט ניכר של התרגשות מן המשתתפים בחוג הבית, ומצליח שהם יהיו פעילים בחוג הבית. ישאלו שאלות, יתעניינו, יביעו עניין, ובעיקר ייהנו מכל התהליך. כל הרעיון הוא להפוך את המידע שאותו מחזיק המנחה לבלתי נשכח, ולרב ערך בעיני המשתתפים בחוג הבית. שם המפתח הוא מעורבות. ככל שמערבים את משתתפי חוג הבית ביתר שאת, מסקרנים ומאתגרים אותם, כי אז נהנים מהצלחה אדירה. מנחה שירצה באופן מונוטוני במשך שעתיים או שלוש, ישעמם את הנוכחים בחוג הבית, ויגרום להם להצטער על הנוכחות, הממש מיותרת, בחוג הבית. ואילו מרצה, כמו למשל – זיו מנור, אשר מרגיש היטב את הקהל שלו, ולא מעביר באופן משמים או בצורת הרצאה את חוג הבית, זוכה לקהל שמאמין בו, בוטח בו, וכבר באמצע חוג הבית חושב לעצמו על חוג הבית הבא.

כזה הוא זיו מנור, תמיד רואה את טובת הכלל כערך עליון. הוא לא מאלו שמעוניין בנוכחות חד פעמית שלכם. הוא רוצה שתיהנו באמת, שתמליצו לקרובים שלכם על חוג הבית שלו, הוא רוצה להמשיך ולפגוש אתכם פעם נוספת. יש לו המון מה ללמד אתכם. ממרום כמעט שני עשורים של עשייה, הידע שהוא צבר בתחום הקוקטיילים פשוט ענק, וסדנא אחת בהחלט לא תספיק לכם. אתם בעצמכם כבר תבינו את זה, ותזמנו את שירותיו המדהימים שוב ושוב, פעם אחר פעם.

סדנת קוקטיילים עד הבית

"סדנת קוקטיילים עד הבית", אשר מועברת על ידי זיו מנור, עשתה את מירב המאמצים שכרוכים בכתיבת המאמר חוגי בית, כאשר מה שהושם לנגד עינינו זה לכתוב בשבילכם מאמר שיביא עמו את הפצת הבשורה, בעוד שמרבית העשייה שלנו מתמקדת בהיבטים של סדנאות בנושא של האלכוהול. עם ידע של יותר מ- חמש עשרה שנים של פעילות בתחום, ברור כי תחומי העניין של זיו מנור רק הולכים ומתרחבים ככל שהזמן חולף. אנו נגיע לכל מרחבי הארץ, וזה ממש לא משנה איפה אתם ממוקמים, ונחגוג ביחד אתכם כל אירוע, ולא משנה מה הוא, לכל גודל של קבוצת משתתפים שמתכנסים לחגוג ימי הולדת, מסיבות רווקות, אירועים משפחתיים, חוגי בית או כל סיבה אחרת שגורמת לכם לרצות ללמוד את הסודות מאחורי הכנת כמה קוקטיילים כיפיים, צבעוניים, טעימים ומקפיצים. אם אתם רוצים ליהנות מבילוי אמתי, שמשתף את כל חמשת החושים שלכם, תוך כדי שחרור מכל עכבה, כדאי שתתוודעו לסדנת קוקטיילים, שיכולה לשדרג את האירוע שלכם פי כמה

חוגי בית עם זיו מנור

וכמה, שעד היום לא יצא לכם לחוות, של חוויה כיפית, שאין כל בן אדם נורמלי שלא ירצה לקחת בה חלק, כולל האנשים הללו שהפרצוף שלהם רציני למדי, וכולל אלו שבשבילם אלכוהול זה רק ודקה או בירה. מה שאנחנו מציעים זה ערב שמוקדש לאלכוהול, עם טעימות קוקטיילים ומשקאות, ואז עוד קצת טעימות, עם טיפים, עם השתתפות פעילה שלכם ושל האורחים שלכם בהכנת קוקטיילים סקסיים וייחודיים, עם שעשועונים, עם ים של צחוקים ושיגועים, וחוברת מתכונים שאתם לוקחים איתכם הביתה, כדי לעבור את החוויה מחדש כל פעם שתתגעגעו. כלומר, יותר מהנחיה, מה שאני מביא איתי לאירועים שלכם הוא מופע שהאורחים ידברו עליו עוד הרבה זמן אחרי שתשכחו מהאירוע שהיה ותתכננו ביחד איתי את האירוע הבא שלכם. אז אם אתם רוצים לשמח את האורחים שלכם עם אירוע קצת אחר, ויש לכם כמה שאלות שאף פעם לא קיבלו תשובות ברורות על הכנת קוקטיילים מגניבים, סדנת האלכוהול שלי היא המתכון הבטוח להצלחת האירוע שלכם.  

לפרטים נוספים: 052-2457843 זיו מנור

סדנת קוקטיילים מגניבה עם זיו מנור 

פעילות לשבועות

מייצרים זיכרונות בלתי נשכחים וזמן איכות
למשתתפים

אלכוהול כשר ואיכותי
אפשרות לשייקים ללא אלכוהול

הגשת הקוקטיילים
בכוסות זכוכית
בשיתוף פעיל של המשתתפים

מתנה אישית למשתתפים
מגנטים עם המתכונים ותיעוד האירוע בתמונות

פלייליסט קצבי
תחרויות שתייה מצחיקות
ופרסים מגניבים

דברו איתי