052-2457843

X

המוזיקה הרגועה באירוע מתחלפת לקצבית. האורחים מביטים בסקרנות בזיו מנור שנעמד בקדמת האולם, מאחורי בר עמוס בפירות, שוקולדים, מאפים מתוקים, מיכלי קצפת… ואלכוהול. המון בקבוקי אלכוהול, מכל הסוגים: ג'ין, ויסקי וקוניאק משובחים, ליקרים, וודקה ואן גוך…

יום גיבוש חוויתי

המבטים המסוקרנים הופכים לקריאות פליאה ופרצי צחוק. זיו מנור משתמש במרכיבים שעל הבר כדי ליצור קוקטיילים מקוריים ומפתיעים: לתוך כוס טירמיסו הוא מוזג קוניאק ומגיש לאחת האורחות – עיניה נדלקות בהפתעה. בכוס אחרת הוא מערבב ג'ין עם מיץ תפוזים, חורך במבער ענף רוזמרין ומכניס גם אותו. הוא מזמין את האורחים להכין איתו קוקטיילים, והארוע הופך למסיבה אחת גדולה.

"זו סדנת קוקטיילים שהיא בעצם חגיגה של שמחה", זיו מספר, "מדובר בארוע מגבש, משחרר, וממש-ממש כיפי. עשרות אנשים מכינים יחד קוקטיילים, שותים, משתתפים בתחרויות שתיה נושאות פרסים… ויש גם את הפספוסים", הוא קורץ, "הפספוסים זה הכי מצחיק!"

המיקסולוג שירים לכם: "האירוע הפך למסיבה של שמחה…"

איך מגדירים בעל מקצוע שמתמחה בסדנאות של קוקטיילים מקוריים, צחוק וכיף? מומחה אלכוהול? מיקסולוג? יתכן ועדיין לא הומצא התואר המתאים. מה שבטוח – זיו מנור מבין באלכוהול, ומבין עוד יותר בלתת הופעה.

זיו מנור הוא חוויה בפני עצמו. הוא מביא נוכחות ואנרגיה, מתחבר ומתקשר עם כולם. הפתיחות שהוא מקרין מול אנשים משכרת. אפילו אורחים שלא שותים אלכוהול נראים שמחים באופן מחשיד.

"אני מעביר סדנאות אלכוהול וקוקטיילים כבר 15 שנים", הוא מספר. "אחרי הצבא למדתי ניהול בתי מלון בבית הספר לתיירות תדמור. במהלך הלימודים עבדתי במסעדות ובארים כשוטף כלים, מלצר, ובסוף גם ברמן. בתקופה הזו התחלתי להעביר הדרכות וסדנאות. עם הזמן הבנתי שהדבר שאני הכי נהנה ממנו בהדרכות הוא החיבור עם האנשים, ופיתחתי את קונספט הסדנה שרץ בהצלחה בכל הארץ."

"אני מתעסק באירועים כיוון שאני אוהב לחבר בין אנשים. הסיפוק הכי גדול שלי הוא אירוע שמצליח בגלל שעזרתי לשבור את הקרח, ויצרתי את החיבור הנכון בין האנשים."

ובאמת חייבים להודות – בעידן זה, שבו החיבור האנושי נזנח לטובת חיבור בין סמארטפון לרשת, כנראה שלחלוק קוקטייל טעים עם חברים אנושיים זה משהו שכולנו ממש צריכים.

עושים שמח בכל הארץ: "מתאים לכל אירוע…"

הסדנאות נמשכות כשעה וחצי – תשעים דקות של חגיגה, צחוק, תחרויות, וכמובן המון קוקטיילים שאי אפשר לטעום בשום מקום אחר.

"מזמינים אותנו לכל סוגי הארועים: מסיבות רווקים, מסיבות גיוס, ימי הולדת… חברות וארגונים מאוד אוהבים להביא אותנו לימי כיף או ארועי חברה. אנחנו מגיעים לכל הארץ, ממטולה עד אילת, לקהל בכל סדר גודל, החל מ- 9-8 אנשים ועד עשרות."

כמעט בכל ערב זיו והצוות שלו משמחים את הלב (והכבד?) של עשרות אנשים. למרות הלו"ז העמוס הוא מוצא זמן להתנדב פעמיים בשבוע עם ילדים ובני נוער בגילאי 15-7. זאת מתוך אמונה בחשיבות של עבודה עם צעירים, וכהכנה לתהליך פונדקאות כאב יחידני שבו הוא נמצא – תהליך שעליו הוא מדבר בפתיחות במהלך הסדנה. 

ואיך מארגנים סדנה כזו? "אנחנו עובדים צמוד עם האחראי או מנהל הארוע. חשוב לנו להבין מי האנשים שיגיעו ומה המכנה המשותף בין כולם כדי שנוכל לתכנן הפתעות בהתאם. אנחנו ממליצים על תפריט ולוח זמנים שיתאים לסדנה, ועוזרים עם כל הלוגיסטיקה. הכי חשוב, האלכוהול – עלינו!

סדנאות האלכוהול של זיו מנור מתאימות לכל ארוע, לקבוצות בכל הגדלים, בכל מקום בארץ.

 

זיו מנור יכול להרים גם את הארוע שלכם! לפרטים חייגו 0723970995 או השאירו פרטים:

סדנת קוקטיילים מקפיצה של זיו מנור עם משחקי שתייה מגבשים

דברו איתי