סדנת יין פרימיום עם זיו מנור

סדנת יין חוויתית 'נכנס יין יצא סוד'

בשנים האחרונות תרבות היין בישראל הולכת וצומחת, אך עדיין בהשוואה למדינות אירופה וצפון אמריקה, הישראלי הממוצע שותה כמות נמוכה של יין מדי שנה. עם זאת, ישראלים רבים החלו לחקור את רזי היין ורבים מעוניינים לרכוש ידע חשוב שיסייע להם להכיר יינות מעולים, להתאים יין לארוחה ולאירועים, לבשל עם יין וכדומה. בדיוק לשם כך מציע זיו מנור ערבי טעימות יין וסדנאות אלכוהול מושקעות ומעניינות. לפרטים נוספים ולהזמנת ערב טעימות יין התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

 

סדנת יין ערב שכולו יין ושמחה

כבר בתורה כתוב כי "יין ישמח לבב אנוש" ואכן ליין יש חשיבות רבה בתולדות העם היהודי, עוד מתקופת המקרא. ערב טעימות יין הוא קודם כל אירוע חגיגי וייחודי המאפשר להכיר את ההיסטוריה המפוארת של היין. במהלך ערב טעימת יין לומדים על זני ענבים שונים, כיצד מפיקים יין, איזה חביות מומלצות לתסיסת היין, מהם ההבדלים בין יין אדום ללבן וכיצד לבחור יין לארוחה בבית או במסעדה.

בנוסף, טועמים מגוון יינות בוטיק איכותיים ומחדדים את חוש הטעם כדי להבחין בין איכויות שונות. תרבות צריכת היין נמצאת בצמיחה בארץ, יקבים חדשים קמים מדי שנה, ולא מעט יקבים ישראליים זוכים לפרסים בתחרויות בינלאומיות.

סדנת יין משולבת בהומור ושתייה

סדנת טעימות יין נועדה להעשרת הידע והיא משולבת בהומור, מוסיקה קצבית, סיפורים, משחקי שתייה והרבה ידע. ערב טעימות יין מתאים למפגשים חברתיים, כאטרקציה מרכזית בכל מסיבת יום הולדת, למסיבת רווקות, בכל יום גיבוש וכיף של צוות עובדי החברה, לגיבוש של מנהלי הארגון ועוד.

סדנת יין מתאימה לכל מקום, צוות מקצועי ומיומן מגיע עם כל הציוד הנדרש, ואת הסדנה ניתן לערוך בכל שעה משעות היום.

סדנת יין מקורית ומפתיעה

כאשר מעוניינים ללמוד על יינות כדי להעמיק את הידע ולרכוש כלים חשובים המסייעים בחיים, כדאי להזמין ערב טעימות יין. במהלך הערב טועמים שלל יינות איכותיים ומקבלים טיפים חשובים המסייעים לבחירת יין במסעדות גרומה, להתאמת יין לארוחת ערב ולמנות השונות, ורוכשים גם ידע כיצד לשתות להנאה ללא תופעות לוואי כמו שכרות.

 

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים עם מבחר יינות? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843


השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843