יום גיבוש לצוות עובדים סדנת קוקטיילים

יום הולדת 40 עם סדנת קוקטיילים

ליווי לאירוע מנצח

ריעונות ליום הולדת 40

יחס אישי בהפקת האירוע

חגיגת יום הולדת 40

מעל 15 שנות ניסיון

יום הולדת 40 עם סדנת קוקטיילים

ליווי לאירוע מנצח

ריעונות ליום הולדת 40

יחס אישי

חגיגת יום הולדת 40

מעל 15 שנות ניסיון

להצליח ביום גיבוש לעובדים זו אומנות, נעים להכיר שמי זיו מנור המעביר מעל 15 שנה סדנאות גיבוש לעובדים ומתמחה בגיבוש העובדים והגברת השייכות האירגונית משקשקים ושוברים את הקרח בסדנת קוקטיילים פרימיום 

יום גיבוש לצוות רעיון מקורי

השגרה השוחקת והלחץ בעולם העבודה המודרני מצריך מעסיקים למצוא דרכים יצירתיות לשמור על עובדיהם משחיקה ולהזרים "דם חדש" לאווירה במשרד לצד גיבוש הצוותים הקיימים.

סדנאות האלכוהול של זיו מנור הן דרך נפלאה להחזיר את החיוך לפניהם של העובדים שלך דרך חוויה יוצאת דופן בערב שכולו שחרור, אלכוהול והמון הנאה וכיף. ערבי הגיבוש מציעים לעובדים אירוע שבו ילמדו להכיר את האנשים העובדים איתם בצורה שונה, משוחררת ומהנה יותר.

כל הערבים נערכים באווירה לא פורמלית המאפשרת לעובדים להיות משוחררים יותר וחופשיים מעכבות המאפיינות את האווירה במקום העבודה. השילוב של אלכוהול משובח, המון הומור, המוסיקה ומשחקי השתייה הופכים כל ערב גיבוש לערב בלתי נשכח לעובדים.

גיבוש צוות עובדים משקשקים ושוברים את הקרח

על מנת ליצור את הסדנה המתאימה ביותר לצוותים שלכם אנחנו ממליצים לכם ליצור אתנו קשר. אנחנו נלמד את הדינמיקה המיוחדת של הצוותים שלכם ונייצר קונספטים מותאמים אישית אשר מתאימים לרוח הצוות והיעדים אותם אתם מעוניינים להשיג במהלך ערב הגיבוש שלכם.

תנו לנו "לתפור" לכם את הסדנה המתאימה לכם – כך תשיגו לא רק ערב מרתק וחווייתי אלא גם שיפור תהליכי עבודה והגברת התפוקה בטווח הארוך.

3 רעיונות מעולים לערבי גיבוש

מתכננים ערב גיבוש או ערב מנהלים? הנה שלושת האסים שלנו שיהפכו כל ערב לחוויה בלתי נשכחת:

● סדנת קוקטיילים: ככה את רוצים את העובדים שלכם, משקשקים ולא מפחד… 🙂

סדנת הדגל שלנו המשלבת הומור, משחקי שתייה מדליקים, מוסיקה והמון אפשרויות ללימוד וטעימות של קוקטיילים מדליקים (תרתי משמע, חלקם ממש "עולים באש"….)

● סדנת וויסקי לערב גיבוש מנהלים: ערב משובח לאנשים המשובחים ביותר בארגון

סדנה המשלבת טעימות מסוגי וייסוקי שונים, חידונים והמון ידע סביב המשקה המזוההה ברחבי העולם עם יוקרה ואיכות.

● סדנת יין: סודות היין נגלים בערב שכולו טעימות, ידע ומשחקי שתייה

לא סתם אומרים "יין ישמח לבב אנוש" תנו לעובדים שלכם ערב שהם לא ישכחו שכולו נסוב סביב המשקה שמוריד עכבות ומשחרר לשונות…ערב מקסים, גדוש בהפעלות והפתעות שלא יפסיקו לדבר עליהן במשרד

קוקטיילי גלידות מפתיעים וקינוחי אלכוהול

קוקטיילי גלידות מפתיעים
וקינוחי אלכוהול

אלכוהול משובח
וגיבוש חוויתי

הגשת הקוקטיילים
בכוסות זכוכית

חוברת קוקטיילים
מתנה למשתתפים

מוזיקה קצבית
ותחרויות שתייה מצחיקות

פעילות גיבוש לצוות עובדים עם זיו מנור

ערב צוות נועד לייצר חברויות חדשות ולעורר נושאי שיחה בין קולגות שמעולם לא החליפו מילה. מטרה נוספת היא לעורר את הרוחות במשרד, להכניס אווירה כיפית ונעימה ולהחזיר את החיוך לעובדים השחוקים. ומטרה שלישית, היא מטרה המגשימה עצמה באופן עקיף, כאשר סדנת גיבוש שבחרתם הופכת לסיפור, העובדים ישפרו את תפוקתם.

סדנת גיבוש לעובדים נועדה להגביר את המוטיבציה של הצוות, לגבש דפוסי פעולה משותפים כדי להגביר את התפוקה בעבודה, לקרב בין העובדים וליצור הכרויות אישיות, מעבר לשעות העבודה המקובלות. ימי גיבוש לקבוצות בהנחיית זיו מנור מתחילים במשחקי הכרות כדי ליצור אווירה משחררת ונעימה, וכדי לקרב בין העובדים ולאפשר להם להכיר זה את האחר טוב יותר.

ראוי לציין כי סדנאות לעובדים חשוב לקיים בתדירות גבוהה, לפחות פעמיים בשנה, כאשר ארגונים מובילים במשק נוהגים לארגן פעילויות וסדנאות מגבשות פעם בחודש. סדנת גיבוש לעובדים חשובה לכל ארגון ועסק, מטרתה לאחד, לקרב וללכד את צוות העובדים, לחזק יחסי אמון בין העובדים, ולהגביר את המוטיבציה שלהם.

3 רעיונות מצוינים לערב גיבוש

1. הסדנה האולטימטיבית היא סדנת קוקטיילים

סדנה המשלבת הרבה חוש הומור, משחקים היתוליים, מוסיקה וטעימות אינסופיות של קוקטיילים.

2. סדנת וויסקי לערב גיבוש מנהלים

סדנה נוספת שיכולה להתאים בעיקר לערב גיבוש מנהלים היא סדנת וויסקי, זוהי סדנת עומק המעבירה את כל המידע המרתק ביותר על וויסקי, משלבת חידונים וטעימות של משקאות איכות.

3. סדנה אשר אנו ממליצים לכל אדם לקחת בה חלק לפחות פעם אחת בחייו – סדנת יין

ושלישית היא סדנת יין, זוהי סדנה אשר אנו ממליצים לכל אדם לקחת בה חלק לפחות פעם אחת בחייו, ולו רק בכדי להבין את רזי היין – המשקה העתיק ביותר שהתגלה לבני האדם.

כל משקה שתבחרו להתמקד בו יוגש לצוות שלכם על מצא עשיר של פעילויות גיבוש לעובדים, התכוננו לחוויות שלא תפסיקו לדבר עליהם בעבודה עוד הרבה מאוד זמן – עד ערב הגיבוש הבא.

עובדים אשר משתתפים בסדנת אלכוהול זוכים להפוגה מהעבודה השוחקת, הם מוקירים תודה למעסיק שמשקיע בהם, משקיעים חזרה במקום העבודה וחשים יותר מחויבים לעסק. המעסיק זוכה לצוות מגובש ומלוכד, להגברת הפריון והתפוקה בעבודה, לשירות טוב יותר ללקוחות ולשיתופי פעולה מפרים בין העובדים.

ערב גיבוש לצוות עובדים

ימי גיבוש לקבוצות בהנחיית זיו מנור מותאמים להרכב הקבוצה ולמאפייני העובדים, כמו גם בהתאמה למטרות המוגדרות של המעסיק. זיו מנור מציע מגוון סדנאות גיבוש לצוות העוסקות בעולם האלכוהול והשתייה, כל הסדנאות מתאימות לכל הרכב קבוצתי ולכל הגילאים, וניתן לקיים אותן במקום העבודה, באולם אירועים, במתחם סגור ובכל מקום אחר.

כדאי לדעת כי סדנת גיבוש לצוות כמו סדנת קוקטיילים או סדנת יין כוללת מופע חווייתי עם מוסיקה קצבית ברקע, משחקי שתייה היתוליים, חידונים נושאי פרסים, משחקי הכרות לגיבוש הצוות ולהכרות אישית טובה יותר, ומשימות שונות המחייבות את העובדים לשתף פעולה כדי להצליח.

בנוסף, חשוב להדגיש כי בכל סדנאות האלכוהול מקבלים טיפים חשובים כמו כיצד להתאים יין לארוחת גורמה בבית או במסעדה, איך לבחור יינות ומשקאות אלכוהוליים לאירועים שונים בחיים, מתכונים לבישול ביין ולהכנת קינוחים מתוקים עם אלכוהול איכותי ועוד.

ניתן להזמין ערבי גיבוש לחברות כמו ערב קוקטיילים או ערב טעימות יין. הערב כולל טעימות של אלכוהול איכותי מתוצרת חוץ ומתוצרת הארץ, לרבות וודקה, ויסקי, יינות, בירות ועוד.

ערב גיבוש לצוות העובדים נערך באווירה בלתי פורמאלית ומהנה, כל העובדים לוקחים חלק פעיל ומתנסים בהכנת משקאות אלכוהוליים שונים ובטעימת אלכוהול איכותי ומשובח. במהלך הערב זוכים למופע מרתק וחווייתי, מקשיבים לסיפורים מרתקים ועסיסיים מעולם השתייה והאלכוהול, ומשתתפים גם במשחקי שתייה מבדרים ובתחרויות עם פרסים מדליקים.

פעילויות הגיבוש מותאמות לצוות שלכם במיוחד

כאמור, מעסיקים רבים משלבים פעילויות גיבוש לעובדים לאורך השנה כדי ללכד את הצוות וליצור אווירה נעימה יותר בארגון. כדי לבחור פעילויות לערב גיבוש מומלץ להתייעץ עם זיו מנור כדי לקבל רעיונות והסברים כיצד ניתן באמצעות סדנאות וערבי אלכוהול לגבש את הצוות וליצור דינמיקה קבוצתית המסייעת לשיפור תהליכי עבודה בארגון ולתפוקה גבוהה יותר.

ערב גיבוש לצוות בהנחיית זיו מנור כולל בין היתר מופע מדליק בליווי מוסיקה קצבית ומקפיצה, טעימות של מיטב המשקאות האלכוהוליים, סיפורים מרתקים, תחרויות שתייה היתוליות, וכל המשתתפים בסדנה זוכים גם למתכונים מיוחדים להכנת קינוחים עם אלכוהול ולקוקטיילים אקזוטיים נפלאים.

פעילויות לערב גיבוש יש לבחור בקפידה ובהתאמה למאפייני הצוות ואופי מקום העבודה, לכן כדאי לדעת כי זיו מנור מתאים את הסדנאות בהתאם לצרכי המעסיק, ומציע סדנאות מושקעות ומגוון פעילויות גיבוש לקבוצות התורמות לגיבוש הצוות, לשיפור תהליכי עבודה ולהגברת התפוקה.

בא לך להקפיץ את האירוע הבא שלך? התקשרו אלי לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

עיסקי3_optimized
המלצה שירי

בא לך להקפיץ את האירוע שלך?
לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

Open chat
דברו איתי
דברו איתי