052-2457843

X

לפנק את העובדות בסדנה של זיו מנור לכבוד יום האישה

מקומות עבודה רבים מחפשים רעיונות חדשים ומקוריים לעריכת פעילות יומית או ערב גיבוש עבור עובדות החברה לרגל יום האישה. המטרה היא לפנק את העובדות, להעניק להן שעות ייחודיות של הנאה שבהן הן עסוקות בסדנת קוקטיילים של זיו מנור שהוא תחום חדש עבור חלק מהן והיה בהחלט כדאי עבורו להתנתק מהמקלדת לכמה שעות. מעבר לכך, קיימת חשיבות רבה בגיבוש העובדות אשר נובע מהרצון שהעובדות יכירו טוב יותר זו את זו, לקרב ביניהן, ליצור הרמוניה ושיתופי פעולה, כדי שיהיו לכך השלכות חיוביות ומעשיות גם בעבודה השוטפת במשרד.

מה זו סדנת קוקטיילים

נשים רבות נהנות מאד ללגום מעת לעת יין משובח אדום או לבן אשר יוצרו ביקבים איכותיים ומשתיית קוקטיילים מפתיעים אשר כוללים כמה מרכיבים ויוצרים יחד מרקם מעולה וטעים במיוחד.
כדי להעשיר את הידע שלהן, פיתחנו סדנת קוקטיילים ייעודית אשר מקנה להן טיפים לטווח הארוך, מהן ההתאמות הנכונות של סוגי המאכלים לכל נים, סודות האירוח תוך שילוב קוקטיילים מפתיעים במנות השונות ועוד.

חוויה מעצימה לעובדות ביום האישה

המוסיקה הקצבית אשר מושמעת לאורכה של הסדנה מתחילתה ועד סופה מכניסה את הנשים לקצב נפלא, הן צוללות פנימה לטעמים הנפלאים של הקוקטיילים, חשות בהבדלים בין הטעמים לאור השימוש במרכיבים מגוונים וצבעוניים בכל אחד מהם.

זיו מנור – אשף בתחום הקוקטיילים
הצלחתה של הסדנה בנויה על זיו מנור, אדם ברמה מקצועית גבוהה ביותר אשר עוסק בכך שנים רבות, בעל ידע עצום בכל הקשור ליינות ולקוקטיילים. בדרך הלמידה והעברת המידע, הוא סוחף אחריו את הנשים להנאה מלאה מהסדנה העוצמתית, אשר מלאה באנרגיה ובעשייה יוצאת דופן.
יום האישה לעובדות עם זיו מנור זה מתכון להצלחה.

תחרויות במהלך סדנת קוקטיילים
בין הנשים תתקיימנה במהלך סדנת הקוקטיילים תחרויות שונות הכוללות שתיית משקאות מיוחדים. מכיוון שלסדנה הגיעו נשים שהן בעלות ידע בשתייה ואחרות ללא ניסיון בכך, המצבים הקיצוניים במהלך התחרות יוצרים מצבים מצחיקים ביותר, כך נוצר קירוב לבבות ודבר זה מגבש את כל הנשים ליחידת קומנדו מובחרת בעלת גאוות יחידה.

שאלוני ידע במהלך הסדנה
במהלך הסדנה יישאלו הנשים שאלות טריוויה מסקרנות והיתוליות כדי להעמיק את רמת הידע שלהן בנושא יום האישה ובנושאים הקשורים לסוגים הפופולריים של המשקאות האלכוהוליים. הצחוק המהדהד לאורכו של כל השאלון ועם קבלת התשובות המסקרנות, יוצרים אווירה קסומה בין כל הנשים. מי שתיבחר כבעלת ידע מופלג, תזכה גם בפרס נאה.

הכנת קינוחי אלכוהול
הכנת קינוחי אלכוהול הוא תחום מסקרן ולכן במהלך סדנת קוקטיילים ילמדו הנשים כיצד להכין קינוחים מכמה מרכיבים מפתיעים. המשימה היא לערבב כיאות את השילובים המתאימים ביותר וגם לקשט את כוסות הקינוחים, כדי לדרבן את בני הבית לטעום מהשילוב המנצח. להיעדר מהבית כדי להגיע לסדנת קוקטיילים ולאחר מכן לפנק את בני הבית בקינוחי אלכוהול זו דרך נפלאה לפצות את המשפחה ולפרגן להם בידע המעניין אשר נרכש בסדנה.

יום האישה לעובדות

כאשר מחפשים רעיונות ייחודיים לפעילות יוצאת דופן ליום האישה לעובדות, אחת האופציות המוצלחות ביותר היא סדנת הקוקטיילים. הנשים נהנות מכל דקה בסדנה זו, הן מעשירות את הידע שלהן, נהנות מערב מלא צחוקים ובעיקר נהנות מחוויית שתיה של קוקטיילים ייחודיים. אין ספק שמחר במשרד זו תהיה שיחת היום, הן תספרנה על כל רגעי האושר שהן חוו בסדנה, על האווירה המצוינת ועל הגיבוש בין כולן.הלמידה גם תאפשר להן לגרום גם לחברים ולבני המשפחה הנאה רבה בכך שיוכלו לטעום מקינוחי האלכוהול שהן למדו להכין. מועדי ההרשמה לסדנאות הקרובות לכבוד יום האישה נסגרים בימים אלו. זה הזמן גם שלך להזמין סדנת קוקטיילים ייחודית עבור עובדות החברה. אין ספק שהן לא תשכחנה פעילות זו ואמירות התודה יישמעו שוב ושוב, מכל עבר.

להזמנות: זיו מנור 052-2457843

רוצות לדעת על עוד רעיונות לסדנאות? לחצו כאן 

סדנת קוקטיילים בסטייל של זיו מנור עם ידע מעשיר

יום האישה סדנת קוקטיילים

קוקטיילי גלידות מפתיעים וקינוחי אלכוהול

אלכוהול משובח
וגיבוש חוויתי

הגשת הקוקטיילים
בכוסות זכוכית

חוברת קוקטיילים
מתנה למשתתפים

מוזיקה קצבית
ותחרויות שתייה מצחיקות

דברו איתי