יום הולדת 30 רעיונות והפעלות

קשה להאמין אבל את תכף בת 30

יום הולדת 30

יום הולדת 30

אמנם נדמה לך שרק אתמול חזרת מהטיול הראשון שלך בהודו, אבל הסתכלי סביבך ותראי כמה כיף לך!
זיו מנור מציע מגוון של פעילויות ליום הולדת 30 רעיונות והשראות לחגיגה האולטימטיבית!

שנות ה-20 שלך חלפו, משאירות איתן מאחור את משברי הזהות, התהיות והטלנובלות של ההתבגרות (כמה פאסה), ומעבירות אותך לפאזה חדשה ומשוחררת בה את חכמה מספיק להיזכר במה שפעם כבר ידעת: באנו ליהנות! אז עכשיו, עם קצת פרספקטיבה, באמת הגיע זמנך לחזור ולחגוג את החיים שלך, ומה יותר חגיגי ממתנה ענקית שתציין את כברת הדרך המכובדת שכבר עשית, אחת כזו בלתי נשכחת, שתקחי איתך מכאן והלאה לשנים הבאת, בדרך הכי בוגרת, נבונה והכי בסטייל.
כיוון שחגיגות הן מושג סובייקטיבי, אנחנו מציעים לך או לאהובייך 5 רעיונות שונוים ומגוונים  שישמחו אותך ויזכירו לך כמה כיף זה לחיות.

זוכרת את הרגע ההוא ב"סקס והעיר הגדולה", כשסמנתה קונה תיק בירקין של הרמס, רק כי היא הצליחה בגדול? אז אותו דבר רק בשבילך. אכן עשית את זה. גיל 30 הוא לגמרי סמל סטטוס, בעצם זה ממש כמו גיל 20 פלוס עשר שנים של נסיון. ואם את פאשניסטה, הבירקין ימתג אותך בדיוק איפה שאת רוצה להיות: בטופ.

חברות יקרות- זה הזמן להיפגש, לחטט בארכיונים, לחפור באלבומים, להאזין למוזיקה, למצוא את רגעי השיא של 30 השנים האחרונות ולתמצת אותם לכדי סרטון מרגש (ויש להודות שגם טיפה מביך) , מצחיק ובלתי נשכח על כלת השמחה. מספיק סמרטפון עם מצלמת וידאו, ובכל מחשב יש תוכנת עריכה שעם מעט השקעה יאפשרו את התענוג. לאלה מכם שרוצים להשקיע, אפשר גם לפנות לחברות הפקה קטנות שתפיק, תצלם ותערוך עבורכם ותעזור עם רעיונות.

הנה מתנה שהיא באמת חוויה בלתי נשכחת, כזו של פעם בחיים. מדובר ב- 10-עד 12 יום של מסע ג'יפים חוויתי ורגשי -ביעד אקזוטי. לדוגמא מסלול "מלכת המדבר" הוא כבר הרבה יותר מפנק ממה שנדמה לך , אבל תמיד במקום מאוד אותנטי , תמיד ייקח אתכן בכל יום לחוויה שונה בנופים עוצרי נשימה, וכפרים אותנטיים. והכל עם אוכל טוב, ריקודים וחברת נשים נהדרות, כמוך ובלי ציניות. המסע הגיאוגרפי הזה הוא גם מסע רגשי בו נרקמות חברויות חדשות לחיים.

לסיכום, את כל ההצעות הללו ניתן לשלב ביום מפנק אחד נפלא, כשבסופו ״הקינוח״ האולטימטיבי תהיינה הסדנה של זיו מנור. זיו מוכר במומחיותו בהעברת סדנאות קוקטיילים מגוונות ומפתיעות ובלתי שגרתיות המתאימות לכל קבוצות גיל ומגוון סוגי אירועים. כי אין כמו לסיים יום כזה עם קוקטייל מפנק ואלכוהול משובח לצידך…

כבר מתכננת את חגיגות יום הולדת 30? התקשרי ונדבר על זה 📞 0522-457843


השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843