סדנת קוקטיילים יום הולדת 40 בקי פלג

יום הולדת 40

יום הולדת 40

מסיבת יום הולדת 40 לבקי היקרה עם אורחים נפלאים, משפחה חמה קוקטיילי גלידות, קינוחי אלכוהול, קוקטיילים מרעננים, תחרויות ומגוון פרסים

סדנת אלכוהול ייחודית לכבוד יום הולדת 40

40… מספר מיוחד וגיל חד פעמי! 40 שנים של ניסיון חיים וחוויות צבורות אבל הנפש עוד צעירה ובועטת. בהחלט גיל עגול שצריך לחגוג ומומלץ בגדול!
זיו מנור, אמן אלכוהול ייחודי לאירועים, ייקח אתכם לעולם חדש של נפלאות האלכוהול ויקפיץ את האווירה באירוע יום ההולדת שלכם!

יום הולדת עגול הוא ציון דרך משמעותי בחיים, יום בו אנחנו מחליפים קידומת וקופצים ראש אל תוך עשור חדש. כל גיל שכזה מסמל את סיומה של תקופה ואת התחלתה של תקופה חדשה ומרגשת. בתור מבוגרים, רובנו לא נוטים לחגוג ימי הולדת בכל שנה כפי שחגגנו כשהיינו ילדים, לכן דווקא ימי הולדת עגולים מספקים את התירוץ המושלם למסיבה חגיגית ואירגון של אירוע עם כל הקרובים והאהובים.

מה שכן, המורכבות שבהפקת חגיגה שכזו היא לא קטנה. מדובר באירוע לכל דבר, בו צריך לבחור מקום, לחשוב על פעילות, לקנות מתנה, לכתוב ברכה, להזמין אורחים ועוד לוגיסטיקות לא פשוטות שלא מביישות אף בר מצווה או אפילו חתונה קטנה. בסדר היום העמוס שלנו, בין העבודה התובענית, הטיפול בילדים ותפעול החיים עצמם, מרגיש לנו קשה להתפנות פיזית ונפשית כדי להתעסק בהפקה בסדר גודל כזה. אבל אסור לוותר, ובדיוק בשביל זה יש פה את זיו מנור.

זיו מנור הוא מיקסולוג מומחה ואמן אלכוהול לכל סוגי האירועים. הוא ידוע בהעברת סדנאות אלכוהול מגוונות ומפתיעות במומחיות רבה שלא משאירה אף אורח ואף חוגג אדיש. הסדנאות של זיו מכילות אך ורק את האלכוהול האיכותי והמשובח ביותר, כמו גם הפעלות מיוחדות למבוגרים שעדיין ילדים בנפשם, משחקי טרוויה, תחריות שתייה ומגוון של אטרקציות משעשעות ומרימות.
הסדנאות מלוות במוזיקה מקפיצה ואווירה משוחררת ומשחררת מהולה בכיף טהור וטעמים ממכרים ומשכרים.

לכל אלו שההפקה על כתפיהם ומרגישים אבודים בין כל הרעיונות והרצון ליצור את החגיגה המושלמת עבור יקירהם- התחילו במענה לעצמכם על כמה שאלות חשובות: מה הוא יאהב/ היא תאהב לעשות? מה ירגש אותו/ה? מה יפתיע אותו/ה? ועם מי הכי היה/היתה רוצה לחגוג? אחרי שעניתם על כל אלו, בטח יש לכם כיוון לסגנון אירוע שיכול להתאים לכם.

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

להזמנות ומידע נוסף📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843