רעיונות ליום הולדת 40 לגבר סדנת קוקטיילים

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

איך לחגוג יום הולדת לבעל

הגבר שלך חוגג יום הולדת 40, גיל עגול ומיוחד שמסמל חצי חיים, וחלק טוענים שבגיל 40 החיים רק מתחילים
את בטח תוהה איך לחגוג לו את היום המיוחד שלו? רעיונות ליום הולדת 40 לגבר
גיל 40 הוא ציון דרך משמעותית בחיים, ומה יותר טוב מלחגוג את היום המיוחד הזה עם אטרקציה חוויתית ומקורית?כשהגבר שלך מגיע לגיל כזה, תרצי להיות שם בשבילו ולחגוג איתו את היום הנהדר הזה, ולהראות לו שהוא חשוב ואהוב לך ולמשפחתו!
כשכל אחד וטעמו האישי בחגיגות, חלק מהגברים ירצו לציין את יום ההולדת בצורה סולידית ולא המונית, חלק יעדיפו אירוע צנוע עם המשפחה והחברים האהובים והקרובים בלבד- וחלק מהגברים ירצו אירוע גדול וחגיגה שלמה לכבוד המאורע המיוחד. מה שבטוח, כל אחד מסוגי הגברים ירצה שהאירוע שלו יחרט בזכרון, לו ולאורחים שלו הפעלות ליום הולדת 40 סדנת קוקטיילים

רעיונות ליום הולדת עגול סדנת קוקטיילים

40… מספר מיוחד וגיל חד פעמי! 40 שנים של ניסיון חיים וחוויות צבורות אבל הנפש עוד צעירה ובועטת.
בהחלט גיל עגול שצריך לחגוג ומומלץ בגדול!
זיו מנור, אמן אלכוהול ייחודי לאירועים, ייקח אתכם לעולם חדש של נפלאות האלכוהול ויקפיץ את האווירה באירוע יום ההולדת שלכם!
יום הולדת עגול הוא ציון דרך משמעותי בחיים, יום בו אנחנו מחליפים קידומת וקופצים ראש אל תוך עשור חדש. כל גיל שכזה מסמל את סיומה של תקופה ואת התחלתה של תקופה חדשה ומרגשת. בתור מבוגרים, רובנו לא נוטים לחגוג ימי הולדת בכל שנה כפי שחגגנו כשהיינו ילדים, לכן דווקא ימי הולדת עגולים מספקים את התירוץ המושלם למסיבה חגיגית ואירגון של אירוע עם כל הקרובים והאהובים.
מה שכן, המורכבות שבהפקת חגיגה שכזו היא לא קטנה. מדובר באירוע לכל דבר, בו צריך לבחור מקום, לחשוב על פעילות, לקנות מתנה, לכתוב ברכה, להזמין אורחים ועוד לוגיסטיקות לא פשוטות שלא מביישות אף בר מצווה או אפילו חתונה קטנה. בסדר היום העמוס שלנו, בין העבודה התובענית, הטיפול בילדים ותפעול החיים עצמם, מרגיש לנו קשה להתפנות פיזית ונפשית כדי להתעסק בהפקה בסדר גודל כזה. אבל אסור לוותר, ובדיוק בשביל זה יש פה את זיו מנור.

רעיונות למסיבת יום הולדת 40

זיו מנור הוא מיקסולוג מומחה ואמן אלכוהול לכל סוגי האירועים. הוא ידוע בהעברת סדנאות אלכוהול מגוונות ומפתיעות במומחיות רבה שלא משאירה אף אורח ואף חוגג אדיש. הסדנאות של זיו מכילות אך ורק את האלכוהול האיכותי והמשובח ביותר, כמו גם הפעלות מיוחדות למבוגרים שעדיין ילדים בנפשם, משחקי טרוויה, תחריות שתייה ומגוון של אטרקציות משעשעות ומרימות.
הסדנאות מלוות במוזיקה מקפיצה ואווירה משוחררת ומשחררת מהולה בכיף טהור וטעמים ממכרים ומשכרים.

לכל אלו שההפקה על כתפיהם ומרגישים אבודים בין כל הרעיונות והרצון ליצור את החגיגה המושלמת עבור יקירהם- התחילו במענה לעצמכם על כמה שאלות חשובות: מה הוא יאהב/ היא תאהב לעשות? מה ירגש אותו/ה? מה יפתיע אותו/ה? ועם מי הכי היה/היתה רוצה לחגוג? אחרי שעניתם על כל אלו, בטח יש לכם כיוון לסגנון אירוע שיכול להתאים לכם.

רעיונות ליום הולדת 40 לגבר

להזמנות ומידע נוסף זיו📞 0522-457843

סדנת קוקטיילים מגניבה עם זיו מנור

מסיבת סילסבסטר 2022

מייצרים זיכרונות בלתי נשכחים וזמן איכות
למשתתפים

אלכוהול כשר ואיכותי
אפשרות לשייקים ללא אלכוהול

הגשת הקוקטיילים
בכוסות זכוכית
בשיתוף פעיל של המשתתפים

מתנה אישית למשתתפים
מגנטים עם המתכונים ותיעוד האירוע בתמונות

פלייליסט קצבי
תחרויות שתייה מצחיקות
ופרסים מגניבים