רעיונות ליום הולדת לאישה

יום הולדת 40 לבת הזוג

יום הולדת יש רק פעם בשנה. ומשום כך, עלינו לחגוג בכל שנה מחדש את היום הכיפי והשמח הזה, ולא משנה הגיל, אבל במיוחד כשמדובר בהחלפת קידומת כמו יום הולדת 40 לאישה.

יש כזו מחשבה באוויר שרק ילדים חוגגים ימי הולדת עם מסיבה מושקעת שבה ההורים וכל המשפחה מגיעים, וגם חברים מהגן או בית הספר. אך זה כלל לא נכון מכיוון שאין גיל לחגיגת יום הולדת ראויה!
אין גיל מבוגר מדי לחגוג יום הולדת כמו שצריך, וצריך לחגוג בכל שנה עד 120 וללא הפסקה! לכל גיל ניתן למצוא המון רעיונות מיוחדים ומגניבים לחגיגת יום ההולדת, בין אם מדובר על חגיגה אינטימית עם המשפחה ובני הזוג, או מסיבה גדולה ומושקעת עם המון חברים, קישוטים ואטרקציות מדליקות.

לכל גיל יש את הקונספט המיוחד שניתן לחגוג יום הולדת, הכל תלוי בבחירה של החוגגת ובאישיותה. אם היא מהנשים שאוהבות לחגוג את יום ההולדת באינטימיות עם מספר מצומצם של חברים, מומלץ לחגוג את המסיבה בבית יחד עם שניים או שלושה זוגות חברים, אלכוהול משובח מכל טוב, נשנושים טעימים והמון משחקי חברה.

בנוסף לכך, כדאי להזמין אטרקציה מיוחדת שתהיה במסיבה כמו סדנאות הקוקטיילים המפורסמות של זיו מנור למשל. הסדנאות של זיו יעבירו את כולם חוויה מיוחדת וכיפית, וגם תקבלו המון טיפים מיוחדים ושימושיים לאירוח מנצח ולחיים בכלל. ניתן להזמין את הסדנה לפי בחירה אישית ועל- פי אזור גיאוגרפי, גודל המאורע ועוד.
אם אתם מתכננים מסיבת יום הולדת גדולה עם הרבה משתתפים לחגוג יום הולדת 40 למישהי חשובה לכם, מומלץ להזמין את האטרקציה של זיו מנור בהפתעה כך שכל המוזמנים יופתעו וישמחו לחלוטין כאשר היא תתחיל, ותרים לכולם את מצב הרוח כשיתחילו להעיף שוטים באוויר יחדיו!
המשתתפים בסדנה יוכלו להנות מהכנת קוקטיילים בעצמם באווירה מגניבה, הפעלות ומשחקי חברה ועם המון צחוק. בסופה של הסדנא תוכלו לקבל מתנות שוות, אחרי ששתיתם ממגוון האלכוהול המשובח ומשקאות מטריפי חושים שזיו מנור יכין במיוחד עבורכם.

בנוסף ולא פחות חשוב, כמו בכל יום הולדת, מוכרחים להיות במסיבה גם קישוטים, מוזיקה ואוכל מיוחד שיוסיפו לאווירה של המסיבה ולכל החגיגה. גם לימי הולדת עבור מבוגרים מומלץ בכל שנה ולא משנה הגיל לקשט את המקום באווירת מסיבה, לארגן מוזיקה קצבית ושמחה שתלווה את כל המסיבה וכמובן כיבוד טעים שיוגש לכל האורחים.במקום לטרוח ולעבוד קשה על הכנת כיבוד באופן עצמאי, ניתן פשוט להזמין קייטרינג ייעודי למסיבות יום הולדת. ניתן לבחור דוכנים שונים על פי קונספטים שתבחרו כמו דוכני מתוקים, דוכני כיבוד בסגנון חלבי או בשרי ועוד.

חוגגים יום הולדת 40 לאישה מיוחדת בחייכם? זה הזמן להתקשר ונתכנן יחדיו את האירוע הגדול! 📞 0522-457843