בסדנת קוקטיילים כבר הייתם?פעילויות שחייבים לעשות לפני גיל 50

לפניכם רשימה של דברים שחייבים לסמן עליהם וי רגע לפני גיל 50, ובסוף ניתן לכם רעיון מנצח להפקת יום הולדת היובל, כמתנה ליום ההולדת או רעיון משותף לחגיגת מהסרטים

צניחה חופשית
כן, הקלישאה הכי עתיקה בספר אבל גם הכי נכונה, פעם אחת לפחות בחיים להיות בגבול שבין שמיים וארץ, שבין נפילה חופשית למצנח שנפתח, בחוסר שליטה מוחלט, להתמסר לחלוטין לחוויה.

טיול למדינה אקזוטית
לפחות פעם אחד בחיים, להיחשף לתרבות אחרת ממה שמכירים, ולנסוע למדינה שאינה מערבית, לחוויה חד פעמית שאין לה תחליף, גם מתרבות רחוקה אפשר ללמוד הרבה ולהרחיב את הידע הכללי, לחוות חוויות שלא חווים באף מדינה אירופאית מערבית ולפתוח את הראש.

סדנת קוקטיילים

יום הולדת 50 עם זיו מנור 🙂

ללכת למופע סטנד אפ טוב
הומור וצחוק יותר משמעותיים לנו ממה שאנחנו חושבים, הם ממש יכולים לקדם אצלינו שיפור משמעותי באיכות החיים. לכן כמה שיותר חשוב, לצחוק ולהשתטות לפעמים, במופע הומוריסטי שבו לא מפסיקים לצחוק. אם עוד לא יצא לכם ללכת מופע סטנדאפ טוב או שחוויתם חוויה רעה מהמופע האחרון, רצוי לסמן וי על מופע מעולה וראוי שישחרר אתכם משגר היום.

להתפרע במסעדת יוקרה
פעם אחד בחיים, לא לדפוק חשבון ולחסוך, ולצאת לארוחה טובה במסעדת שף שהיא חוויה שלמה מעבר לארוחה משביעה.

ללכת להופעה של הזמר האהוב
מוזיקה מחברת בין אנשים, ועושה טוב על הלב, אז אם יש זמר או להקה שתמיד דמיינתם את עצמכם אצלם בהופעה אל תגידו לעצמכם שזה כבר לא יקרה, כי לפני חגיגות היובל זה בדיוק הזמן לא להתעצל ולהגשים חלום ישן, למצוא דיל טוב לחו"ל כולל כרטיס כבר מוכן, ולא משנה אם המקום קצת רחוק, החוויה תישאר אתכם והרגשת הסיפוק.

סדנת אלכוהול

קינוחי אלכוהול טעימים במיוחד

להתחבר לצד הרוחני – ולנסות לתרגל יוגה, דמיון מודרך או מדיטציה
גם אם תמיד אמרתם זה לא בשבילי, לא תדעו עד שלא תנסו להתחבר קצת לצד הפנימי, ולקחת לכם רגע פעם ביום או שבוע, עם עצמכם או בקבוצה, למצוא פעילות מרגיעה, שלאחריה אתם מרגישים יותר נינוחים ושלווים ויכולים להמשיך את החיים באופן שלכם הכי מתאים.

לנסות מאכל אחד שעוד לא טעמתם
במיוחד אחרי שכבר עברנו 5 עשורים, נהיו לנו כבר הרגלים שקשה לשנות , וככל שעובר הזמן אנחנו עוד יותר מפחדים לנסות דברים חדשים. אז אם אתם רוצים להתחיל בקטן, רצוי לנסות איזה שהוא מאכל שלא נמצא בתפריט היומי, ואולי תגלו אהבה חדשה שתרענן לכם במעט את השגרה.

להזמין לכם סדנת קוקטיילים חווייתית ליום הולדת 50
לבסוף כשהגיע היום המאושר, ועשיתם כמה דברים מהרשימה שגיוונו לכם את ההרגלים הגיע הזמן לחגיגה, כי על יום הולדת 50 אי אפשר לעבור בשתיקה.
בסדנת קוקטיילים מצחיקה וחוויתית שבה גם תנסו משקאות שבטוח עוד לא טעמתם, גם תתמסרו לחוויה חדשה שעוד לא חוויתם, וגם תבלו ערב של כיף וצחוק עם כל הקרובים לכם, שיקבלו גם הם חוויה שלא ישכחו ואתם תוכלו להתחיל את העשור השישי לחיים בהרגשה שעשיתם כבר את כל הדברים השווים, ועכשיו אפשר להישען אחור בנחת ולהמשיך לצבור חוויות טובות להמשך.

להזמנות צרו קשר עם זיו מנור: 052-2457843