ימי גיבוש וכיף לעובדים

מרגישים שהעסק שלכם צריך שינוי מרענן? אולי כל מה שאתם צריכים הוא לתת דחיפה קלה לעובדים שלכם, שזקוקים לשובר שגרה ומעט הוויי במסגרת העבודה. למרות שבעלי עסקים רבים ומנהלי כוח אדם לא תמיד שמים לב לכך, אחת הבעיות העיקריות לתפקוד ראוי של עסק ותפוקתו, הינה מערכות יחסים בעייתיות ורופפות בין העובדים. זה אמנם לא דבר שניתן לשים לב אליו באופן מיידי ומשהו שעלול ליפול בין הכסאות, אך באופן טבעי ברגע שאנשים לא מתקשרים כמו שצריך אחד עם השני, לא מחייכים בבוקר ולא מרגישים טוב במקום העבודה מבחינת המרקם האנושי, תפוקת העבודה שלהם תרד וכך גם המיצוי שלהם מכל הבחינות.

גיבוש צוות עובדים הוא דבר מהותי לכל עסק ולכל ארגון אחר לצורך העניין, כאשר הדבר משפיע באופן ישיר גם על הרגשות והתחושות של כל עובד. כדאי לחשוב על ימי גיבוש וכיף לעובדים לטובת העסק. אדם מאושר יהיה עובד טוב יותר, אדם שבמשך שנים מגיע כל בוקר לעבודה, פועל באותה צורה בכל יום ובנוסף לכך לא משתגע על האנשים שאיתו, צפוי להשחק מהר ולחוות תסכול שישפיע על כל החיים שלו, בטח שעל צורת העבודה. הסיבות הללו מראות לנו כמה חשוב ומהותי לפעול למען גיבוש צוות עובדים, וחשוב לדעת כי יש דרכים לעשות זאת. אם אתם בעלי עסק, ראשי ארגון או מנהלי כוח אדם, חשוב לדאוג לאנשים שתחתיכם לפעילויות שוברות שגרה, שיפיחו בהם שמחה, אנרגיות ומצב רוח טוב. ערב גיבוש לעובדים הוא דבר שניתן ורצוי לתכנן בתדירות גבוהה, ויש לדעת שהאפשרויות רבות ומגוונות. אז לכבוד השינוי המתבקש בעסק שלכם – הנה מספר רעיונות מומלצים ומוכחים לערב גיבוש לעובדים.

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים

סדנת אלכוהול במסגרת ימי גיבוש וכיף לעובדים

סדנה מיוחדת וחווייתית שעשויה להיות בדיוק מה שהעובדים שלכם צריכים לשנה החדשה. הסדנה מתמקדת באלכוהול, כך שכל העובדים יוכלו להכנס לאווירה ופתוח את הערב עם דרינק משחרר וחיוך רחב. בנוסף, הסדנה כוללת משחקי שתיה מיוחדים, הפעלות בנושא אלכוהול, עבודת צוות ודיונים מצחיקים שייצרו אינטראקציות ויגבשו בין העובדים. כל המשתתפים יוכלו להנות מאלכוהול איכותי במהלך כל הערב, וכולנו יודעים שמתכון לערב חברתי מוצלח הוא שתיה משותפת שבאופן אוטומטי תשרה על כולם אווירה קלילה וזורמת. את הערב מעבירים ברמנים מקצועיים ואנרגטיים, שיעשו לכולם מצב רוח וירקידו את המשתתפים עם מוזיקה מקפיצה. סדנת אלכוהול היא רעיון חדשני, ופופולרי מאוד כאירוע חגים, פעילות לשבועות וכמובן כערב גיבוש לעובדים.

סדנת קוקטיילים

האחות הקטנה של סדנת אלכוהול, שמתמקדת בקוקטיילים מיוחדים ומפתיעים. גם בסדנה זו האורחים יוכלו להנות מאלכוהול איכותי, רק שבמקרה זה הם גם אלה שיכינו אותו, תוך כדי עבודת צוות מהנה ומצחיקה. זה יוסיף המון כיך והנעה במסגרת ימי גיבוש וכיף לעובדים. את הסדנה ינחו מיקסולוגים וברמנים מנוסים שידריכו ויסבירו בנוגע לשלל מתכונים, כאשר הם יעשו זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כל המשתתפים יוכלו להנות מערב מגבש של שתיה ויצירה, עם חידונים בנושא קוקטיילים, למידה על המשקאות והרבה טעימות מהמבחר הרחב. הפעילות המשותפת שתיעשה באווירה מצחיקה וחיובית, היא רעיון מאוד מומלץ לגיבוש צוות עובדים.

סדנת יין

ערב קולינרי, עשיר ומעשיר. סדנה זו כוללת המון כיף עם טעימות סוגים רבים של יין, והרצאות מרתקות בנוגע להיסטוריה והתרבות סביב המשקה. את הסדנה ינחו ייננים מומחים שיספקו הסברים מפורטים על תולדות היין ומקומו בעולם, ובנוסף יעבירו הפעלות וחידונים בנושא. כאמור, כל הערב ילווה בטעימות היינות עליהם המשתתפים יקבלו הסברים, כאשר בצד יוגשו מאכלים רבים וטעימים שיותאמו במיוחד. למשקה הפופולרי בהחלט מגיע ערב שיוקדש לו, ובהתחשב בעובדה שרוב האנשים מתחברים אליו, הסדנה תהיה פתרון מעולה כערב גיבוש לעובדים.

סדנת שייקים

עם כמה שאלכוהול מוסיף צבע, אין זה אומר שאי אפשר להנות גם בערבים בהם הוא לא יהיה העיקר. סדנת שייקים בריאותיים תפסה בשנים האחרונות תאוצה וגם היא תהיה ערב מגבש נהדר. זהי בחירה די ידועה כשחושבים על ימי גיבוש וכיף לעובדים. הסדנה כוללת הכנת שייקים טעימים, צבעוניים ומורכבים, כאשר גם בערב זה המשתתפים ישתפו פעולה ויקבלו הדרכה מקצועית ממומחים בתחום. מלבד ההכנה עצמה, העובדים יקבלו הסברים על יתרונות השייקים, הערך התזונתי ויהנו מהטעימים הנהדרים של הטבע, תוך כדי הפעלות מצחיקות ומיוחדות.

יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים

סדנת וויסקי

סדנה חוויתית שמשלבת העשרה ומצב רוח טוב. מומלץ מאוד לפרגן לעובדים שלכם בערב עם טעימות וויסקי איכותי ומותגים שלא יצא להם לנסות בעבר, לתפוס ראש עם משקאות משובחים ולבלות בערב מיוחד עם חבריהם לעבודה. מנחי הסדנה יספקו פרטים רבים אודות המשקה, גלגוליו והשפעתו כיום, וזהו בהחלט ערב מיוחד לגיבוש עובדים.

סדנת בירה

ערב מהנה ומיוחד שכולו מוקדש לאחד המשקאות האהובים ביותר. מלבד הפרטים הרבים שהמנחים יספקו על המשקה וטעימות הבירה שייזרמו במהלך כל הערב, הסדנה מהווה ערב מגבש במיוחד בעקבות הכנת הבירה שכלולה בה. במהלך הסדנה תוכלו לחוות הכנת בירה משלכם, כאשר תעשו זאת יחד עם חבריכם לעבודה. מלבד הכיף והייחוד שבדבר, העובדים יעבדו במשותף, יהנו ויירקמו מערכות יחסים חדשות.

סדנת פיצות

לחובבי הבישול והאפייה, וכנראה שיש לא מעט כאלה, הערב הזה יהיה חווייתי במיוחד. השפים שינחו את הסדנה יפרטו בנוגע להכנת הבצק, הרוטב ושאר הדברים שחשוב לדעת כדי להכין פיצה מושלמת ונכונה. כמו כן, גם במקרה זה המשתתפים יעבדו יחד ויהנו מערב שלם של בישולים, הפעלות וטעימות.

סדנת סושי

ערב מיוחד נוסף שכולל עבודה לפרטי פרטים והכנה משותפת של אחד המאכלים האהובים והפופולריים ביותר. גם סדנה זו תהיה ערב מגבש בעקבות השלבים הרבים בהכנת המוצר, כאשר כל העובדים ישתפו פעולה, ייצרו אינטראקציות וייקחו איתם את החווייה להמשך. כמובן שהיתרון הגדול הוא גם העובדה שהמשתתפים יקנו לעצמם כלים לעתיד, יידעו כיצד להכין סושי איכותי ומורכב ואף יהנו ממנו בארוחה גדולה ומשותפת בסיום הסדנה. הכיף בהכנה הארוכה והמורכבת עשויה להיות הצלחה כבירה כערב גיבוש לעובדים. למידע נוסף על ימי גיבוש וכיף לעובדים, אתם מוזמנים ליצור קשר.

Call Now Button