כל מה שאתם צריכים לדעת על סדנאות אלכוהול

ראיתם את זה בטלוויזיה, שמעתם על זה מחברים שלקחו חלק )בין אם במסגרת משפחתית או במסגרת העבודה(, ראיתם סרטונים מתוך הפעילות בפייסבוק, וכבר ברור לכם, שסדנאות אלכוהול הן כנראה הסדנאות הכי חמות שניתן כיום למצוא. אז בשביל להשלים לכם את התמונה, במאמר הנוכחי, נספק לכם הצצה פנימית לעולם סדנאות האלכוהול, מה הוא מכיל, מה זה בכלל אומר, ולמי זה מתאים. מוכנים? תרימו לחיים ונצא לדרך.

המלצה ממשרד ראש הממשלה

המלצה ממשרד ראש הממשלה

מה זה בכלל?

אז קודם כל, לסדנאות האלכוהול יש שתי מטרות ברורות: הראשונה היא לתת ערך אמיתי למשתתפים שלוקחים חלק, שהם באמת ילמדו משהו, והמטרה השנייה ואולי החשובה ביותר, היא שכולם יהנו. סדנאות האלכוהול, כמו הסדנה של זיו מנור למשל, נקבעת מבעוד מועד. במהלך הסדנה לוקחים כל המשתתפים חלק פעיל ובלתי מבוטל בפעילות. כלומר אין כאן הצגת יחיד במהלכה המנחה מנהל מונולוג עם עצמו. המנחה לא מספק פרטים יבשים על עולם אלכוהול ומראה למשתתפים מתכונים שונים שמרכיבים קוקטיילים מהנים, אלא כל האירוע מתרחש באנרגיות גבוהות, ובשיתוף פעולה מושלם בין המשתתפים למנחים. מעבר למובן מאליו שהוא לימודי המתכונים והעשיה עצמה של המשקאות, את הסדנה מלווה מוזיקה אנרגטית שמוסיפה מימד עוצמתי נוסף לחוויה. מערכת היחסים בין המנחים למשתתפים היא דו כיוונית שכן המשתתפים לוקחים חלק במשחקי שתיה שהוכנו מראש, חידונים על חברי הקבוצה, מכינים את הקוקטיילים בעצמם וכל הפעילות מתבצעת במסווה של מסיבה. כלומר סדנת אלכוהול היא בהחלט לא מפגש בו מגיע מנחה להרצות על קוקטיילים, אלא מסיבה מהרגע הראשון בה הסדנה מתחילה ועד לרגע האחרון בו כולם נופלים מהרגליים אחרי שתיה של משקאות מיוחדים וריקודים מהנים.

למי זה בכלל מתאים?

נשאלת השאלה, למי בכלל הסדנאות האלו מתאימות? האם זוג שרוצה ללמוד על עולם האלכוהול יכול להזמין סדנה כזאת לביתו? בשונה מסדנאות יצירה מיושנות יותר, שמתאימות לקבוצות של ממש מעט אנשים, השילוב המנצח בין כמות אנשים נכבדת לקצב והאנרגיה שהסדנה מספקת הם אלו שמרכיבים מתכון מנצח. כלומר, סדנאות האלכוהול יהיו מושלמות עבורכם במידה ומדובר בקבוצה יחסית גדולה של אנשים.

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

חגים- ערבי חג לא שגרתיים, כמו יום העצמאות למשל, הם הזדמנות מעולה לארח סדנת אלכוהול שכזאת. במקום להצטופף עם אין ספור ילדים, משפחות, עגלות, לריב על חניה ולהרגיש את הדוחק רק בשביל לראות זיקוקים, בוחרים אנשים רבים להתקבץ יחדיו בבית של אחד מהחברים. לרוב, מה שיכלול התפריט זה בעיקר שיחות חולין ואולי גם על האש. זה נחמד אבל לא מרגש, מה גם שסביר להניח שכמעט כולם יקחו חלק ב״על האש״ גם ביום למחרת. לכן, אם אתם מתכננים מפגש חברים בערב כזה, במקום הסמול טוקס, כנסו לאווירה, הזמינו סדנאת אלכוהול לביתכם וספקו לכלל המשתתפים חוויה שהם בטוח יזכרו יותר מאשר את הזיקוקים שיש בחוץ.

ימי גיבוש- בכל עסק שפועל על מנת לגבש את העובדים מגיע הרגע הזה בו מנהלות הרווחה ומשאבי האנוש צריכות להתחיל לשבור את הראש בשביל למצוא את הפעילות הנכונה עבור העובדים. בהתחשב בכך שלכל עובד יש את הרצונות שלו, סביר להניח שיהיה קשה לפגוע לטעם של כולם. לכן, מעבר לכל היתרונות של סדנת אלכוהול בהפעלת המשתתפים, שיחרורם בעזרת האלכוהול, ומשחקי הגיבוש השונים, מתווסף יתרון נוסף שהוא המכנה המשותף. הרי רוב העובדים אוהבים להשתחרר עם איזה משקה ביד, אז במקום להתיש אותם בהליכה ממושכת בטבע, ערב שבנוי על אנרגיה, צחוקים ואלכוהול, הוא פתרון מושלם.

ימי הולדת- בקרב קהל מבוגר יותר, סדנאות אלכוהול כבר הפכו מזמן ללהיט. למה לצאת לפאב ולשלם יותר על משקה קטן כשאתם יכולים להביא את הפאב אליכם? סדנאות האלכוהול בגזרת הקהל המבוגר יותר, מספקות חוויה מושלמת לחגיגת יום הולדת. כל החברים משכבר הימים מצטרפים ואיתם לוקחים חלק גם בני המשפחה (שמעל לגיל 18) והכל בשביל לשמוח ולשמח את חוגג היום הולדת.

כפי שאתם יכולים לראות, סדנאות האלכוהול מתאימות למגוון רחב של מצבים בהם יש צורך לקחת חלק אקטיבי כקבוצה בפעילות שתורמת ומהנה. המטרה של כולם בכל פעילות קבוצתית היא לעשות חיים, וסדנאות האלכוהול ללא ספק מיצרות את החוויה הנדרשת.

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843


השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843