052-2457843

X

ליום האישה סדנת קוקטיילים רעיונות יוצאי דופן לבילוי

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

זיו מנור בהפעלה של סדנת קוקטיילים ליום האישה

לקראת יום האישה קיים חיפוש מתמיד ברשת ואצל חברות ההפקה, אחר הבילוי המוצלח ביותר עבור הנשים בחברה. המגמה היא למצוא סוג חדש של פעילויות, משהו שהעובדות עדיין לא חוו ושיותיר עליהן רושם עז.
כל מקום עבודה מחפש אטרקציות קטנות, סוגים חדשים של מופעים, ביקור במפעלים ייחודיים או פעילות בטבע. זה הזמן להעניק להן חוויה של שכרון חושים אשר תסחוף אותן למחוזות חדשים ולא כל כך מוכרים.

רעיונות יוצאי דופן לבילוי

חוויה עוצמתית ליום האישה כמו מופע קוקטיילים מסקרן אשר נערך על ידי זיו מנור. זיו הוא אמן בקנה מידה עולמי בכל הקשור ליינות ולקוקטיילים. המסע עם זיו מתחיל בלמידה על יינות אדומים ולבנים: אילו סוגים קיימים, מה זה בציר איכותי, מהם השלבים השונים אשר עובר כל אחד מהזנים השונים של הענבים ביקב, עד שמסננים את התכולה והיין זורם לתוך הבקבוק.
מדובר במידע אשר רוב הנשים לא מכירות. מצד אחד הן מרחיבות את רמת הידע שלהן בתחום זה ומצד שני הן מקבלות העשרה אשר עוזרת להן בחיי היום במטבח ובאירוח. איזה סוג יין כדאי להוסיף לתבשילים מסוימים, מהו היין המתאים למאכלי בקר, עוף או  לארוחה חלבית.

סדנת קוקטיילים השלב המעשי

אחרי כל הסיפורים, הידיים כבר רוצות לעבוד וזה הזמן לשקשק קוקטיילים. כל אחת מהמשתתפות מקבלת את מרכיבי הקוקטייל והיא מכניסה אותם לבקבוק הייחודי, מערבבת ומשקשקת שוב ושוב לפי צלילי המוסיקה הקצבית ומוזגת לכוס. הטעם השמיימי של הקוקטייל מותיר את כולן המומות, הן לא חשבו שיכול לצאת שיקוי כל כך מוצלח מהמרכיבים הללו יחד. ההצלחה הגדולה מובילה את העובדות לרצון ללמוד עוד ועוד וכך הן לומדות ליום האישה רעיונות לרקיחת קינוחי קוקטיילים. זוהי הזדמנות נפלאה לעבור השתלמות מקצועית בהכנת מוצרים ייחודיים שיפתיעו מאד את האורחים, אשר יגיעו בסוף השבוע לביתן. המתכון הנפלא והמרקם היוצא דופן יכתירו ללא ספק את האירוח הביתי עם הקינוחים המפתיעים כאירוח מוצלח במיוחד.

זיו מנור בחוויה בלתי נשכחת

שעשועי קוקטייל

מצב הרוח המרומם מתחיל עם הגעתן של העובדות לסדנה ונמשך כל העת. הנשים נהנות מאד, נעות בקצב המוסיקה וצוחקות ללא הפסקה. שבירת השגרה היא דבר נפלא והן מנצלות את הזמן הזה כדי ליהנות במלוא מובן המילה ולצבור כוחות להמשך השבוע.
במהלך הערב מתחיל שלב השעשועונים. זיו מנור הכין שאלוני טריוויה בנושא קוקטיילים ויינות. הנשים מנסות את מזלן בתשובות אשר חלקן הומוריסטיות, מקצתן כלל לא קשורות ולוקח קצת זמן עד שמגיעים לתשובה הנכונה… חלק מהעניין קשור גם במשימות שהעובדות מקבלות ומתייחסות כמובן לקוקטיילים. הצ'ייסרים עפים במהירות האור, היין נמזג שוב ושוב והנשים בהתרוממות רוח אמיתית.

ערב גיבוש לעובדות

ההצעות של יום האישה רעיונות יוצאי הדופן, מיועדות ללכד את העובדות, ליצור היכרות מעמיקה יותר בין זו לזו וליצור אחוות צוות. המטרה היא להקים צוות מנצח אשר ישאיר את חותמו בכל עשייה במהלכם של הפרויקטים העסקיים השונים, כיוון ששיתוף הפעולה יוביל את החברה קדימה.

אם גם אצלכם בחברה קיים רצון להעניק ערב מיוחד לנשות החברה, כדאי לשריין מקומות לסדנאות הקוקטיילים הייחודיות אשר התוכן שלהם נבנה במיוחד עבור אירועי יום האישה. הסדנה המרתקת מתאימה לנשים בכל הגילים ותסחוף גם בחורות צעירות וגם את המבוגרות שבחבורה לערב בלתי נשכח. לאור ההצלחה הגדולה של חגיגות יום האישה שהחלו השבוע, אין לנו ספק שגם אתכם ההצלחה תהיה עצומה.

להזמנות דברו עם זיו מנור 052-2457843

רוצות לדעת עוד? קראו את המאמר 50 עובדות מרתקות על משקאות אלכוהול

סדנת קוקטיילים בסטייל של זיו מנור עם ידע מעשיר

מקבץ רעיונות ליום האישה לחברות וארגונים הכנת קוקטיילים מיוחדים וקינוחי אלכוהול מקוריים

רעיונות ליום האישה סדנת קוקטיילים זיו מנור- הקניית ידע וכלים שימושיים לבנית בר ביתי, שתיה נכונה ומניעת שכרות

 

דברו איתי