לקראת מועד הגיוס לצבא נהוג לערוך מסיבה בה כל החברים הטובים משתתפים. במקרים רבים ההורים יוזמים מסיבת גיוס בבית עבור הילד שלהם, וכדי להעניק לו ולחבריו חוויה מהנה ובלתי נשכחת עליהם לתכנן את האירוע לפרטי פרטים. יש לזכור כי הילד וחבריו עומדים להתגייס בקרוב לתקופה של לפחות שלוש שנים, והם כבר הגיעו לגיל שמותר להם לשתות אלכוהול על פי החוק. לכן, הורים אשר מחפשים רעיונות למסיבת גיוס מוזמנים לפנות לזיו מנור המנחה סדנאות אלכוהול בבית ומציע מסיבות גיוס מדליקות ובלתי נשכחות.

רעיונות מדליקים למסיבת גיוס בבית

תכנון מסיבת גיוס בבית אינו דבר של מה בכך מאחר ויש לחשוב על פעילות אטרקטיבית ומקורית, וכמובן שיש לארגן כיבוד, שתייה קלה וחריפה, אוכל טעים שהחברה הצעירים אוהבים, מוסיקת רקע ועוד. ההורים יכולים להיעזר בחבריו הקרובים של הבן כדי לארגן מסיבת גיוס בהפתעה, וכדי להעניק לילד ולחבריו אירוע חווייתי בראש צעיר, כדאי להזמין סדנת אלכוהול כמו ערב קוקטיילים, ערב בירה וכדומה.

מאחר ויש מגוון גדול של רעיונות למסיבת גיוס על ההורים לקבל החלטה לא פשוטה. לבטח ההורים מעוניינים להציע לבנם מסיבת גיוס בלתי נשכחת לכן עליהם לחשוב מה הצעירים אוהבים ובהתאם למאפייני הילד וחבריו הם יכולים להחליט על אופי המסיבה. כדי לשדרג מסיבות גיוס מומלץ להזמין לפחות אטרקציה מרכזית אחת ואין כמו סדנת קוקטיילים כדי להפתיע את החברים ולהעניק להם ערב חלומי ורווי באלכוהול משובח.

סדנת אלכוהול מתאימה למסיבת גיוס

כאמור, כאשר מתכננים מסיבת גיוס בבית עבור הבן וחבריו כדאי להזמין סדנת אלכוהול מעניינת ומשעשעת הכוללת אלכוהול איכותי, משחקי שתייה ואלכוהול מהנים, חידונים שונים עם פרסים מדליקים ומוסיקה קצבית מקפיצה ברקע. במהלך הסדנה הילד וחבריו הופכים לברמנים ליום אחד, הם לומדים כיצד לשקשק ולמזוג קוקטיילים מעולים במגוון טעמים, ולכל אורך הפעילות הם טועמים את המשקאות הטובים ביותר.

למעשה, סדנת אלכוהול משדרגת את מסיבת יום הגיוס מעוד אירוע לחוויה מהנה ובלתי נשכחת, וכל החברים יכולים לשתות ללא הגבלה, כאשר ההורים יכולים להיות בטוחים כי הערב נמצא בשליטה וכי הילד והחברים לא יבלו מחוץ לבית וינהגו שיכורים.

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים למסיבת גיוס? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

מסיבת גיוס רעיונות