052-2457843

X

כך תתכננו נכון מסיבת הפתעה

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

בכל פעם שמתקרב יום ההולדת של אחד מהחברים הטובים, נוצר סוג של חוסר ביטחון בנוגע לשאלה 'מה אעשה לו השנה?'. גם אם חלק מהאנשים לא מודים בכך, כל אדם מייחס חשיבות כלשהי ליום ההולדת שלו, ותהיה לו תחושה שונה באותו יום. בתור החברים הטובים, עליכם לנסות ולהפוך את היום הזה למיוחד יותר משאר הימים בשנה, מפני שלמרות מה שהרבה אומרים, יום ההולדת הוא לא סתם עוד תאריך.

אם כך, כיצד כדאי להשאיר חותם ולהראות לחבריכם שהם באמת חשובים לכם? המובן מאליו הוא כמובן שיחת טלפון, הודעת וואטסאפ או אמוג'י אוהב. יש כאלו שמרימים את הכפפה ומארגנים יום כיף בים או במסעדה, רעיון לא רע בכלל בפני עצמו. עם זאת, יש אנשים שמתייחסים ליום ההולדת בצורה קיצונית יותר, ורוצים לארגן לחבריהם הטובים מסיבת הפתעה של ממש. זה אמנם נשמע אולדסקול, אך תופתעו לגלות עד כמה אנשים מתרגשים מהמחווה היפה והמיוחדת גם היום. אך כמו כל רעיון אחר, גם כאן הביצוע יהיה מה שיגרום למסיבה שתארגנו להזכר לטובה אצל חבריכם, או לגרום לו לתחושה חמוצה דווקא ביום החגיגי. אז מה עליכם לעשות ולא לעשות בתכנון מסיבת הפתעה.

הפקת יום הולדת 60
הפקת יום הולדת 60

הקפידו על לוגיסטיקה

הכלל הראשון ואולי החשוב מכולם הוא כמובן ההשקעה במסיבה עצמה. כשאנחנו מדברים על השקעה, הכוונה היא לכל הפרטים – מוזיקה, אוכל, אלכוהול, תפאורה וכו'. אם תתקמצנו על חבריכם או תתארגנו יום לפני הארוע, סביר להניח שכך המסיבה שלכם תיראה. חשבו על הדברים מראש ושימו לב שקניתם מספיק שתיה לכל האורחים, שהמקום יהיה מזמין ושהשירים יתאימו לארוע וכמובן חביבים על החוגגים. ברור מאליו ככל שזה נשמע, ההשקעה וההקפדה על הפרטים הקטנים הם אבני היסוד של מסיבת הפתעה ראויה ושמחה.

הכירו את החברים של מי שחוגג

אנחנו לא מדברים על הכרות עמוקה, אך שימו לב שמי שמגיע אכן אהוב על ידי מי שחוגג, וזה לא סתם חבר מהצבא או מהלימודים שזכור לכם בראש. החומר האנושי הוא מה שעושה את המסיבה, כך שחשוב מאוד לדעת מי מגיע ומהי הכמות. לסיכום, זכרו להזמין את גרעין החברים הטובים שיהיו בסיס הארוע, אך אל תשכחו את אלה שאתם פחות מכירים, כדי לא לגרום לתחושת פספוס ונזק עתידי. עם זאת, חשוב לשמור על דיסקרטיות ולשים לב כי אתם לא מזמינים או מספרים על הרעיון לאנשים שעלולים לפלוט משהו לחתן השמחה.

היו מקוריים

לאחר שדיברנו על הדברים בסיסיים, כדאי לנסות ולהביא ערך מוסף משלכם. אם סרטון ברכות נראה לכם בנאלי, נסו להכין סרטון מיוחד מסוג אחר. אם קניתם לאותו חבר או חברה בגדים בשנתיים האחרונות, תפתיעו עם מתנה מיוחדת ולא צפויה כמ וכרטיס להופעה. יום ההולדת הוא ארוע שאמור להיות כיף וחגיגי, ורוב האנשים תמיד ישמחו לקבל משהו מפתיע, כל עוד זה יקלע לטעם שלהם. גם שילוב סדנאות לימי הולדת יכול להיות רעיון נהדר, כל עוד הנושא יתאים לאורחי המסיבה ולאווירה באופן כללי.

לכל סטטוס, בכל גיל

אחד הדברים היפים במסיבת הפתעה הינה הפשטות והקסם שבה. הרעיון קיים כבר המון שנים והפך לאחת האסוציאציות הראשונות כאשר אנו חושבים על ימי הולדת. אך למרות שיש שיגידו כי הקונספט חלף מן העולם והפך רק לזיכרון ישן, עדיין ניתן לרגש ולשמח את קרוביכם עם מסיבת הפתעה מושקעת ומיוחדת. לא משנה אם חבריכם חוגג יום הולדת 40 או 20, אם המצב הכלכלי לא אידיאלי או אם יש קצת יותר לחץ בעבודה, זהו רעיון שניתן להוציא לפועל ללא קושי מיוחד, ועבור אנשים מסוימים יהפוך את יום ההולדת למושלם.

זיו בסדנת אלכוהול ליום הולדת 50
זיו בסדנת אלכוהול ליום הולדת 40

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים ליום הולדת? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי