מסיבת פורים למבוגרים מבדרת במיוחד!

רוצה לצאת משגרת העבודה בחג הקרוב? בא לך לארגן לצוות שלך מסיבת פורים למבוגרים מבדרת במיוחד, כך שאף אחד מהעובדים שלך לא יצליח להפסיק לצחוק? סדנת הקוקטיילים מבית זיו מנור תעשה לך את העבודה!

סדנת קוקטיילים לפורים

סדנת קוקטיילים לפורים

משנכנס אדר מרבין בשמחה- זהו לא רק ביטוי אלא מצווה של ממש לשמוח בחג הזה. אם אתה מעסיק בעסק שלך צוות שלם ורחב של עובדים מסורים ונאמנים, ומחפש סיבה לתגמל אותם בדרך מקורית ויצירתית על עבודתם הקשה, לשמח אותם ולתת להם קצת לצאת משגרת העבודה באווירה של שחרור והומור- הרי שחג הפורים זה בדיוק המועד המתאים לכך!

תחשוב כמה נחמד יכול להיות מצידך לארגן עבור צוות העובדים שלך מסיבת פורים למבוגרים בקונספט ייחודי והיתולי, ולחגוג כולם יחדיו את החג המשמח הזה כראוי, לשלוף את התחפושות הכי קורעות ומטופשות מהבוידעם, ולהתכונן להגיע לנשף מסכות מקורי ומיוחד, שאף אחד בעבודה לא יפסיק לדבר עליו.

הסדנה של זיו מנור היא אטרקציה שאף אחד לא יצליח לשכוח

סדנת קוקטיילים לפורים

סדנת קוקטיילים לפורים

בעת ארגון מסיבת הפורים, חשוב שיהיה לך קלף מנצח עם אטרקציה מגניבה שתלכד את כל העובדים ותיתן טוויסט מקורי עוד יותר לחגיגה.
זיו מנור הוא בדיוק האיש המתאים לאטרקציה שלכם. מנור הוא מיקסולוג מומחה בתחום האלכוהול והברים, שמעביר סדנאות אלכוהול חוויתיות ומיוחדות שמתאימות לכל סוג אירוע. הוא מנחה את הסדנאות בזרימה מצחיקה וקלילות, ונותן למשתתפים להתנסות בהכנת קוקטיילים בעצמם. כמו כן, באטרקציית הסדנה של מנור העובדים ישתתפו בתחרויות מגניבות ושעשועונים עם שאלות קורעות מצחוק על יתר העובדים, מה שיגרום לקרח להישבר, להכרות טובה יותר בין אנשי הצוות וגיבושם.

זוהי עובדה ידועה שאלכוהול הוא חלק כמעט בלתי נפרד מכל מסיבה והוא שגורם למשתתפי המסיבה להיות שמחים יותר, משוחררים יותר וכמובן שגם מגובשים יותר. באופן כללי אלכוהול ידוע כמחבר בין אנשים ומחמם כל אווירה. כשמשלבים באירוע חוויה יוצאת דופן ומקורית כמו סדנת קוקטיילים, מצב הרוח עולה והאנרגיות בשמיים, האירוע הופך למלא בסטייל ומעורר חושים. מיד האווירה של האירוע הופכת לפיקנטית והחוויה של מסיבת הפורים הופכת לבלתי נשכחת- מה שמתאים בצורה פשוט מושלמת למסיבת פורים לעובדים, בוודאות.

מארגן מסיבת פורים למבוגרים ומתעניין בסדנה? נשמח לשוחח 📞 0522-457843