מסיבת רווקות לבל אלגבה 07.11.2016

img_9060-medium

img_9085-medium

img_9031-medium

החברה הכי טובה שלך מתחתנת? אין ספק שזהו אחד האירועים המשמחים והכיפיים ביותר שהיא, וגם את, תחוו במהלך החיים. מלבד החתונה עצמה והיום המרגש שאתן וכל חברותיכן עומדות לעבור, כל המסביב – ההכנות, הציפיות, וההתרגשות מרכיבים מספר חודשים מדהימים בשביל כולכן. אך מלבד החינה ובחירת השמלה, עומד ערב אחד מהנה ומטורף שייזכר לכל החבורה לכל החיים – מסיבת הרווקות. אם כך, שוקולד וקאפקייקס זה אמנם טעים ונחמד, אך סדנת אלכוהול למסיבת רווקות היא דרך טובה וכיפית בהרבה כדי לציין לילה כל כך חשוב ומשמעותי.
כל אחת שמחליטה להתחתן עם בחיר ליבה יודעת כי עוד לפני כן, היא והחברות הטובות שלה יחגגו באותו ערב בלתי נשכח. מלבד הסמליות שבאותו המפגש וההנאה שכולן ביחד, יש לדעת כיצד לשדרג את הערב ולהפוך אותו לכיף יוצא דופן. אם כך, חשוב מאוד לבחור את המקום האידיאלי, התפאורה הנכונה, ומעל הכל, את האלכוהול שישמח את כל החוגגות. 'זיו מנור – סדנאות קוקטיילים' מציעים לכן לחגוג בדרך האולטימטיבית, ערב מהנה שלא יישכח.

לילה שלא נגמר, וגם השתיה לא..

סדנת אלכוהול למסיבת רווקות היא דרך נהדרת ומהנה לציין את המאורע הנהדר. הצוות המקצועי של 'זיו מנור – סדנאות קוקטיילים' כולל את הברמנים המקצועיים והחייכנים ביותר, שיעבירו את כל החוויה בצורה אנרגטית, מקיפה ומעשירה. במהלך הערב החוגגות יילמדו וביחד יכינו משקאות, ייצחקו, יירקדו, וכמובן יישתו עד דלא ידע. נוסף על כך, האלכוהול המוגש הינו איכותי ומשובח, כאשר במהלך הערב תהנו מקוקטיילים טעימים, כיפיים ואיכותיים שיהפכו את כל החגיגה למושלמת ומקיפה, על כל פרטיה הקטנים.

זכרו כי ארגון המסיבה היא אחריות שבדרך כלל תוטל על החברות הקרובות ביותר לכלה, ואתן יכולות להיות בטוחות שעם סדנת אלכוהול למסיבת רווקות, ההצלחה מובטחת. לשתות זה כיף, אך לעשות זאת תוך כדי אירוע חדשני ומקפיץ, זה טוב בהרבה. לכן לא כדאי להתלבט יותר מידי בין בוקרשט או הכנרת, אם אפשר לקבל את כל החבילה בלילה אחד ארוך ומטורף.

Call Now Button