משחקים לפורים למבוגרים מבית זיו מנור

אם אתם נפגשים עם קבוצת חברים, בני משפחה או אפילו קבוצת קולגות מהעבודה ומארגנים מסיבה, משחקים לפורים למבוגרים יכולים להיות הדרך המושלמת לשבירת הקרח בין כולם, היכרות עמוקה והמון המון שעות של כיף ושעשוע, במיוחד באווירת פורים משוגעת וקורעת. אז בהמשך לרעיונות שהצגנו במאמרים הקודמים, הנה עוד כמה שאנחנו בטוחים שתשמחו לנסות:

סדנת אלכוהול בפורים

סדנת אלכוהול בפורים

משחק הפסיכיאטר
זהו משחק לאנשים שהם בעלי הכרות טובה ביניהם, שיכולים ״להשאיל״ זהות של אדם אחר, לחשוב ולענות כמוהו. המשחק מציב אתגר חשיבתי עבור מי שנבחר להיות בדמות ה"פסיכיאטר" ולהגיע לפענוח של דפוס הבחירה.
איך משחקים? אדם אחד במשחק המוגדר כפסיכיאטר ועוזב את החדר למספר דקות. שאר המשתתפים מחליטים על החלפת זהויות ביניהם, לפי דפוס התנהגות מסוים, לדוגמה: כל אדם מחליף את זהותו עם האדם לימינו או השלישי לשמאלו. כשהפסיכיאטר חוזר הוא שואל את המשתתפים שאלות כרצונו, והמשתתפים מצידם צריכים לענות את התשובות בהתאם לדמות שאיתה החליפו זהות. מטרתו של הפסיכיאטר היא לגלות את דפוס ההתנהגיות והזהויות שהוחלפו, ואז הוא יוכרז כמנצח.

משחק העיוור בתנועה
משחק משעשע שיכול להתאים לכל המשפחה ולכל גיל, ובמיוחד לאנשים שחושבים שניתן להגיע לכל מקום עם קצת הכוונה, גם קולגות ושותפים לעבודה.
איך משחקים? על המשתתפים להתחלק לזוגות, כאשר אדם אחד מכל זוג עוטה על עצמו כיסוי עיניים, בזמן שבן זוגו צריך לכוון אותו לכיוון שבו נמצא הפרס בחדר. לבן הזוג המכוון אסור לזוז או לגעת ב"עיוור", והוא יכול לעזור לו רק באמצעות מתן הוראות הכוונה בקולו. המנצח הוא זה שמוצא את הפרס, אך ספק אם מישהו יצליח להישאר ממוקד כאשר יחלו פרצי הצחוק כשיש אווירה שלומיאלית ומתנדנדת באוויר.

משחק הרם את זה
משחק פיזי קליל עם פרסים ועקרון אחד קטנטן ומאתגר שיגרום לכולם לפרוץ בצחוק.
איך משחקים? מניחים פרס מעניין לבחירתכם או לדוגמה מעטפה עם מעט כסף במרכז מעגל בו עומדים המשתתפים במשחק, כשפניהם מופנות כלפי חוץ, והם משלבים את זרועותיהם במרפקים זה של זה. כעת כל שעל המשתתפים לעשות הוא לנסות ולאסוף את הפרס / המעטפה מבלי לנתק את הזרועות השלובות שלהם. הראשון שמצליח להרים את הפרס / המעטפה- הוא הזוכה, אך כולם מרוויחים מהצחוק המתפרץ שנוצר באוויר בגלל הפעילות המצחיקה.

סדנת קוקטיילים לפורים

סדנת קוקטיילים לפורים

מרגיש לכם שזה רעיון מושלם לשלב את הסדנה של זיו מנור, יחד עם משחקים לפורים למבוגרים שהצענו?

בוא נדבר בטלפון 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843