משחקי פורים למבוגרים

זיו מנור, מיקסולוג מקצועי ומנוסה בהעברת סדנאות אלכוהול היתוליות במיוחד, מציע כמה רעיונות מגניבים ומקוריים של משחקי פורים למבוגרים, יחד עם הסדנה שלו.

סדנת קוקטיילים לפורים

סדנת קוקטיילים לפורים

משנכנס אדר מרבין בשמחה, וחשקה נפשכם לשמוח ולהשתטות עם כל צוות העובדים במשרד, במסיבת פורים משעשעת שתוציא אתכם קצת משגרת העבודה. לשם זה אתם צריכים מנחה ערב מנוסה שידע בדיוק איך להפעיל אתכם, כך שתעבירו אחד עם השני ערב פורים קורע ומשגע, עם משחקים מגניבים, אקטיביים, מגבשים ואיך לא, רווים באלכוהול זורם מכל טוב לצד מוזיקה מקפיצה ברקע. הנה כמה רעיונות למשחקים למבוגרים בפורים שתוכלו לאמץ בערב פורים הקרוב:

21 שאלות- המנחה של המשחק יבחר דמות או אישיות של אדם המוכר לכל המשתתפים, כשהדמות יכולה להיות עכשווית או דמות היסטורית. מטרת המשחק לגלות מי הדמות וכל זה רק ב 21 שאלות. כל קבוצה בתורה תשאל את המנחה שאלה אחת, והמנחה רשאי לענות רק בכן, לא ואולי.
כשקבוצה מסוימת תחשוב שהיא יודעת מיהי הדמות שנבחרה ייתן לה המנחה את האפשרות לנחש.
אם הניחוש אינו נכון, יוריד המנחה לקבוצה 50 נקודות- אם הניחוש נכון, הקבוצה תקבל 50 נקודות, כשלכל קבוצה יש 2 ניחושים.

כסאות מוסיקליים– משחק מוכר מהילדות שעובר שדרוג מותאם למבוגרים. בוחרים 3 שחקנים מכל קבוצה. מעמידים בחדר 8 כסאות בשורה. המשתתפים צריכים להקיף את הכיסאות בכיוון השעון. המנחה יפעיל מוזיקה קצבית והמשתתפים יתחילו לרקוד במעגל מסביב לכיסאות.
כשהמנחה יפסיק את המוזיקה, כל משתתף יצטרך להתיישב על כיסא שתפס. מכיוון שבכל רגע נתון יש כסא אחד פחות ממספר המשתתפים תמיד ימצא מישהו עומד, שיוצא מהמשחק מפסיד, ומוציא איתו כסא נוסף. כאשר יישארו במשחק 6 משתתפים יכריז המנחה על חוק חדש, חוק 3 שניות.
בפעם הבאה שהמוזיקה תיפסק יוכל העומד התורן שנותר ללא כסא להציל את עצמו- רק אם יספיק לומר תוך 3 שניות מילה שמתחילה באות עליה הכריז המנחה עם הפסקת המוזיקה.
לדוגמא:
המנחה עוצר את המוזיקה, כולם מתיישבים פרט לאחד, המנחה מכריז על נושא ואות לבחירתו:
מדינות בעולם באות ג'- על המשתתף העומד להגיד שם של מדינה המתחילה באות ג' וזאת תוך 3 שניות. אם הצליח הוא נשאר במשחק והמשחק ממשיך.

אמת או שקר– משחק שמתאים לגיבוש בין כל העובדים והכרה שלהם טוב יותר. בכל קבוצה יהיה מישהו שיספר 2 סיפורים או משפטים. אחד שקרי והשני אמיתי. על שאר הקבוצות לנחש מהו הסיפור האמיתי ומהו הסיפור השקרי.
לדוגמא:
1– "לפני 3 שנים אני ונעמי אכלנו במסעדת גורמה בתאילנד ואכלנו שם נחש"
2 – "נעמי עזרה לי לפני כעשר שנים לקנות מחשב ונתנה לי כסף לקנייתו"

משהו קרה לי ברחוב– הכינו בשביל המשחק הזה 9 כרטיסיות (3 לכל קבוצה) ובקשו מכל קבוצה מתנדב שמסוגל להעביר משפט ומסר באמצעות פנטומימה. על הכרטיסיות מאחור רשום באמצעות משפט אחד או שניים משהו אקראי שקרה למישהו ברחוב, ועל המתנדב מכל קבוצה להעביר את המסר המוזר הזה בתנועות עד שחברי הקבוצה יצליחו לנחש נכונה את המשפט הכתוב. פעילות שהיא מצחיקה ומגבשת ומיותר לציין שגם מאוד יצירתית.

כל משחקי החברה הללו יכולים להתחבר לערב פורים נפלא יחד עם סדנת הקוקטיילים המגניבה של זיו מנור, שיתאים את האווירה במיוחד לכבוד חג הפורים, ויפנק באלכוהול משובח קוקטיילים איכותיים בטוב טעם.

סדנת קוקטיילים לפורים

סדנת קוקטיילים לפורים

רוצים לשתות ולהשתטות עד-לא-ידע עם סדנת קוקטיילים של זיו מנור? תרימו טלפון ונקבע 📞 0522-457843


Call Now Button