מתנות לגבר בן 50

מתנה לגבר לרגל יום הולדת 50

מתנה לגבר לרגל יום הולדת 50

איזה מתנות לגבר בן 50 כבר אפשר להביא? זיו מנור מביא כמה טיפים שימושיים במיוחד:

זה ממש לא פשוט למצוא מתנה לגיל חמישים. מדובר על גיל מיוחד וסמלי, שמצריך מתנה מיוחדת וסמלית לא פחות. מצד אחד, אדם שהגיע לגיל חמישים כבר הגיע אל המנוחה והנחלה, וכבר בטח יש לו הכל: משבר גיל ארבעים נמצא מאחוריו, וכך גם המשכנתא והבלגנים של הילדים (כי הם יצאו מהבית). יש עבודה קבועה, זוגיות קבועה ובדרך כלל הרבה פחות דאגות על הראש. מצד שני, יש עוד הרבה כוח ורצון לעשות דברים, להתנסות ולממש את החופש החדש שהוא חיכה לו כל כך הרבה זמן. אז איזו מתנה יכולה כבר להתאים לתקופה כזו?

דבר נוסף שצריך לזכור הוא שמי שמביא מתנה לכבוד גיל חמישים הוא בדרך כלל מישהו שמכיר טוב מאד את מקבל המתנה: אחד מהילדים, חבר קרוב או קולגה שעבד איתו הרבה זמן. מצד אחד זה מקל על מציאת המתנה האידיאלית, כי כמו בכל גיל, היכרות אישית מסייעת לזהות את הצרכים והרצונות של האדם ולבחור מתנת יום הולדת בהתאם. מצד שני, זה גם מחייב בגלל הקרבה, אסור שהמתנה הזו תתפספס!

בתור התחלה, הנה טיפ: בגיל חמישים המכובד, לאנשים כבר פחות אכפת שיפתיעו אותם. הם מעשיים וחושבים על התכל`ס הרבה יותר מאשר הצעירים. לכן, ברוב המקרים אפשר פשוט לשאול אותו מה הוא רוצה. זה גם יחסוך לכם הרבה חיפושים וניחושים, ועצם ההתחשבות תשמח אותו מאד. הקשיבו להצעות שלו, ואז חפשו מקום מתאים ונוח לרכוש מתנה ואף לארגן עבורו חגיגת יום הולדת מהסרטים.

לחגיגה כזו אפשר לחשוב על לוקיישן מתאים וכמות חברים, ואף אטרקציה שתרכז את כל ההיום המשמעותיהזה יחד עם כל המוזמנים לחגיגה- לתוך חוויה אחת מצוייינת של סדנת אלכוהול מפתיעה ומהנה.
זיו מנור, ברמן מיקסולוג מומחה בתחומו, ידוע בהעברת סדנאות מטריפות ומדליקות ברחבי הארץ בלמגוון סוגי אירועים, כך שאת החוויה שלו לא תרצו לפספס!

בנוסף, זכרו שחמישים הוא מספר עגול ומשמעותי מאוד בחיים, והמתנה צריכה להיות בקנה מידה שישקף את זה, וכך גם חגיגת האירוע. לכן, חישבו בגדול, למשל לא מכשיר עיסוי קטן אלא יום בספא או מסאז` מיוחד ומפנק עד הבית. אפרופו, גם בגיל הזה לא מאוחר להתנסות בחוויות חדשות, וטיול יוצא דופן כמו טיסה בכדור פורח או נסיעה באופנוע עם סירה (חפשו ממש כאן באתר) יכולים לרגש ולהיזכר בנוסטלגיה במשך שנים לאחר מכן. מה שלא תבחרו, אל תשכחו לצרף למתנה כרטיס ברכה מושקע ויצירתי, ולסכם יחד עם זיו מנור בעת העברת הסדנה לתת את תשומת הלב הראויה לחתן השמחה!
מה שלא תעשו ,שיהיה במזל טוב!

אהבתם את הטיפים שלנו למתנות לגבר בן 50? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים! 📞 0522-457843