נשים על הבר – סדנת קוקטיילים עם זיו מנור ליום האישה

 

נשים, מה הן רוצות?  על השאלה הזו גם אנחנו לא יודעים לענות, אבל בהכנת ערב נשי מוצלח שכולו כיף אנחנו בהחלט מומחים. איך זה יקרה? עם סדנת הקוקטיילים המפורסמת שמגיעה אליכן במתכונת מיוחדת במיוחד בשבילכן.

גברים שותים יותר מנשים?  כבר לא

מחקרים מהשנים האחרונות מראים כי צריכת האלכוהול של נשים משתווה ואף עוקפת את צריכת הגברים. תרבות השתייה התפתחה לאחרונה עד לכדי שינויים משמעותיים בכמות ובאופן שבו נשים צורכות אלכוהול. אם בעבר נשים העדיפו משקאות עם אחוזי אלכוהול נמוכים יותר, כשהדגש היה על המראה של המשקה, כיום נשים נהנות גם ממשקאות חריפים יותר ואין כבר משקה שנחשב ל"נשי" יותר. עם זאת,  הקוקטייל עודנו מקושר רבות עם הקהל הנשי, וגם הוא קיבל פנים חדשות בדמות קוקטיילים יותר מיוחדים, חזקים ומורכבים. הקוקטייל צבעוני, מאפשר שילוב וגיוון של טעמים שונים.

עובדה שכן מבדילה בין נשים וגברים כשזה מגיע לצריכת משקאות היא אופן ההשפעה שלהם על שני המינים. אלכוהול אכן משפיע מהר יותר על נשים, הודות למבנה האנטומי השונה שלהן, הגורם לכך שפירוק האלכוהול אצלן יהיה מהיר ויעיל יותר. ישנה משמעות גם לענייני גובה ומשקל כשנשים נתפסות כבעלות מידות גוף קטנות יותר מגברים ולכן ריכוז האלכוהול אצל נשים נותר גבוה יותר מאשר אצל גברים. בנוסף, אצל נשים אחוזי השומן גבוהים יותר, ללא קשר למשקל הגוף, וככל שישנם יותר אחוזי שומן ישנו פחות נפח מים בגוף, וכך אותה כמות של אלכוהול, שמסיס במים, מגיעה לריכוזים יותר גבוהים בדם אצל נשים.

שחרור, חופש וצחוק בסדנה

חלק מהשינוי בעולם צריכת האלכוהול, המיקסולוגיה ותרבות הבילוי והפנאי בכלל, הביא גם לרצון להרחיב את תרבות השתייה מהבר אל הבית. אף אירוע למבוגרים לא נחשב מושלם מבלי מעט (או הרבה) אלכוהול משובח. כחלק משינוי זה גם סדנת הקוקטיילים שלנו מגיעה כדי להנגיש את עולם האלכוהול בכלל והקוקטיילים בפרט לקהל הרחב. אין יותר מתאים מהקהל הנשי להנות ממופע חוויתי שכולו מוקדש למשקה הצבעוני והמגוון – הקוקטייל. אלכוהול מתקשר למושגים של שחרור, חופש, צחוק, גילוי סודות והשתטות, תכונות שהולכות ומתקשרות יותר גם בנשים שהיו נחשבות לכאלו שצריכות להיות מאופקות, עדינות ועצורות. לכן האווירה אותה זיו יוצר בסדנה היא בדיוק סביב התכונות שב-2020 כל אחת רוצה לחוות. להנות, לעשות בשביל עצמה, מרשה לעצמה להשתחרר, ללמוד דברים חדשים ולהרגיש חופשיה.

בסדנה כל אחת יכולה למצוא את מה שייעשה לה את הערב, אם זה ללמוד להכין את הקוקטייל היפה שטעמה, להנות מהגיבוש במשחקי שתייה, להרשים בשאלון שלנו ברוח יום האישה או פשוט לצחוק ללא הפסקה. הסדנה בנויה בצורת מופע מהפנט שבו כולן מתנסות, טועמות ומשתתפות. בסוף הערב, אתן יוצאות עם מתכונים, טיפים לאירוח, דברים שלא ידעתן על אלכוהול ואחת על השנייה וחיזוק הקשר ביניכן, כך שגם אם תיכנסו בדלת אחת אחת, תצאו ממנה כקבוצה.

 

חוויה בלתי נשכחת בסדנת קוקטיילים

נכנס יין ויצאו כל הסודות

להזמנות: זיו מנור 052-2457843

רוצים לקרוא על סדנאות נוספות? לחצו כאן

 

יום האישה סדנת קוקטיילים זיו מנור