סדנאות גיבוש

סדנה למנהלים עם זיו מנור המומחה לגיבוש וחיבור בין מנהלים

סדנה למנהלים - סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור

סדנת גיבוש למנהלים עם זיו מנור כוללת: שאלות היתוליות על המנהלים, תחרויות שתייה מגבשות ומצחיקות, קוקטיילי גלידות וקינוחי אלכוהול והסברים מרתקים על אירוח עסקי. מנהלי חברות יודעים כיום כי סדנת גיבוש למנהלים חשובה גם להצלחת החברה. צוות המנהלים ילמד בפעילויות להכיר אחד את השני טוב יותר תוך פעילות קלילה ומהנה המשלבת מוזיקה קצבית ואלכוהול. פעילות חוויתית והומוריסטית המועברת כולה בשיתוף פעיל של הקהל עם מוסיקה קצבית תחרויות ומשחקי שתיה מצחיקים ומגבשים המוגשים באווירה משחררת ושמחה הכנת קוקטייל גלידות, שיקויים מיוחדים וקינוחי אלכוהול בשיתוף פעיל של הקהל טעימות של מיטב המשקאות בטעימה חופשית וללא הגבלה טיפים לאירוח ביתי – התאמת משקאות לאירוח חגיגי הסיפורים העסיסיים ביותר ואנקדוטות מעניינות על עולם האלכוהול חידוני טריוויה על משתתפי האירוע

סדנה למנהלים דרך מצוינת לפתח את המיומנויות וללמוד דברים חדשים

סדנאות אלו תפקידן ליעל את עבודתו של המנהל, על ידי מתן ארגז כלים, ריענון של הדברים הנדרשים לתפקיד ניהולי והענקת ידע אשר מרחיב את התודעה הניהולית והאישית. אין זה אומר שכל פעם כאשר אתם מתכננים פעילות גיבוש מנהלים זה חייב להיות תחת נושא כבד, גם יצירת ערב מהנה יכול לעשות את העבודה ולשפר את יעילותו של המנהל. גם מפיגים מתחים וגם מקבלים הדרכה לשתיית אלכוהול בסביבה עסקית קלילות וגמישות היא דבר לא פחות חשוב בניהול ולפעמים כאשר העבודה מרובה מנהלים רבים שוכחים את העניין הזה והופכים להיות מעט נוקשים, דבר העלול לגרום לתסכול אצל עובדיהם. אם הגעתם למצב כזה בו המנהל אצלכם מעט נוקשה, אולי הגיע הזמן לארגן ולשאר המנהלים בעבודתכם סדנת אלכוהול שתוריד קצת מהמתח ותשחרר אותם מהנוקשות.

סדנת גיבוש למנהלים עם זיו מנור

אנו מציעים לכם את סדנאות הקוקטיילים של זיו מנור. יש סדנאות שמטרתן העיקרית היא כייף, גיבוש וצחוק – אלו הן סדנאות הקוקטיילים המפורסמות שלנו. סדנאות מנהלים אלו מעשירות את הידע של המשתתפים הן על ההיסטוריה של המשקאות, מזיגה נכונה, גינוני שולחן ופגישות עסקיות וטיפים להרגלי שתייה נכונים כדי שיוכלו לסגור עסקה על כוס וויסקי בלי לעשות טעויות עסקיות.

יום גיבוש למנהלים עם זיו מנור כולל: שאלות היתוליות על המנהלים, תחרויות שתייה מגבשות ומצחיקות , קוקטיילי גלידות וקינוחי אלכוהול והסברים מרתקים על אירוח עסקי.

מנהלי חברות יודעים כיום כי פעילות גיבוש לצוות המנהלים חשובה גם להצלחת החברה. צוות המנהלים ילמד בפעילויות להכיר אחד את השני טוב יותר תוך פעילות קלילה ומהנה המשלבת מוזיקה קצבית ואלכוהול.

סדנאות גיבוש למנהלים
סדנאות גיבוש למנהלים
סדנאות גיבוש למנהלים

סדנת קוקטיילים של זיו מנור משקשקים ושוברים את הקרח

זיו מנור בערוץ 14 על קוקטיילים בריאים

תכנית המופע

דרך מצוינת לפתח את המיומנויות וללמוד דברים חדשים – סדנת גיבוש למנהלים

סדנת מנהלים עם זיו מנור

אנו מציעים לכם את סדנאות הקוקטיילים של זיו מנור. יש סדנאות שמטרתן העיקרית היא כייף, גיבוש וצחוק – אלו הן סדנאות הקוקטיילים המפורסמות שלנו.

סדנאות אלו תפקידן ליעל את עבודתו של המנהל, על ידי מתן ארגז כלים, ריענון של הדברים הנדרשים לתפקיד ניהולי והענקת ידע אשר מרחיב את התודעה הניהולית והאישית.

אין זה אומר שכל פעם כאשר אתם מתכננים פעילות גיבוש מנהלים זה חייב להיות תחת נושא כבד, גם יצירת ערב מהנה יכול לעשות את העבודה ולשפר את יעילותו של המנהל.

גם מפיגים מתחים וגם מקבלים הדרכה לשתיית אלכוהול בסביבה עסקית

קלילות וגמישות היא דבר לא פחות חשוב בניהול ולפעמים כאשר העבודה מרובה מנהלים רבים שוכחים את העניין הזה והופכים להיות מעט נוקשים, דבר העלול לגרום לתסכול אצל עובדיהם.

אם הגעתם למצב כזה בו המנהל אצלכם מעט נוקשה, אולי הגיע הזמן לארגן ולשאר המנהלים בעבודתכם סדנת אלכוהול שתוריד קצת מהמתח ותשחרר אותם מהנוקשות .

סדנאות גיבוש למנהלים

כל סדנאות האלכוהול של זיו מנור מבוצעות בשיתוף הקהל, כך גם סדנת גיבוש למנהלים.

סדנאות גיבוש למנהלים

סדנת מנהלים עושה אווירה שתשאיר טעם של עוד בכל ערב גיבוש.

גם מפיגים מתחים וגם מקבלים הדרכה לשתיית אלכוהול בסביבה עסקית
ישנן סדנאות שמשלבות אלכוהול ומתרכזות במשקה אחד – סדנת יין וסדנת וויסקי

סדנאות מנהלים אלו מעשירות את הידע של המשתתפים הן על ההיסטוריה של המשקאות, מזיגה נכונה, גינוני שולחן ופגישות עסקיות וטיפים להרגלי שתייה נכונים כדי שיוכלו לסגור עסקה על כוס וויסקי בלי לעשות טעויות עסקיות.

קראו גם על: סדנאות גיבוש וימי כיף עם סדנאות האלכוהול של זיו מנורות.

בא לך להקפיץ את האירוע הבא שלך?
התקשרו אלי לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

Open chat
דברו איתי
דברו איתי