סדנאות לנשים עם זיו מנור

לכבוד יום האישה הקרוב, זיו מנור ממליץ על סדנאות לנשים שמלאות בכיף, העצמה נשית וחוויה ייחודית.

זוהי עובדה ידועה שאלכוהול הוא חלק כמעט בלתי נפרד מכל מאורע והוא שגורם למשתתפות להיות שמחות יותר, משוחררות יותר וכמובן שגם מגובשות וחברותיות יותר האחת לשניה. באופן כללי אלכוהול ידוע כמשמח לבב אנוש, מחבר בין אנשים ובכלל מחמם כל אווירה באשר היא.

סדנת קוקטיילים ליום האשה עם זיו מנור

זיו מנור, ברמן מיקסולוג מקצועי שמתמחה בהעברת סדנאות קוקטיילים מדהימות וחווייתיות, בצורה זורמת, מקפיצה ואינטראקטיבית עם המשתתפות, כך שכל מי שנוכחת נהנית ויוצאת עם זיכרון כיפי מהסדנה, וגם כמובן עם ידע חדש בתורת הברים והאלכוהול.
במהלך הסדנה אתן זוכות להכין את הקוקטיילים במו ידיכן בליווי והדרכה של זיו מנור בעצמו ועוזרים נוספים מקצועיים ומנוסים בתחום, אתן זוכות לטעום טעמים חדשים ושילובים מגניבים שיוצרים קוקטיילים מיוחדים והכי כיף שבסוף הסדנה אתן גם זוכות לקבל מתנות שוות!

סדנת קוקטיילים ליום האישה

סדנת קוקטיילים ליום האישה

סדנאות הקוקטיילים מבית זיו מנור מתאימות לכל סוגי האירועים פרטיים והעסקיים כאחד, כאטרקציה מרכזית ומבדרת.
במיוחד אם אתן מארגנות עם כל החברות או הנשים החשובות והקרובות בחייכן, ערב של יום האישה הבינלאומי ורוצות שהוא ייחרט עוד הרבה זמן בזכרון-  הסדנה נותנת לו את הערך המוסף הראוי לו ולכל האורחות המשתתפות. מעבר לגיבוש והתקרבות בין כל הנשים בערב מיוחד שכזה, בערב יום האישה הבינלאומי, זיו מנור שם דגש גדול על העצמה נשית, שחרור וטיפוח כל הטוב שיש למין היפה להציע לעולם.

עם אטרקציה מגניבה ומקורית כמו סדנת קוקטיילים, הערב שלכן עתיד להיות מטורף ומעצים, חוויה מצחיקה ולא שגרתית שמלווה במוזיקה מקפיצה ושמחה ברקע ואלכוהול שזורם בנדיבות בין כולן.

סדנאות לנשים עם זיו מנור

סדנאות לנשים עם זיו מנור

סדנאות לנשים זה הבילוי האולטימטיבי ביום האישה הזה. תאספי את כל הנשים החשובות לך ותרימי טלפון 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843