052-2457843

X

סדנאות עד הבית

כשיש סיבה למסיבה כמו חגיגת יום הולדת, מסיבת גיוס, מסיבת רווקות או כל סיבה אחרת, זו הזדמנות נפלאה להזמין סדנאות עד הבית, אשר יעלו באופן דרמטי את מצב הרוח ויעניקו לכל המשתתפים ערב חוויתי עם המון הנאה מתחילתו ועד סופו
אין כמו לחגוג באחת האופציות של סדנאות עד הבית .
סדנת קוקטיילים
זיו מנור שהוא אמן של קוקטיילים מגיע להעביר סדנאות כיפיות מיוחדות הקשורות למשקאות, יינות וקוקטיילים – סדנת יין, סדנת אלכוהול, בבית לכל חגיגה ולכל מטרה.
משקאות יינות וקוקטיילים הם דברים שכולם אוהבים ולכן כאשר הסדנה היא בנושא הזה כולם נהנים ממנה.

סדנאות מגניבות

הסדנאות המיוחדות של זיו מנור כוללות חוויה מיוחדת של למידה כיצד להכין קוקטיילים ספציפיים שהוא מלמד מהשלב הראשון ועד שלב השתייה.
הסדנה שלו היא אינטראקטיבית הוא מזמין בכל פעם אנשים אחרים לקדמת הבמה ומטיל עליהם משימות שונות הקשורות בנושא של קוקטיילים.
הוא מסביר להם מה למזוג, כמה למזוג באילו כוסות, מה להוסיף, האם לשקשק או לערבב ובסופו של דבר להוסיף קוביות קרח ולהגיש עם קישוט מקסים לנוכחים.
כל מהלך זה מתרחש עם מוסיקה קצבית כך שהכל מתנהל בקצב מהיר והמשתתפים נהנים לבצע את כל הפעולות על פי ההנחיה שלו.
הם מחכים כבר ללגום את הקוקטייל הייחודי לאחר שהם מקשטים אותו בפרחים של לימון, ליים דובדבן מסוכר, תפוז, מטריה חמודה, קש צבעוני או כל קישוט אחר.
במהלך הסדנה זיו שואל שאלות טריוויה הקשורות בנושא של משקאות ושל בירות יש כאלה שיודעים את התשובות וגם מקבלים פרסים ואחרים מופתעים שהם לא יודעים את התשובות הנכונות.
כמו כן נערכות תחרויות היתוליות של שתייה של צ'יסרים, של בירות, תחרות של הכנת קוקטיילים תוך פרק זמן קצוב ועוד.
לאורכה של כל הסדנה יש המון אקשן ואין דקה של מנוחה כל הזמן מכינים שותים מכינים שוב שותים שוב וכל הקהל מרוצה עד הגג.

סדנאות מגניבות למבוגרים

עולם היינות והקוקטיילים הוא עולם מרתק ולכן זיו מנור שהוא בעל ידע עצום בכל מה שקשור למשקאות פסיכוטי על בכל העולם וצבר הרבה מאוד נתונים על ההיסטוריה של המשקאות הרבים, על הרגלי השתייה של עמים שונים ועוד. ולכן בסדנאות הוא מספר את כל הסיפורים האלה ומפתיע את כל הנוכחים במידע שהם אף פעם לא ידעו עליו ולא חשבו שזו המציאות.
בישראל הוקמו בשנים האחרונות הרבה מאוד יקבים ובכל אחד מהם מכינים יינות משובחים מזנים שונים של ענבים.
זיו מסביר לקהל במהלך הסדנה את התהליכים שעוברים הענבים מהרגע שהם מגיעים ליקב ועד שהם יוצאים ממנו בתוך בקבוקים.
מדובר בהליך מסקרן אשר לא היה ידוע לרבים מהנוכחים ולכן הם נהנים מאוד מהמידע.
כמו כן הוא מעביר להם מידע חשוב לגבי ההתאמה של היינות השונים לסוגים שונים של מאכלים כדי לדעת איזה סוגי יין לשתות עם מאכלים בשריים ואיזה סוגי יין לשתות עם מאכלים חלביים.
היינות הישראלים הם באיכות גבוהה מאוד ולכן אין זה פלא שהם זוכים בכל שנה בהרבה מאוד פרסים לאור טיבם הגבוה והיוצא דופן וזו סיבה מעולה לחגוג עם יינות ישראלים משובחים.

סדנאות עד הבית בצפון

סדנאות הקוקטיילים מתקיימות במקומות רבים בצפון, זה קורה בבתים רבים, בחצרות של בתים פרטיים כמו-כן בסמוך לצימרים, בלובי של בתי מלון, בטבע ובמקומות רבים נוספים על פי כמות האורחים שצפויים להגיע.
במקרים רבים הסדנאות הללו מועברות לעובדים אשר מגיעים ליום גיבוש או ליום כיף.
במסגרת זו ההנהלה מבקשת לתת להם חוויה יוצאת דופן שאינה קשורה בעבודה אלא בנושאים אחרים.
לאחר שהם עוברים את ההשתלמות ויודעים כבר להכין קוקטיילים שונים, הם יוכלו להכין אותם גם בימים אחרים בבית וכך כל בני הבית ייהנו מהעובדה שהם יודעים להכין קוקטיילים מצוינים.
העובדה שכולם יחד עונים על השאלות, יש תחרויות מרתקות, משתטים יחד וצוחקים הרבה המעטפת הזו תורמת רבות ליום גיבוש ונוצרים הרבה שיתופי פעולה בין הגורמים השונים וזו בדיוק המטרה של ההנהלה, כדי שהעובדים יכירו הרבה יותר טוב זה את זה.

סדנאות למשפחה

חגיגה משותפת של ימי הולדת וימי נישואין זו הזדמנות נהדרת לגיבוש משפחתי.
לכן כאשר קובעים את מועד המסיבה לכבוד יום הולדת, יום נישואין או כל סיבה אחרת, השמחה היא עצומה.
מגיעים כל בני המשפחה הן גדולים והן קטנים וסדנת הקוקטיילים החווייתית מתאימה לכולם.
תוך פרק זמן קצר זיו רותם את כולם לעבודה משותפת, חלק מהאורחים מכינים קוקטיילים אחרים צופים בנעשה ולאחר מכן מחליפים תפקידים ואחרים מכינים את הקוקטיילים.
כך שבסך הכול זו חגיגה שהיא משותפת לכל בני המשפחה, מגבשת אותם, יוצרת מצבים בהם האחד עוזר לשני ובעיקר כולם נהנים והצחוק המתגלגל שמתרחש מתחילת הסדנה ועד סופה.
הידע הרב שהם צוברים במהלך הסדנה לבטח יוסיף לאינטליגנציה הכללית של כל אחד מהמשתתפים והוא מאוד ישמח לספר גם לאחרים על הסדנה שהוא עבר בנושאים כה מיוחדים.

סדנאות מעניינות לנשים

נשים אוהבות מאוד סדנאות שמותאמות רק עבורן אין זה משנה באיזה נושא, כל המטרה שלהן היא להיות יחד וליהנות במסיבת רווקות, או במפגש שהוא לנשים בלבד.
כאשר מדובר בסדנה שעיקרה קוקטיילים משקאות ויינות, לא לכל הנשים יש הרבה ידע בנושא הזה מלבד האהבה לשתייה.
לכן כאשר מציעים סדנה בנושא כזה, כולן מתלהבות ומחכות כבר למועד שבו יתקיים המפגש.
זיו מעניק להם את כל הרקע לנושא המשקאות בעולם וגם בארץ, מספר להם על בקבוקי היין המשובחים וגם מסקרן אותם בדרך של הכנת הקוקטיילים.
עד שעת הלמידה הזו נשים רבות חשבו שקוקטיילים זה דבר מאוד מאוד מסובך והשאירו זאת לברמנים אבל כאשר מגיעות נציגות מהקהל ולומדות כיצד להכין משקה כמו מרגריטה מנהטן, או משקה אחר הן מבינות שהנושא הוא לא כל כך מסובך וגם הן מסוגלות לעשות זאת לבד.
ברור להן שבמסיבה הבאה של החברים, במקום העבודה או בחג הקרוב הן יארגנו קוקטיילים לכולם.
סביר להניח שכולם יופתעו לראות את הכוסות הייחודיות שממתינות להם עם המשקאות הצבעוניים.
אחד היתרונות הגדולים של סדנת קוקטיילים הוא העובדה שיש בה הרבה תוכן, שאלות, משימות תחרויות ועוד.

סדנאות עד הבית

על כל הדברים האלה מנצח זיו מנור בדרכו המיוחדת הוא מכניס את כולן לאווירה כיפית הם נסחפות לנושא הכנת הקוקטיילים, נהנות ללגום מהמשקאות השונים ובעיקר ליהנות מהעובדה שמדובר בערב לנשים בלבד.
עבורן זהו פרק זמן חשוב של הפסקה בין המטלות השונות שלהם במרוץ החיים, בין הטיפול בילדים, הקריירה וכל המטלות הנוספות שמשאירות אותן לא אחת ללא כוחות.
ההצלחה של סדנאות לנשים היא כל כך גדולה שלא אחת הנשים האלה לא מבקשות להגיע לסדנה נוספת.
לכן מציעים להן סדנאות מרתקות גם בנושאים נוספים כמו סדנאות בישול לסוגיו הרבים, אפייה, סושי וגם בנושאים אחרים כמו העצמה נשית, גרפולוגיה, נומרולוגיה, ניהול עסק, רוחניות, זוגיות, נגרות, עיצוב הבית, ניהול זמן, רפואה, רפואה סינית, תזונה ואורח חיים בריא ועוד המון רעיונות מקוריים.

הרשמו לערוץ היוטיוב שלנו

 

 

 

דברו איתי