052-2457843

X

זיו מנור – חוויה עוצרת נשימה בסדנת קוקטיילים

כאשר מעוניינים להזמין סדנה איכותית לחגיגת יום הולדת, גיבוש לעובדים, או כל סיבה אחרת למסיבה, הבחירה האולטימטיבית היא סדנת הקוקטיילים יוצאת הדופן אשר מעביר זיו מנור שהוא בעל ידע חוצה יבשות בכל מה שקשור לקוקטיילים, משקאות ייחודיים, יינות משובחים ובירות מכל נקודה בעולם.

סדנה לקוקטיילים
מארחים רבים אשר מפיקים מסיבת יום הולדת, יום נישואין או כל אירוע אחר מחפשים לצקת תוכן למסיבה, כך שהיא תהיה מעניינת הרבה יותר מערב אשר בו שותים, אוכלים ומדברים.
אחת האפשרויות המדליקות היא שילוב סדנת קוקטיילים של זיו מנור האחד והיחיד במהלך הערב. לאורכה של כל הסדנה האורחים נהנים מאד מההתרחשויות ליד הבר ובנוסף לכך הם נהנים מהמוסיקה ומהקצב הסוחף של המופע כולו.

סדנת קוקטיילים
קוקטייל צבעוני מרענן

זיו מנור
זיו מנור עוסק לאורך שנים בלמידה של כל מה שקשור בתחום המשקאות האלכוהוליים. כדי להעמיק את הידע שלו הוא נסע ברחבי העולם, גילה אין ספור משקאות ייחודיים אשר מאפיינים מדינות שונות כמו הטקילה במקסיקו, היינות מהיקבים המיוחדים בדרום צרפת והבירות הנפלאות של אנגליה.
בעולם קיימים אלפי סוגי משקאות וההבדלים בין שני סוגים הם לעיתים מינוריים ויש להבחין בדקויות כדי להבין לעומק את הניו אנסים הקטנים אשר סוחפים כל משקה למרקם המיוחד שהוא משאיר בפה.
כמות הידע העצומה אשר נאגרה אצלו בראש הפכה אותו לאוטוריטה בנושא זה ולא אחת מתייעצים אתו אנשי עסקיים אשר פועלים בתחום זה, כדי לקבל החלטות משמעותיות בכל הקשור לרקיחת קוקטיילים והכנת סוגים חדשים של יינות ביקבים המובילים בישראל אשר מייצרים יינות משובחים.

ערבי הקוקטיילים של זיו מנור
הרצון העצום של זיו מנור לחלוק ידע זה עם אנשים נוספים והקשר המצוין שלו עם אנשים, הוביל אותו לעריכת מופעי קוקטייל יוצאי דופן בערבי גיבוש לעובדים, חגיגות יום הולדת, מסיבות לכבוד יום האישה ומופעי חגים כמו הקרנבל התוסס לקראת חג הפורים.
כבר למעלה מ – 15 שנה הוא מקיים את הסדנאות הללו בהצלחה עצומה כיוון שהוא שובר את השגרה של האורחים ומקנה להם המון ידע אשר נשאר איתם לאורך זמן. כל מה שקשור ליינות ולמשקאות הוא תחום מאד מסקרן והמידע הרב שזיו מנור מעניק לחוגגים נצרב בראשם לאורך זמן כך שהם גם נהנים וגם מחכימים.

רקיחת קוקטיילים
הקהל אוהב מאד קוקטיילים ולכן זיו מנור מוצא עבורם את השילובים המוצלחים ביותר אשר יוצרים גם צבעוניות מרתקת, טקסטורה נעימה וגם טעם נפלא. לכן הוא מבצע ניסיונות רבים כדי למצוא קוקטיילים אולטימטיביים אשר מעוררים גלי התפעלות עצומים בקרב המשתתפים.
קיימים קוקטיילים אשר מושתתים על פירות שונים כמו שיכר ליצ'י, פסיפלורה, תפוז או כל פרי אחר, מוסיפים להם משקה אלכוהולי תואם כמו וודקה או ויסקי וטוויסט כמו פלחי לימון, פלחי תפוז או רעיונות מקוריים אחרים אשר הופכים את הקוקטיילים שלו לאהובים במיוחד.

קוקטיילים

חגיגות לכל מטרה
מופעי הקוקטיילים אשר נערכים בחגיגות השונות כוללים שיתוף של הקהל ברקיחת הקוקטיילים. לאורחים רבים אין מושג כיצד מכינים קוקטיילים אך במהלך הסדנה הם נחשפים לשיטות הפשוטות לערבוב ולשקשוק המשקאות השונים על פי ההנחיות של זיו מנור וכך מהר מאד הם הופכים למכיני משקאות מדופלמים בקצב המוסיקה.
זיו מנור האנרגטי לא נח לרגע, הוא סוחף את הקהל ממשימה למשימה ומפליג איתם למרחקים. הם שוכחים את כל מה שעוטף אותם ביום יום ונהנים מהערב המרגש מתחילתו ועד סופו אשר מעניק להם אפשרות לטעום כמה וכמה סוגים של קוקטיילים מפתיעים שטעמם חדש עבורם.

סדנת קוקטיילים של זיו מנור 

זיו מנור הוא וירטואוז יוצא דופן

משחקים ותחרויות במהלך מופע הקוקטיילים
כדי ליצור עניין, זיו מנור הכול יכול בנה שורה של משחקי טריוויה אשר בהם הקהל נשאל הרבה מאד שאלות בנושאים הקשורים למשקאות, מי שעונה את התשובה הנכונה זוכה בפרס כדאי במיוחד. המשחק עובד בקצב משאלה לשאלה, הרבה פעמים המבוכה רבה כיוון שהתשובה אינה ידועה אך מהר מאד ועם המון צחוקים האורחים מקבלים את התשובות הנכונות.

יש לכם חגיגה בקרוב? כדאי לכם להזמין את זיו מנור האחד והיחיד 052-2457843 שיהפוך את הערב למופע מוצלח של קוקטיילים, אשר רק ידען כמוהו יכול להעביר.

סדנת קוקטיילים בסטייל של זיו מנור עם הפתעות מגניבות

דברו איתי