סדנת אלכוהול כל מה שרצית לדעת

הכול על סדנאות אלכוהול

כמה צורות בילוי אתם מכירים שמשותפות לנו, לאבותינו בתקופת התנ"ך, לאנשי ימי הביניים באירופה ואפילו למצרים הקדמונים?

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

ההנאה משתיית משקאות אלכוהוליים חוצה תרבויות וזמנים. בארץ ישראל קיימות עדויות ארכיאולוגיות לייצור משקאות כאלה כ-11 אלף שנים לפני הספירה (או כ-13 אלף שנים לפני המצאת האייפון, תלוי בכם…).
ממצאים אחרים מרחבי העולם מראים ששתייה חברתית של אלכוהול – בטקסים דתיים וגם במסגרת של חגיגות פרטיות – נפוצה לאורך הדורות. מהמזרח התיכון, דרך אירופה העתיקה ועד תרבויות האינקה והאצטקים באמריקה שלפני ימי קולומבוס, משקאות חריפים תפסו מקום של כבוד.

גם היום, שתייה משותפת של אלכוהול היא בילוי פופולרי ברוב העולם.
אופי השתייה וסוגי המשקאות אמנם משתנים ממדינה למדינה, אבל בדרך כלל מדובר בהנאה קבוצתית. מכיוון שאלכוהול משחרר עכבות ומרומם את מצב הרוח, שתייה שלו בחברה יוצרת תחושה של גיבוש וקרבה בין המשתתפים. בין אם מדובר בצ'ייסרים במסיבה רועשת, ספלי בירה בפאב השכונתי או בקבוק יין יוקרתי שנפתח במסעדה, חוויית ה"ביחד" חשובה. במלים פשוטות, כיף יותר לשתות עם עוד אנשים. ולא פעם זה נכון גם להפך – בילוי עם עוד אנשים הופך קליל ונעים יותר כשמוסיפים אלכוהול למשוואה.

סדנת אלכוהול היא דרך מהנה במיוחד לחבר בין אנשים

מצד שני, כפי שיעיד כל מי שהיה פעם במסיבה פחות מוצלחת, לא מספיק לכנס אנשים ולהציע להם משקאות חריפים כדי לייצר את אותה תחושה נעימה של פתיחות וקרבה. נדרשת גם מעטפת נכונה, שתפוגג את אי הנוחות הראשונית ותבטיח שהאווירה תשאר חיובית עבור כולם גם אחרי כמה כוסות. סדנת אלכוהול כגון סדנת קוקטיילים ועוד אשר בנויה נכון יכולה לעשות בדיוק את זה. הנחיה מדויקת, שימוש במוזיקה והומור, ולא פחות חשוב – רגישות לצרכי המשתתפים השונים, כולל הביישנים יותר – יאפשרו גם לקבוצה מגוונת של אנשים, שלא רגילה לבלות באופן הזה יחד, להתחבר ולחגוג.

סדנאות האלכוהול של זיו מנור

סדנת אלכוהול מבית זיו מנור מותאמת תמיד אישית לאירוע ולמשתתפים. האפשרויות שאנחנו מציעים מגוונות: הכנת קוקטיילים בשיתוף הקהל, יצירה של קינוחי גלידה אלכוהוליים, משחקים וחידונים (כולל שאלות טריוויה על משתתפי המסיבה, לשבירת הקרח וגיבוש), עובדות וסיפורים מעניינים מעולם האלכוהול ועוד. הכול בליווי מוזיקה, הנחיה מקצועית ומשקאות חופשיים לאורך כל האירוע. התוצאה – אירוע שבו כל המשתתפים נהנים, גם מהאלכוהול וגם מה"ביחד".

סדנאות גיבוש לעובדים

סדנאות גיבוש לעובדים

נשמע טוב? דברו איתנו ונבנה ביחד את סדנת האלכוהול שלכם!

לתיאום סדנה התקשרו אלינו לטלפון 052-2457843 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.