סדנת אלכוהול ליום גיבוש עובדים

צאו לכמה רגעים מאווירת העבודה המשרדית… תנשמו עמוק… תאספו את כל החבר'ה בעבודה ותהפכו לברמנים לערב אחד! 

זיו מנור, אמן אלכוהול מומחה לאירועים, יעביר איתכם סדנת אלכוהול ליום גיבוש עובדים שלא תוכלו לשכוח.

יום גיבוש עובדים

יום גיבוש עובדים

אז… אתם מחפשים רעיון לערב גיבוש. משהו שונה שיהיה יוצא דופן, וכמובן שאתם רוצים שמחר במשרד כולם ידברו על הערב הזה. התשובה שלכם נמצאת מולכם, סדנת האלכוהול מבית זיו מנור!

בסדנת אלכוהול של זיו מנור כולם משתתפים, מוזגים, מערבבים ומשקשקים. כולם ביחד, שותים יחד ואווירת ה"בילוי של שישי בערב" הנרקמת במהלך הסדנה יוצרת היכרות מעמיקה יותר, חוויה משותפת לכולם ונושאים לשיחה במשרד ביום שאחרי, או במשפט אחר- ערב גיבוש עובדים!
על השפעתו החיובית של האלכוהול כמסיר ביישנות והעלאת חיוכים באוויר אין צורך להרחיב, רק נזכיר את הביטוי "נכנס יין יצא סוד".

יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים

כיום, בקרב חברות רבות קיימת ההבנה שצוות מגובש ובעל רמת חברות וקשר גבוהים מפיקים תוצאות טובות יותר במהלך ויעילות העבודה, כאשר במצב שבו עובדים בחברה אינם מכירים זה את זה ואף עובדים באותו צוות אינם נפגשים עקב עבודה במשמרות לא ניתן להגיע לרמת גיבוש גבוהה במקום העבודה.
לכן, חברות רבות מחפשות אחר פעילות גיבוש יוצאת דופן אשר תיצור את אפקט הגיבוש, לאורך זמן, אבל אין שם השקעה רבה של זמן בינם לבין עצמם, להתחבר, לשוחח, להשתחרר… כלומר מקסימום גיבוש במינימום זמן.

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

מטרתו של ערב לגיבוש עובדים היא ליצור בין עובדי הצוות או החברה היכרות עמוקה יותר מאשר בסביבת העבודה, ומטרה זו מושגת ע"י הפגשת כל עובדי החברה מחוץ לסביבת העבודה תוך כדי פעילות משותפת, מהנה ומשחררת. כמובן שסדנת אלכוהול עונה על כל הצרכים הללו, ובגדול!

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

ובתכלס, אם לקרוא קצת על התחום המרתק של עולם הברים והאלכוהול, נתין לגלות עולם ומלואו.
מעבר לכך שאלכוהול ידוע שמשחרר, מצחיק, מחמם אווירה אולטימטיבי ויוצר חברויות חדשות, יש בו המון, המון תוכן. מתוך מגוון סוגי הסדנאות שזיו מנור מעביר, ניתן לבחור בסדנת אלכוהול מכל סוג שתרצו, בין אם סדנת קוקטיילםי ואלכוהול כללית, לבין סדנת בירה ומגוון סוגיה מסביב לעולם, סדנת יינות מרשימה ומלמדת, סדנת וויסקי לאניני טעם ועוד. זאת כל עוד המעסיק או מארגן ערב הגיבוש המיועד יודע מהו סוג האלכוהול הספציפי שיחבר בין כולם והאם ישנה העדפה מסוימת.

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

אז קולגות יקרות, תשתחררו, תשתו משהו… ודברו עם זיו מנור לתכנון יום גיבוש 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843