052-2457843

X

סדנת אלכוהול למסיבת יום הולדת

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

מה עושים שחוגגים יום הולדת בסדנת אלכוהול

יש רגעים בחיים שמלווים אותנו לנצח. לרוב, משפט כזה יגרום לכם ישר ללכת ולחשוב על הרגעים הגדולים שחוויתם. בית ספר או שירות צבאי עמוס בשבתות, טיול משגע מסביב לגלובוס, לימודים כמו אוניברסיטה, תואר ראשון ושני, אהבה מרגשת כזאת שהפכה אתכם, חתונה, קידום לתפקיד מפתח בעבודה, בכלל קריירה שממריאה, וכמובן לידת הילדים.

בצורה כזו או אחרת, רובינו חווים את אותן החוויות, בשלב כזה או אחר, עם שינויים קלים כמובן, וברור שכל אחד חווה אותם בצורה שונה. אבל המסלול של האחד, פחות או יותר, מזכיר את המסלול האחר. יחד עם זאת, לא לדברים הברורים האלה אנחנו מתכוונים שאנחנו מדברים על אותם רגעים שמלווים אותנו לנצח. אנחנו מתכוונים דווקא לדברים הקטנים, אלה שלכאורה נראים לנו יום יומיים, או "על הדרך", אך הצורה שאנו חווים אותם, בסופו של יום, מובילה לכך שהם נחרטים עמוק בתוך הזיכרון שלנו.

זה יכול להיות משחק ספורט בלתי נשכח נגד יריבה שלא חשבת שיש סיכוי שהקבוצה שלכם תוכל לנצח, ואז סל בשניה האחרונה הופך את המשחק הזה לזיכרון לתמיד. זאת יכולה להיות אפיזודה רומנטית ובין יבשתית בטיול שלכם, שלא תשכחו אותה אף פעם. וזאת כמובן יכולה להיות מסיבת יום הולדת, שעל פניו, נדמה לכם שהיא תהיה כיפית, הרי אתם עורכים אחת כזאת כל שנה, אבל דווקא הפעם הקסם קורה.

דווקא הפעם, אתם לוקחים חלק בחגיגה בלתי נשכחת, כזאת שהופכת לחוויה שתזכרו לתמיד.

בר ליום הולדת של חבר

יום הולדת בשילוב סדנת אלכוהול!

נסו רגע לחשוב על חגיגות יום ההולדת האחרונות שלכם. אם אתם בשנות העשרים לחייכם, כנראה שאותן חגיגות הפכו לרוטינה די קבועה בשנים האחרונות. אם אתם לקוחות קבועים בפאב שכונתי, כנראה שכבר זרקתם מילה לבעלים שממילא מכיר אתכם. הוא מצידו כבר שומר לכם מקום של כבוד ובקבוק וודקה על חשבון הבית. שנה אחרי שנה.

אם אתם פחות בקטע של פאבים, אז מסיבה מטורפת באחד המועדונים הטרנדיים של הרגע, זה הכיוון שלכם. גם כן, שנה אחרי שנה.
במידה ואתם בשנות ה-30 שלכם, כבר התמסדתם ויש לכם ילדים, הכח לצאת ולקרוע את העיר כבר די יורד. כנראה שכבר אין לכם פאב שכונתי שאתם בני בית בו, אבל יש כמה פאבים שאתם מכירים, ומתאים לכם ללכת לשם לשבת ולשתות דרינק. יש מצב שגם איזה בר מסעדה מפואר מדבר אליכם, וגם כאן, מדובר באותה החגיגה שנה אחרי שנה.

שנות ה-40? די מזכירות את שנות ה-30 שלכם, בשנות ה-50 וה-60 כנראה שבכלל אין מה לדבר על פאבים וכאלה, וחגיגות יום ההולדת שלכם לאורך שנים אלו, מסתכמות כנראה במסעדה עם המשפחה, או בהצגה, או מופע מיוחד או איזה טיול מפנק לחו"ל. שוב, גם את הדברים האלה, אתם חוגגים שנה אחרי שנה.

כמו שאתם יכולים לראות, המגמה היא די ברורה, ברוב המקרים, ולאורך עשורים שלמים, אנחנו לרוב נחגוג באותה דרך שמתאימה לעשור הנוכחי בו אנו חיים באותו הרגע. הכל די שגרתי ודי חוזר על עצמו, ולכן נשאלת השאלה, איך באמת אפשר לייצר חוויות מטורפות, כשהכל די שבלוני, שגרתי וחוזר על עצמו? כנראה שקשה עד בלתי אפשרי.

ובכל זאת, האם אפשר לקחת את יום ההולדת ולשבור איתו את השגרה? איך בכל זאת אפשר לייצר מאירוע שחוזר על עצמו שנה אחרי שנה, משהו מסעיר ומרגש, כזה שבאמת נחקק בזיכרון, וכיף להיזכר בו שנים ארוכות קדימה?
הכירו את עולם הסדנאות (ובעיקר סדנאות קוקטיילים ואלכוהול)

כן כן, מה שאתם קוראים. עולם הסדנאות צבר בשנים האחרונות תאוצה מטורפת, ובצדק. הסדנאות הן כבר מזמן לא עוד חוויה השמורה לערבי גיבוש לעובדים, או פעילות בסגנון הזה, אלא מנת חלקם של ימי ההולדת המהנים ביותר שקיימים. ולא משנה בני כמה אתם.

ברור שלא כל סדנה מתאימה ליום הולדת, וברור שלא לכל גיל, לכן אנחנו נתמקד בסדנה היחידה, שמתאימה לכל עשור בו אתם חוגגים. היא לא שגרתית, וכזאת שתיקח את חגיגת יום ההולדת שלכם, מעוד מאורע חברתי ששוכחים ממנו ביום שאחרי, לחוויה עוצמתית שאתם עצמכם לא תשכחו לעולם, ובנוסף, תעורר השראה ותגרום לחברים שלכם לקנא ברעיון המקורי שלכם. אז בשביל לשפוך אור, בואו נצלול פנימה, אל עולם עשיר של פעילות מטורפת, אנרגיה מדהימה ואלכוהול. הרבה מאוד אלכוהול.

מה הן בכלל סדנאות קוקטיילים

מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש שאתם חושבים על המילה סדנה? אירוע בו מישהו מעביר מסר מסויים בצורה משעממת? אירוע בו צריך לקחת חלק פעיל שלא בהכרח מהנה? אם התשובה שלכם היא חיובית, טוב שאתם כאן לעשות אתחול למחשבה שלכם. כי סדנאות אלכוהול והקוקטיילים (כמו למשל הסדנאות של זיו מנור), הן המסיבה הכי טובה בעיר, ובטח חגיגת יום ההולדת, הכי טובה שתוכלו לאחל לעצמכם. אם אתם מחפשים להתרגש וליצור זכרונות חדשים, זאת הדרך.

סדנאות הקוקטיילים לרוב יערכו בבית או במקום שהושכר מראש. המנחה של הערב, מגיע חמוש בכריזמה ובידע עשיר בתחום האלכוהול. במהלך הערב, המשתתפים לוקחים איתם הביתה 2 דברים עיקריים:
האחד- ערך לימודי. שכן בסדנאות אלו, לומדים על עולם האלכוהול. כלומר לא לומדים רק איך לערבב קוקטיילים לכדי משקה מעולה, אלא לומדים על מקור המשקאות ואנקדוטות מעניינות נוספות, והדבר השני והחשוב יותר – כיף גדול ותחושה נפלאה. כמויות האלכוהול שנמזגות באירוע כזה, מפנקות את המשתתפים, מורידות מהם את המסיכות וגורמות להם להרגיש את תחושת "הבאז" המהנה.

המשתתפים (וחוגג יום ההולדת כמובן) חוגגים בצורה של משחקי שתיה קורעים מצחוק, שגורמים גם לאדישים שבחבורה, להיפתח ולזרום עם הערב והחברים. המוזיקה שמלווה את הסדנה היא אנרגטית ומסיבתית, וכל הסדנה מתנהלת בצורה של מסיבה מדהימה ומטורפת, המתובלת בערך לימודי (מתחום האלכוהול), התנסות מעשית (המשתתפים לא רק שותים, אלא מכינים בידיים שלהם את המשקאות הנפלאים), וכמובן, חגיגה אחת גדולה. כל המשתתפים לוקחים חלק בחגיגה מדהימה, כזאת שבהחלט אי אפשר לשכוח ממנה ביום שלמחרת.

יום הולדת 40 רעיונות
יום הולדת 40 רעיונות

לחיי זכרונות חדשים

זה לא משנה בני כמה החוגגים (מעל 18 כמובן), את הסדנה ותוכנה יתאימו המארגנים כמובן לקהל היעד. אז אם נמאס לכם לחגוג כל שנה בצורה שבלונית, לא בא לכם עוד מפגש חברתי במסעדה או באיזה פאב, (את זה ממילא אתם יכולים ועושים אחת לכמה זמן), ומתחשק לכם לפרגן לעצמכם ביום הולדת מהסרטים, סדנת קוקטיילים, היא ללא ספק, החגיגה עבורכם.

לתיאום סדנאות אלכוהול מגניבות עם זיו מנור התקשרו לטלפון 052-2457843

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי