סדנת אלכוהול שתגשים לכם חלומות מצופים בשוקולד

אם אומרים שאלכוהול משמח לבב אנוש- אז מה אפשר לומר על שוקולד? והשילוב ביניהם הוא מושלם בצורה מתוקה וממכרת.
זיו מנור מעביר סדנת אלכוהול מלאה בשוקולד שיעשה לכם מתוק מתוק בלב.

אלכוהול ושוקולד

אלכוהול ושוקולד

לכל אותם אלו שמכורים בהיסטריה לאכילת שוקולד וצריכתו במגוון צורות, חשוב לדעת קצת היסטוריה וללמוד איך לשלב את השוקולד במתכונים שונים בדרכים נפלאות.
מקורו של השוקולד הוא מעץ הקקאו שצומח בעיקר בדרום אמריקה ביערות הגשם. מאז מתמיד הנוזל שמפיק עץ הקקאו נחשב משקה האלים, כשעשה את דרכו תחילה עוד בימי תרבות המאיה והאימפריה האצטקית, מהן אל הספרדים שכבשו את דרום אמריקה, ומשם נפוץ לשאר ארצות אירופה והעולם. כשפרצה המהפכה התעשייתית, הקקאו נחשב למוצר יוקרתי שהיה שווה בערך שלו לזהב ולכן זכו להנות ממנו רק בני המעמד הגבוה בחברות שונות ברחבי העולם.
בעבר, הקקאו שימש כמשקה ומרכיב במתכונים בלבד, ורק עם התפתחות התעשייה החלו לייצר את הקקאו בצורתו המוצקת כשוקולד- שהופק מעלי הקוקה שהגיעו מהעץ. מאז הפיכתו לשוקולד, המוצר הפך לנפוץ וזמין כך שכל אדם כבר יכול להרשות לעצמו, ולא רק בעלי מעמד גבוה.

אתם פשוט לא תצליחו לשכוח את סדנת האלכוהול המתוקה הזו!

זיו מנור, ברמן מיקסולוג מומחה בתחומו, מעביר סדנאות אלכוהול חוויתיות ומתוקות להפליא, כשהוא משלב את השוקולד כמרכיב עיקרי שממנו אפשר להכין מתכונים רבים ומגניבים בשילוב עם אלכוהול, ובכך לצאת מהסדנה עם ידע מטורף, מתנות שוות בסוף הסדנה וגם, לרכוש ידע שיגרום לכם להתחיל לארח הרבה אורחים כדי להשוויץ ביכולות שלכם בהכנת והגשת קוקטיילים שוקולדיים מתוקים וצבעוניים, שאף אחד מהאורחים פשוט לא יצליח לשכוח.

בסדנת האלכוהול מבית זין מנור, אתם מתנסים בעצמכם בהכנה של כל המתכונים, ונהנים מכמויות אלכוהול שזורמות לכם בגוף ללא הפסקה, מוזיקת רקע מקפיצה ושמחה ומגוון פעילויות ומשחקים קבוצתיים שיהרסו אתכם מצחוק.
במהלך הסדנה, מנור יראה לכל המשתתפים אילו נפלאות אפשר להכין משילוב השוקולד עם אלכוהול, חיבור שהוא נהדר בפני עצמו- יחד עם עוד מרכיבים נוספים וטעמים, פירות כמו דובדבנים, תותים ואפרסקים, שילובים עם מנטה, שמנת, קרמל ושוקולד לבן, מגוון רעיונות להגשת קינוחים לאחר הארוחה, והיופי בכל זה שהכל, אבל הכל, מכיל אלכוהול. בקיצור, לאניני טעם.

סדנת שוקולד

סדנת שוקולד

אתם לא מצליחים להתאפק? חייבים מנת שוקולד מיוחדת בסדנת האלכוהול של זיו מנור? דברו איתנו במתיקות 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843