סדנת העצמה נשית ייחודית לכבוד יום האישה

השמיני למרץ הוא יום שכולו מוקדש לאישה, להערכה ולהעצמה שלה. במיוחד לקראת יום האישה הבינלאומי המתקרב, זיו מנור מציע חוויה מטורפת של סדנת העצמה נשית, רוויה באלכוהול והמון כיף ושחרור.

לך כאישה יש יום שהוא כולו שלך ומוקדש לכל בנות המין היפה אליו את משתייכת, וזה נפלא! עוד יותר נפלא שזו סיבה מצוינת לחגוג עם החברות הטובות שלך או בנות המשפחה את היום שלכן יחדיו, לפנק את עצמכן בפינוקים שאתן הכי אוהבות, לטייל ולבלות. ובכדי שהיום הזה ישאר חרוט היטב בזכרון, כדאי שתיסגרו אטרקציה מהממת שתוסיף ליום הזה את הכבוד הראוי. כשמדברים על אטרקציה מיוחדת במינה, האדם שהכי מתאים לך הוא זיו מנור.
מנור הוא מיקסולוג מומחה בתחומו שמעביר סדנאות אלכוהול חווייתיות, מצחיקות ומטורפות, שמתאימות לכל סוג אירוע לקבוצות של משתתפים, ומשדרג את החוויה שלכן בטירוף.

סדנת קוקטיילים ליום האישה

סדנת קוקטיילים ליום האישה

סדנאות האלכוהול של זיו מנור – פתרון מעולה ליום האישה

בסדנאות האלכוהול של זיו מנור אתן תחוו ערב מגניב ושמח עם מוזיקה מקפיצה בלי סוף ברקע, מבחר רחב של משקאות אלכוהול ומתנסות עם חברותיך המשתתפות בהכנת קוקטיילים מקוריים ומיוחדים בעצמכן. כמו כן, זיו מנור מעביר לכן כלים וידע לאירוח המושלם בביתכן שמתאים לכל סוג מאורע, ונותן טיפים מהממים וחשובים לכל אישה בכל נושאי האלכוהול ועולם הברים בכלל, ואתן נחשפות לעולם משוחרר, מופלא ומצחיק, שלא חוויתן עוד כזה בחיים!

סדנת קוקטיילים ליום האישה

סדנת קוקטיילים ליום האישה

עוד ממה שתחוו בסדנה המיוחדת של זיו מנור היא שפע של שעשועונים קורעים מצחוק, משחקי אלכוהול שקשורים במיוחד בתוכנית ליום האישה הבינלאומי, ותצאו בעלות ידע מדהים, מגובשות ומחוברות אחת לשניה ומתמיד, ואם כל זה לא מספיק- בסופה של הסדנה תקבלו מתנות שוות ומדליקות. שווה להזמין את החברות המובחרות שלך ולחוות ערב רווי בכיף לא צפוי ובהחלט בהחלט לא רגוע.

גם את רוצה לחוות סדנת העצמה נשית מטורפת עם החברות שלך? התקשרי ואנחנו אצלכן 📞 0522-457843