סדנת הקוקטיילים של זיו מנור: סדנת הגיבוש המושלמת לעובדים

סדנת גיבוש לעובדים של זיו מנור

אם אתה כמעסיק מחפש פעילות מגבשת ומקורית במיוחד לגיבוש צוות העובדים בארגון שלך, הגעת למקום הנכון! כאן ניתן לך רעיון שכבר כבש את עולם ימי הגיבוש לעובדים ובגדול, וזו סדנת הקוקטיילים האטרקטיבית מבית זיו מנור.

סדנאות גיבוש לעובדים אמנם מספקות כיף גדול לעובדים, אבל יש בהן הרבה יותר מסתם כיף! הרי הרעיון המרכזי בסדנאות אלו הוא גיבוש העובדים ויצירת קבוצה מלוכדת, שיוכלו לעבוד ביחד וליהנות מהעבודה המשותפת. הרי כשנהנים לעבוד לצד הקולגות, נהנים להגיע לעבודה ופשוט לעשות אותה ביחד ולמעשה, זהו הרווח הנקי והגדול ביותר של המעסיק, בסופו של דבר.

היות ולסדנאות הגיבוש יש חשיבות גדולה כל כך, חשוב גם לבחור היטב את הסדנה המתאימה לקבוצת העובדים. כלומר, חשוב לבחון את אופי העובדים ולהבין מה הם אוהבים ואיזו פעילות תהיה אתגר כיפי ומגבש. הכוונה היא לכך, שרק אם הסדנה הנבחרת תהיה מספיק אטרקטיבית עבורם, מטרתה תושג והם יוכלו ליהנות ממנה ולהכיר האחד את השני טוב יותר ולהתגבש כתוצאה ישירה מכך.

שהרי בדיוק בשביל זה קיימות הסדנאות המפורסמות של זיו מנור. זיו הוא אמן אלכוהול לאירועים המתמחה במיקסולוגיה והעברת סדנאות אלכוהול וקוקטיילים מגוונות המותאמות לצרכים של כל קבוצה והאופי המאפיין את החברים בה. הקסם בסדנת הקוקטיילים של זיו מנור הוא שהוא משתמש בהמון הומור, מוזיקה, אלכוהול וחומרי גלם מהמשובחים ביותר בשוק, והמשתתפים חווים חוויה בלתי נשכחת ומגבשת, מלאת צחוק ומשחקי טריוויה, תוך כדי טעימות והתנסות בסוגי אלכוהול שונים וטעמי קוקטיילים יצירתיים וייחודיים, כך שחרור האווירה והחיוכים מובטחים.

סדנת גיבוש לעובדים

סדנת גיבוש לעובדים

סדנאות גיבוש, על פי ההגדרה, נועדו לגבש את עובדי הארגון. יחד עם זאת, ניתן למצוא סדנאות גיבוש, שעונות על צרכים נוספים כדוגמת הגברת היעילות, תפקוד במצבי לחץ, דינמיקה קבוצתית טובה יותר וכך הלאה. לכן, לפני שאתם בוחרים את הסדנה המתאימה לגיבוש העובדים שלכם, מומלץ לנסות לבדוק אילו צרכים נוספים יש לאותה קבוצת עובדים ולבנות, יחד עם זיו מנור את הסדנה שתיתן מענה גם לצרכים האלו.

סדנאות הקוקטיילים לגיבוש לעובדים יכולות לבוא באווירה אינטימית או תחרותית וכמובן לימודית ומאתגרת את כל החושים. לעתים נדרשת סדנה לכמות קטנה של משתתפים ולעתים לכמות גדולה, תלוי בגודל האירגון שלכם. במהלך הסדנה ניתן ליהנות מהמטעמים של הקוקטיילים או קינוחי אלכוהול מרשימים בהתאם למה שתוכנן, ואף לנסות ולשחזר אותם לאחר מכן אצלכם בבית, כקלף סודי לאירוח מנצח!

אחד הגורמים העיקריים, המשפיעים על ההנאה של העובדים מסדנאות הגיבוש הוא הציפייה שלהם לקראתן. ככל שתבנו את הציפייה הזו טוב יותר, כך תגדילו את הסיכוי לכך שהם יגיעו אל הסדנה עם רצון עז להשתתף בה וליהנות ממנה. בנוסף, ככל שהם ידברו עליה יותר לפני, כך סביר להניח שהם גם ידברו עליה יותר לאחריה. שיחות אלו מהוות גורם מגבש בפני עצמו ובהחלט שווה להשקיע בכך!

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

סדנת הקוקטיילים של זיו מנור היא סדנת הגיבוש המושלמת לעובדים שלך? לקביעת פגישה צור קשר 📞0522-457843

 

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843