סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

סדנת קוקטיילים שתשדרג את מסיבת יום ההולדת שלכם

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

אם אתם חוגגים יום הולדת 60 או שקרוב משפחה שלכם, בן זוג או חבר טוב חוגג את הכניסה לעשור החדש – המאמר הזה הוא בשבילכם. על מנת לעשות סדר בדברים, נחלק את המאמר לשניים. בחלק הראשון נסביר לך, ילד יום ההולדת, מדוע כדאי לך לחגוג עם סדנת קוקטיילים את יום ההולדת ה-60 שלך, ובחלק השני נסביר לכם, החברים הקרובים או המשפחה, למה האהוב שלכם צריך לחגוג עם סדנת קוקטיילים, ואיך מכל האפשרויות שיש זו האופציה הכי מקורית ומטורפת שתוכלו לפרגן לו איתה. אז בין אם אתם בצד החוגג או בצד המארגן, תמזגו לכם משהו לשתות ותתחילו לקרוא. מכאן, תצא המסיבה המהנה הבאה שתקחו בה חלק.

חוגג יום ההולדת

שלום לך ילד שאוטוטו מחליף קידומת ל-60. לחוץ? אל תהיה. 60 זה ה-50 החדש. זוכר שכשהיית ילד, הסתכלת על אנשים בני 60 והם נראו לך כל כך זקנים שפחדת מהרגע שתגיע גם אתה אל הגיל הזה? עכשיו לך רגע למראה. מה אתה רואה? איש זקן כמו שדמיינת, או בסך הכל בן אדם מבוגר שיש לו המון נסיון חיים, אבל צעיר עדיין ברוחו? סביר להניח שכשאתה מסתכל עכשיו במראה אתה מבין שזה לא כל כך נורא להיות בן 60, והדבר יותר מלחיץ אנשים בגילאי ה-עשרה או העשרים, שגיל 60 נראה להם זקן.

הרי אתה עדיין הולך לחדר הכושר, עדיין עובד בשיא הכח, מבלה לא מעט, משחק עם הנכדים ובאופן כללי יש סיכוי שאתה אפילו יותר פעיל כיום מאשר בימים בהם היית צעיר יותר. הגיוני, אנחנו חיים בעולם שכל הזמן דוחף קדימה, ואם בעבר המבוגרים היו משאירים את הקדמה לצעירים, הרי שהטכנולוגיה והפתיחות תורמים לכולם ומאפשרים גם לחבר׳ה בני 60 ללכת עם העתיד במקום להיתקע בעבר.

ועכשיו, רגע לפני שאתה מסיים את שנות החמישים שלך, מגיעה לך מסיבה אחת גדולה, כזאת שלא תשכח אף פעם. והדבר הכי יפה בכל הסיפור? שגם הצעירים בבני משפחתך (אלו שיכולים לשתות כמובן לפי החוק) יכולים אף הם להיות שותפים לחוויה וליהנות לא פחות ממך.

אז אם בשנים האחרונות אתה חוגג באותה מתכונת (די משעממת) את ימי ההולדת שלך, הגיע הזמן שתארגן לעצמך משהו עוצמתי. הילדים, סביר להניח, ירצו לקחת אותך למסעדה בשבת. תן להם, למה לא? אשתך בטח תרצה לארגן את החברים וללכת איתם לקפה ועוגה – אל תתן לה. את זה אתם הרי עושים גם כשאין סיבה למסיבה וכשסתם בא לכם לצאת להתאוורר. עכשיו, קח את העניינים לידיים ותארגן לעצמך מסיבת יום הולדת שתגרום לכולם לקנא.

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

מה כבר עשית?

בוא נחשוב לרגע על החגיגות שחווית בשנים האחרונות: לחו"ל כבר טסת במסגרת יום הולדת? סביר להניח שכן. מתנות מפנקות מהילדים קיבלת? גם כאן סביר להניח שהתשובה חיובית. מסיבת הפתעה כבר עשו לך? אולי בחמישים, אולי בארבעים ואולי אף פעם לא, אבל סמוך עלינו, מסיבת הפתעה שהיא רק התכנסות, היא לא מאורע באמת מרגשת. בקיצור, רוב הסיכויים שכבר סימנת וי על הדרכים היצירתיות לחגוג.

רעיונות ליום הולדת 60 

ועכשיו אתה מחפש רעיון יצירתי. כזה שיגרום לך להרגיש חי. שיחזיר אותך כמה שנים אחורה, לתקופה בה היית יוצא, שותה ורוקד (ולא ריקודי עם). הגיע הזמן שתכיר את סדנאות האלכוהול והקוקטיילים. הסדנאות הכי לוהטות בכל הקשור לחגיגות ימי הולדת. לפני שאתה מרים גבה, הנה חידוד קל: כשאנחנו מתכוונים לסדנה, אנחנו לא מתכוונים לערב משעמם ומרדים. סדנת האלכוהול שאנחנו מתכוונים אליה, כמו סדנאות הקוקטיילים של זיו מנור, היא החגיגה הנכונה לקחת בה חלק.

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

איך זה עובד?

נתחיל מזה שבסדנאות אלו, שותים, רוקדים ובעיקר עושים חיים. ממש לא סדנה שקטה כמו שאולי אתה מעלה בדעתך כשאתה נזכר בסדנאות אחרות ומנומנות שאולי לקחת בהן חלק בעבר.

סדנת אלכוהול היא חגיגה אחת גדולה, במהלכה אתה לא רק לומד להכין קוקטיילים (ובאמת הגיע הזמן שבגיל 60 תלמד לברמן…) אלא אתה שותה כמו שמזמן לא שתית (אבל במידה, כן?) לוקח חלק במשחקי שתיה מצחיקים ומטורפים, רוקד לצלילי המוזיקה האנרגטית שמלווה את המאורע ובעיקר עושה כיף חיים. כי סדנאות אלכוהול וקוקטיילים, הם הרבה מעבר לסדנה. אז אם אתם אתה מחפש אירוע לא שגרתי, אלא דרך חוויתית ומהנה להתחיל את העשור החדש, זה הכיוון שאתה צריך ללכת אליו. לרוויה!

חברים ובני המשפחה של החוגג

ועכשיו הגענו אליכם, חברים ומשפחה יקרים. אלו שחושבים שבגלל שהקרוב שלכם בין 60, כל מה שהוא רוצה זה ללכת לישון ושיעזבו אותו בשקט. לא ולא! הקרוב שלכם רוצה להתקרחן, לא פחות. הוא מתחיל עשור חדש עם מספר מחייב. זוכרים שהוא היה בלחץ כשהוא נכנס לשנות ה-50 לחייו? עכשיו קחו את הלחץ הזה ותוסיפו לו עוד 10 שנים של סטרס. המטרה שלכם היא לגרום לו להרגיש צעיר, לגרום לו להרגיש שכל העתיד עוד לפניו, לגרום לו להרגיש שהוא הדבר הכי רחוק שאפשר מבן אדם זקן.

ואיך תוכלו לעשות את זה? כבר הבנתם לבד. בעזרתה האדיבה של סדנת קוקטיילים ואלכוהול. אין באמת טעם שנחזור שוב על מה הסדנה מכילה, אבל כן נוכל לספר לכם שאנשים שלוקחים חלק בסדנה זו, מרגישים את כל האנרגיה הצעירה שלהם משתלטת על הגוף.

הם מזיזים את האגן כמו שלא עשו כבר שנים ארוכות, שותים כאילו הם עכשיו בשנות העשרים לחייהם, והיופי שבסדנה כזאת, הוא שכולם ללא יוצא מן הכלל נהנים, לא רק חוגג היום הולדת. נכון, זה אולי אירוע בשבילו והוא יעמוד במרכז הערב, אבל משחקי השתיה מאפשרים לכולם לקחת חלק בצחוקים הרבים שמלווים את הערב.

כולם לומדים להכין לשתות וכולם נהנים מעוד דרינק ועוד דרינק. אז עשו לעצמכם טובה ושננו: 60 זה בקטנה. אתם בטח יודעים שהקרוב שלכם הוא לא באמת ״זקן״ כמו שהגיל הכרונולוגי שלו מספר. אל תבאסו אותו באירוע יום הולדת למבוגרים, כזה שמסתיים בשעה 22:00 ושלאחריו כולם הולכים לישון. אם אתם לא תתייחסו אליו כאל זקן, גם הוא עצמו לא יתפוס את המציאות שלו ככזאת. גיל שישים עלול להביא עמו משברים, תנו לאדם היקר לכם להתחיל אותו בצורה הכי צעירה שיש.

אז תפסיקו לחפש רעיונות ליום הולדת 60 כי מצאתם אותם כאן. לא עוד קפה ועוגה או חגיגה שגרתית שניתן לעשות בכל יום אחר בשבוע, אלא סדנת אלכוהול מפנקת.

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

סדנת קוקטיילים ליום הולדת 60

למה אתם מחכים? חייגו כבר עכשיו 📞 0522-457843