סדנת קוקטיילים לכבוד יום הולדת 50

זיו מנור בסדנת קוקטיילים במסיבת יום הולדת 50

גיל 50 זו חתיכת דרך, מחצית חיים שלמים ויפיפיים שאותם צריך אך ורק לחגוג, ובגדול. אין יותר מתאים מזיו מנור, אמן אלכוהול לאירועים כדי לחגוג איתכם את האירוע המושלם.

יום הולדת 50

יום הולדת 50

בין אם מדובר ביום הולדת לציון גיל 50 או גיל אחר, אנשים רבים מעדיפים לציין את המאורע בצורה שונה, עם אירוע אישי, מושקע וייחודי. גם אם יקיריכם עברו כבר דבר או שניים בחייהם, זה ממש לא אומר שאי אפשר להפתיע ולרגש אותם! צריך רק לדעת איך. מה שבטוח, המבוגרים של היום יודעים לחגוג! וולאירועים המגניבים באמת, לא תזיק גם עזרה ממומחים, ממש כמו זיו מנור, אמן אלכוהול ידוע בתחום האירועים שמעביר סדנאות קוקטיילים מגוונות ומרתקות, כך שאף אורח לא יכול להישאר אדיש.

עם השנים, הניסיון להעניק מתנה אישית ומשמחת לאנשים היקרים לכם הופך כמעט בלתי אפשרי. בן הזוג ראה הכול, החברה עשתה הכול, להורים יש הכול וימי הולדת מיוחדים של אנשים יקרים הם ללא ספק אירוע משמח במיוחד. אבל איך אפשר לחגוג ומה בכלל נותנים לאנשים שיש להם הכול? ככל שמתבגרים סדרי העדיפויות משתנים. חפצים, גם אם הם יקרים, כבר לא כל כך נחשבים. בזמנים כאלה, המתנה הכי טובה שניתן להעניק היא מתנת החוויה והגשמת החלומות, עם החברים והאנשים הכי קרובים!

אתם רוצים לרגש את הקרובים אליכם מכל בציוני דרך משמעותיים בחייהם– אז הנה קונספט של אטרקציה משגעת שניתן בקלות לארגן עבור החוגג וליצור חווית אירוע חד-פעמי שכל המשפחה תזכור לעוד הרבה זמן.

הדרך הטובה ביותר להתחיל בתכנון יום ההולדת המושלם, היא בחירת המקום המתאים ביותר לאופי חתן או כלת השמחה ולדברים שהוא או היא אוהבים. כך, למשל, אם מדובר בטיפוס שקט ורגוע, עשוי להתאים מקום יפה וירוק בטבע, במדבר או בים. אם מדובר בטיפוס יותר עירוני, נעדיף ללכת על כיוון אורבני יותר, כגון לופט מפואר, או בר וסעודת שף על איזה  גג בניין גבוה בתל אביב, עם נוף לילי אל אורות העיר שחיה ללא הפסקה.

לטיפוסים הרפתקניים נוכל לשלב שני מיקומים: הראשון מקום המתאים לפעילות אתגרית בבוקר, בה יוכלו להשתתף החברים האמיצים שבחבורה, והשני, מקום לאירוע צהריים בבריכה, או בווילה מגניבה בקרבת מקום, שם ניתן לשלב בר אקטיבי או הכנת קוקטיילים – פעילות בה יכולים להשתתף כולם.

לאחר שבחרנו מקום מתאים, יש לחשוב על אופי האטרקציה המרכזית, וסדנת הקוקטיילים המפוארת של זיו מנור היא בדיוק האטרקציה המושלמת עבורכם ועבור יקיריכם, לסוג אירוע ייחודי וחד פעמי שכזה, כאשר הוא משלב את האלכוהול האיכותי ביותר, הטעמים המתפרצים והמסקרנים במתכונים שמכין וממציא בכוחות עצמו, שילוב המוזיקה המקפיצה והאווירה השמחה והמדבקת, תהיו בטוחים שאת חגיגות גיל 50 ממש לא תצליחו לשכוח!

סקרנים לדעת עוד פרטים על סדנת הקוקטיילים מבית זיו מנור? צרו קשר כבר עכשיו 📞 0522-457843

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

סדנה למבוגרים

סדנה למבוגרים

רעיונות ליום הולדת 50

רעיונות ליום הולדת 50

לפרטים והזמנות 📞052-2457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843