052-2457843

X

אם אתם מרגישים שמשהו תקוע בעסק שלכם והתפוקה דועכת, יכול להיות שיש בעיה ביחסים בין העובדים באחת המחלקות או אפילו בכמה מהן. זה אמנם לא תמיד נראה לעין, אך בעיה בדינמיקה ויחסים רעועים בתוך החברה הם נושאים שבהחלט יכולים לפגוע בתפוקת הצוותים בטווח הארוך. כדי להקדים תרופה מכה, חשוב להתייחס לעובדיכם כראוי ולפעול למען גיבוש כל מחלקה – ויש דרכים לעשות זאת. בשנים האחרונות ניתן לספק ימי גיבוש לעובדים שיהיו חוויות מעשירות ומהנות, במהלכם יוכלו גם להתחבר אחד לשני, ואפילו להתפתח כבני אדם וכעובדים בחברה. כמו כן, בעקבות הפיתוח והקידום של הנושא באופן כללי, כיום ניתן לערוך סוף שבוע שלם של גיבוש וכיף, ולא רק יום אחד. אז מה הן האפשרויות העומדות בפניכם ?

סדנאות גיבוש לעובדים
סדנאות גיבוש לעובדים

חוויות אקסטרים

אם בעבר נישת ספורט האקסטרים היתה מאוד ספציפית לאנשים מסוימים, הרי שהיום זה שונה לגמרי. חברות רבות בישראל מציעות פעילויות מסעירות, מהנות ובטוחות, במהלכן תוכלו להנות יחד מדברים שלעולם לא ניסיתם. סנפלינג, טיולי ג'יפים, טרקטורונים, אופניים, מצנחי רחיפה ופעילויות אתגריות אחרות יכולות להוות בסיס נהדר לטיול שלכם. ימי כיף ספורטיביים אלו הם אופציה אידיאלית, בעיקר עבור מקומות עבודה בהם עובדים במשך רוב הזמן בישיבה מול המחשב, כך שזה בהחלט שינוי מרענן. כמובן שטיולים אלו נלווים בארוחות משותפות ובמקומות לינה נעימים, כאשר במהלך כל ימי הטיול המשתתפים מתחברים אחד לשני ויוצרים קשרים שייטיבו גם להפתחותם יחד במקום העבודה עצמו.

סדנאות גיבוש – למי שרוצה להרגע

במידה וסוף שבוע כזה קצת מוגזם עבורכם ועבור האוכלוסייה שעובדת איתכם, ניתן לקיים מספר ימים מהנים לא פחות באווירה הרבה יותר רגועה. תחום נוסף שהתפתח משמעותית בשנים האחרונות הוא המגוון הרחב של הסדנאות שמוצעות להנאה והעשרה, וכמובן שכיוצא בזה גם לגיבוש וחיבור. היום, ניתן למצוא סדנאות גיבוש לעובדים בתחומים רבים כגון: צחוק, תיפוף, נשימה, תצפיות כוכבים, קוסמטיקה, שוקולד ועוד נושאים רבים ומרתקים שיכולים לפתוח את העיניים ולתרום לכל אחד כעובד וכבן אדם. ישנם מקרים מסוימים שרק מעצם חוויית אותה התנסות יחד, אנשים מסוימים שלא החליפו מילה זה עם זה אף פעם, יתחברו ויכירו אחד את השני הרבה יותר טוב. גם במקרים אלה, כל סוף השבוע ישולב עם ארוחות משותפות, סיורים מודרכים, כאשר כל המרכיבים יחד יוצרים טיול קסום, מעניין, מאיר ומקשר בין כל מי שחווה אותו.

לקחת פסק זמן

חשוב לזכור שמלבד הפעילויות עצמן ומה שהן מציעות, עובדים בכל מסגרת באשר היא זקוקים לפסקי זמן ולשוברי שגרה. גיבוש צוות טוב, הוא דבר המצריך אנשים נינוחים ומרוצים שלא נסחטים במהלך כל יום ומרגישים במרוץ קבוע בו הם קמים כל יום לעבודה, חוזרים בשעה מאוחרת, וחוזר חלילה. בתור ראש הארגון, עליכם לספק להם את אותה רגיעה מפעם לפעם, לטובתם ולטובתכם.

זיו מנור בסדנת קוקטיילים לחנוכה
זיו מנור בסדנת קוקטיילים

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים לגיבוש העובדים? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

דברו איתי