על סדנת יין וטעימת יינות נכונה

סביב משקה היין תרבות עשירה והיסטוריה שלמה של סיפורים וגם מיתוסים בני אלפי שנים. מי שחובב יינות יודע שיין מראה על סטייל ועל שופוני, וחובבי יין ממש ממש אוהבים להראות שהם מבינים בו! זיו מנור מעביר סדנאות יין מפנקות ועשירות בידע שכדאי לכם לדעת אם אתם אוהבי יין ורוצים לדעת על עולם האלכוהול יותר!

סדנת יין

סדנת יין

כמה עובדות שכדאי לדעת על המשקה שתופס מקום של כבוד סביב שולחנות החג;

בבקבוק יין אחד יש כמעט קילו וחצי של ענבים.

אם כבר פתחתם את בקבוק היין, שלרוב מגיע עם פקק שעם- רצוי לא להשאירו הרבה זמן ולסיים לשתות את הבקבוק, כי עם הפקק הזה היין נוטה להחמיץ מהר. באופן כללי אומרים שבקבוקי היין מיועדים שיסיימו אותם כבר באותו הערב… חבל להשאיר, לא?

הכי אידיאלי לשמור יינות בשכיבה באלכסון במקום קריר וחשוך בטמפרטורה של כחמש מעלות- לא בחוץ כי בכל זאת חם מדי בארצות המזרח התיכון, ובמקרר גם לא כי… קר מדי! מי שבקטע של מרתף יינות, לכו על זה.

אומרים שיין אדום בריא לנו ומכיל נוגדי חימצון שטובים לגוף שלנו, מונע כולסטרול ומחלות לב. ומי אנחנו שנתווכח?

מי שאוהב לדעת מה בדיוק הוא שותה ולהעשיר את הידע שלו בעולם מופלא של האלכוהול ובמיוחד ביינות, לדעת שיין אדום מתאים כליווי לבשר ויין לבן בעיקר לגבינות ופסטה, מי שחייב להראות לעולם איך שהוא יודע שכל שמפניה היא יין מבעבע, אבל לא כל יין מבעבע הוא שמפניה- חייב לחוות את החוויה שבסדנת היין מבית זיו מנור!
זיו מנור הוא ברמן מיקסולוג מומחה בתורת האלכוהול והברים ומעביר סדנאות יין ואלכוהול חווייתיות ועוד פעילויות מגניבות לגמרי. הסדנאות מתאימות כאטרקציה מושלמת למגוון סוגי אירועים פרטיים ועסקיים כמו ימי הולדת, ימי גיבוש ומסיבות רווקות, כך שכל המשתתפים יוצאים עשירים בידע מסדנא מרתקת ומעניינת שבסופה גם מתנות שוות!
אחרי הסדנא תצאו מומחים ביין. תוכלו להתלהב ולהראות לעולם כמה אתם מבינים בכל סוג, ובכלל מובטחת לכם חוויה משוגעת ומשגעת מכל הבחינות אז למה אתם מחכים? מעוניינים באטרקציה משגעת ומגניבה? סדנת יין היא בדיוק בשבילכם!

סדנאות יין

סדנאות יין

רוצה לחוות גם את סדנת היין מבית זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843