ערב גיבוש לעובדים

סדנת קוקטיילים חוויתית ומגבשת

בת הספר הריאלי העברי בחיפה 16.06.2020

השגרה מעיקה ושעות העבודה לא מסתיימות, אתם רואים שהעובדים שלכם הולכים ונשחקים. זה בדיוק הזמן לשבור את השגרה ולהעניק להם ערב גיבוש בלתי נשכח. בשביל יש את הסדנה של זיו מנור!
החיים היומיומיים עמוסים ומתישים, העובדים שלכם משקיעים את רוב זמנם בעבודה קשה ולאחר מכן חיי השגרה לא עוזבים אותם גם בבית. אם העובדים שלכם נראים קצת שחוקים, זה תמיד עיתוי טוב לרענן את האווירה באיזה אירוע שובר שגרה. זיו מנור מציע סדנה מלאה בהומור, אלכוהול וקוקטיילים בדיוק בשביל להתרענן, להשתחרר, לצחוק ובעיקר להתגבש עם החברים מהצוות.
אז מה כלול בערב גיבוש?
ערב הגיבוש של זיו מנור כולל סיפורים מעניינים על קוקטיילים מיוחדים ועל עולם האלכוהול והתרבות המאפיינים אותו. בין לבין תגלו הפעלות מיוחדות ששוברות את הקרח וכוללות משחקים משעשעים עם אלכוהול וטעימות. מי יודע אולי אף תזכו בפרסים מדליקים. תופתעו לגלות כמה תכירו אחד את השני בערב כזה ותתקרבו עוד יותר. אחרי ערב כזה אין ספק שיהיה לכם כיף לחזור לעבודה למחרת בבוקר. מנור ידאג לגוון את הערב בקוקטיילים צבעוניים ואקזוטיים הכוללים מגוון של שילובים מרתקים. אולי בסוף תזכו גם לקינוח נחמד בדמות קוקטייל מתוק ומפתיע!
אז מה נדרש מהעובדים?
נדרש מהם רק לפנות ערב שלם שבו הם ייהנו מאווירה כיפית, משחררת ומגבשת עם הקולגות שלהם. תבחרו אם אתם רוצים לחגוג בעבודה או במקום אחר וזיו מנור יגיע עד אליכם מוכן עם מוזיקה מקפיצה ועמדה אינטראקטיבית, צבעונית ומדליקה במיוחד! מה שכל כך טוב בערב כזה הוא שאתם לא צריכים לדאוג יותר מדי, מנור דואג להכל! יהיה לכם ראש שקט. אתם רק צריכים להזמין את זיו, להגיע, להנות ולצחוק הרבה. לזיו יש כישרון להקפיץ את האווירה במהרה ולגרום לכולם להרגיש בנוח אחד עם השנייה.

ערב צוות

משקשקים ושוברים את הקרח עם זיו מנור

משקשקים ושוברים את הקרח , קוקטיילי גלידות,קינוחי אלכוהול, תחרויות שתיה מצחיקות,פרסים מגניבים, מוסיקה קצבית, אנקדוטות מעניינות וחוברת קוקטיילים מתנה למשתתפים

אז כל שנשאר לכם לעשות הוא לקבוע תאריך, מקום ולהזמין את זיו מנור. לפרטים והזמנות – 052-2457843