ערב גיבוש לצוות קטן

ערבי גיבוש לצוות העובדים נועדו ללכד את המשתתפים באירוע וכדי ליצור הכרות טובה יותר בין העובדים, באווירה משוחררת ולא מחייבת. ערב גיבוש לצוות קטן שונה מיום כיף או מערב גיבוש של צוות גדול, מאחר והעובדים מכירים זה את זה היטב, לכן הם יותר מגובשים מלכתחילה. עם זאת, הערב נועד ליצור דינמיקה בין העובדים התורמת לשיתופי פעולה פוריים במהלך העבודה, לחברויות מעבר לשעות העבודה, ולהגברת המוטיבציה בקרב עובדי הארגון.

יש מגוון רעיונות ופעילויות המתאימות להפקת ערב צוות, אך אם אתם מחפשים רעיון מקורי ומלהיב, כדאי לכם להכיר את סדנאות האלכוהול של זיו מנור. סדנת אלכוהול המשולבת במופע חווייתי ומוסיקה קצבית תורמת לאווירה של קרנבל, וכל המשתתפים באירוע לוקחים חלק פעיל בסדנה, מכינים משקאות אלכוהוליים משובחים כמו קוקטיילים אקזוטיים שכולם אוהבים ומכירים, טועמים מגוון משקאות אלכוהוליים איכותיים וטעימים, ומשתתפים גם בתחרויות שתייה מצחיקות ומהנות ובחידונים נושאי פרסים.

סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

הגברת המוטיבציה בקרב העובדים

חשוב לזכור כי העובדים הם המנוע העיקרי להצלחת הארגון, לכן אחת לתקופה חשוב לארגן עבורם ערב צוות מגבש ומהנה. ערב גיבוש לצוות קטן ניתן להפיק במקום העבודה, עם סיום שעות הפעילות בעסק, במהלך היום, באולם אירועים קטן או בכל מקום אחר. בארגונים רבים במשק בהם יודעים עד כמה השחיקה גבוהה ומדוע חשוב לארגן ימי גיבוש לעובדים, נוהגים לערוך לפחות פעמיים בשנה ערב מושקע ומיוחד לגיבוש הצוות.

מחקרים שנעשו בתחום הוכיחו כי ערבי גיבוש עובדים חשובים להצלחת הארגון והם תורמים לתפוקה גבוהה ולשיתופי פעולה מוצלחים בין העובדים. כדאי לדעת כי עובדים המשתתפים בערבי צוות וגיבוש מעריכים את המעסיק יותר, והם מוקירים תודה למקום העבודה שמפנק אותם ומשקיע בהם.

הפקת ערב גיבוש לצוות קטן

ראוי לציין כי הפקת ערב גיבוש לצוות קטן שונה מתכנון והפקת ערבי גיבוש למספר רב של עובדים. בצוות קטן העובדים מכירים זה את זה ומבלים שעות ארוכות זה במחיצת האחר, חלקם יוצרים קשרים חברתיים הנמשכים גם לאחר שעות העבודה. לכן, מטרת יום הגיבוש אינה מתמקדת רק בפעילויות מגבשות אלא בהגברת שיתופי הפעולה בין העובדים ובהעמקת הקשרים החברתיים. במהלך סדנאות אלכוהול לצוות קטן ניתן דגש רב על הנאה ושיתוף כל העובדים, ובפעילות משחררת וחווייתית.

חשוב לזכור כי ערב גיבוש לצוות קטן אינו רק אוכל טעים ושתייה, אלא יש לתכנן ולהפיק אירוע מושקע, עם בני הזוג או ללא, במקום העבודה או במיקום קרוב ונגיש לצוות. יש לתכנן את הערב היטב ולהחליט על פעילויות מקוריות, לדוגמה סדנת אלכוהול עם מופע מדליק, סיפורים עסיסיים, מוסיקה קצבית והרבה אלכוהול איכותי, או סדנת יין הכוללת טעימות של יינות איכותיים מהארץ והעולם, במטרה לחדד את חוש הטעם וכדי ללמוד כיצד להתאים יין לארוחה, לאירוע חשוב וכיוצא בזה.

לסיכום, ערב גיבוש לצוות קטן חייב לשתף את כל העובדים באופן פעיל ולהיות מונחה במקצועיות. יש לבחור בפעילות מרכזית המתאימה למאפייני הצוות, לכן חשוב לבחור בפעילות מגבשת, מקורית ומעניינת.

ערב צוות

ערב צוות

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים לערב צוות? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843