ערב חברה

מתכננים ערב חברה מהנה ואיכותי לגיבוש העובדים בעסק או בארגון? מעוניינים להפיק ערבי חברה מהנים ובעלי תוכן מעשיר ומקורי? אם כן, כדאי לכם להזמין סדנאות אלכוהול מזיו מנור. ניתן להזמין סדנת וויסקי יוקרתית המתאימה בעיקר למנהלי הארגון, סדנת בירה מקורית ומעניינת העוסקת במשקה הפופולרי והאהוב על כולם, ערב טעימות יין עם מופע חווייתי וחידונים עם פרסים שווים ועוד. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הפעילויות המתאימות להפקת ערבי חברה מושלמים ומהנים, המעניקים ערך מוסף לעובדים, ותורמים להצלחת הארגון.

משחק בירה
משחק בירה

סדנת וויסקי

חשוב להדגיש כי ערב חברה נועד בראש ובראשונה להנעים את זמנם של העובדים ולאפשר להם ליהנות מהפוגה קלה מעומס העבודה ומלחצי היומיום. כאשר מעוניינים להפיק ערבי חברה למנהלי הארגון כדאי לבחור סדנת וויסקי או סדנת בירה, סדנאות אלה מהנות ומעניקות ידע רב ומעניין. במהלך הסדנה טועמים מגוון סוגי ויסקי איכותי, מחדדים את הטעם, לומדים כיצד להבחין בין סוגי ויסקי שונים וזוכים גם לטיפים מקצועיים חשובים.

ערב טעימות יין

כאמור, ערבי חברה נועדו לאפשר לעובדים המסורים ליהנות מערב שכולו מוקדש רק להם. לרוב, הערב כולל כיבוד וארוחה טעימה, שתייה חופשית, מוסיקה קצבית ונהוג לשלב אטרקציה מרכזית כמו ערב טעימות יין. בסדנת יין טעמים יינות איכותיים ומשובחים, רוכשים ידע מעמיק על עולם היין, זוכים לסיפורים עסיסיים ומשעשעים על עולם השתייה ומקבלים מתכונים לבישול ביין. כמו כן, עובדי הארגון משתתפים בתחרויות היתוליות ובחידונים שונים, ופרסים מחולקים לכל המשתתפים.

סדנת קוקטיילים

אין כמו סדנת קוקטיילים כדי לשדרג אירוע כמו ערב חברה המיועד לעובדי הארגון ולמנהליו. במהלך הסדנה טועמים משקאות אלכוהוליים שונים ללא הגבלה, רוכשים טכניקות בסיסיות להכנת קוקטיילים טעמים וססגוניים, ומשתתפים בתחרויות שתייה ובחידונים עם פרסים מדליקים.

סדנת בירה

כדי להפיק ערב חברה איכותי ומהנה כדאי להזמין סדנת בירה, סדנה מקורית ומושקעת המאפשרת לעובדים ללגום בירות בוטיק מכל העולם, ללמוד איך לבשל עם בירה וליהנות מאירוע חווייתי עם תחרויות, חידונים, מוסיקה טובה וסיפורים מרתקים. סדנת בירה מתאימה לכולם, לעובדים צעירים ומבוגרים, לנשים ולגברים, ומדובר בפעילות מרכזית מהנה המאפשרת לעובדים ליהנות ממצב רוח טוב ומחוויה נפלאה ומקורית.

סדנת בירה של זיו מנור
סדנת בירה של זיו מנור

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים עם בירה לגיבוש הצוות? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

בא לך להקפיץ את האירוע הבא שלך? התקשרו אלי לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

עיסקי3_optimized
המלצה שירי

בא לך להקפיץ את האירוע שלך?
לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843

השאירו פרטים

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

Open chat
דברו איתי
דברו איתי