ערב פורים קורע ומשגע עם זיו מנור

חג פורים חג גדול לילדים? לא רק, גם למבוגרים ולכל הגילאים! זיו מנור מעביר איתכם משתה משכר וססגוני במיוחד לכבוד ערב פורים.

פורים הוא החג הססגוני ביותר מתוך כל החגים שיש לנו, ובו מנהגים שונים לחוגגים. הנה כמה מנהגים שכיף לשמר בחג הזה.

סדנאות קוקטיילים בפורים

סדנאות קוקטיילים בפורים

משתה- בערב פורים עורכים סעודה גדולה וחגיגית מלווה באלכוהול משובח. את המשתה נהוג לערוך לקראת שעות הערב, כדי לשמוח ולחגוג את חג הפורים, יחד עם אורחים רבים כדי להרבות בשמחה, רעות ואחווה שהם חלק מרכזי ממהות החג. בפורים יש מנהג יוצא דופן להרבות בשתיית אלכוהול ויין בפרט ולהתבסם ממנו, כשהשכרות והראש הטוב מוריד מהאדם חומות, שובר את הקרח ומעלה את מצב הרוח לשמיים.
במיוחד לכבוד חג הפורים, זיו מנור מעביר סדנאות קוקטיילים מטורפות והיתוליות מלאות בכיף גדול, מוזיקה מקפיצה והמון הומור, מה שעושה את האטרקציה של סדנת האלכוהול למושלמת לחגיגות של ערב פורים!
כאמור, ערב רווי באלכוהול מוריד חומות וגורם למצב רוח משוחרר יותר אצל אנשים, כך גם בנושא הבא של מנהג התחפושות.

פעילות לפורים

פעילות לפורים

תחפושות- המנהג הייחודי והססגוני ביותר של פורים הוא להתחפש.
הסטוריית החג מספרת כי מנהג התחפושות כבר היה קיים לפחות 500 שנה. חוץ מהשמחה הנלווית (בעיקר אצל הילדים, אבל לא רק). הרעיון העומד מאחורי הענין הוא, שנס פורים כולו מוסתר!
אפשר להסביר את כל סיפור המגילה כצירוף מקרים נדיר שבאופן מופלא אירע כך שכל הנסיבות הובילו לתוצאה המשמחת בהסטוריה שהיא הצלת היהודים מהמלך הרשע!
אבל כמו התחפושות, במגילה מסתתרת מתחת לפני השטח משמעות שלמה כמו במנהג שתיית היין, כך גם כאן- פורים מעביר לנו מסר לחפש את מה שמסתתר עמוק מתחת לתחפושת, את הפנימיות שמאחורי החיצוניות!
כמו כן התחפושות מזכירות את המהפך הגדול שאירע בנס פורים- "ונהפוך הוא" התחפושת מסמלת את ההיפוך או את השינוי מהמצופה. מה שאומר שבפורים הכי כיף להתפרע לחלוטין לצאת מהשגרה ולהתלבש כמו שלא תתלבשו בחיים האמיתיים!

משלוח מנות- על פי הכתוב במגילת אסתר "ומשלוח מנות איש לרעהו", נהוג לתת מספר דברי מאכל כמתנה לאדם שתבחר או ״אביון- אלו שפחות שפר עליהם מזלם ואכן זקוקים למזון.
בסה״כ מטרת משלוח המנות היא לחבר בין לבבות וחברים חדשים, לגבש, ולעשות מעשה טוב וכיף למען האחר, כמצוות פורים חשובה! הכיף במנהג הזה הוא שלגמרי אפשר לנצל את ההזדמנות לשלוח משלוחי מנות מגניבים, יצירתיים ומקוריים שאפילו הכנתם במו ידיכם, להרבה חברים ומכרים., ובפרט אלו שישתתפו איתכם בערב פורים המטריף שתארגנו. הכי חשוב לא לשכוח לעטוף יחד עם משלוח המנות שלכם בקבוק אלכוהול מגניב שיהיה כיף לקבל, ואיך לא, לשתות יחדיו במשתה שתארגנו.

שווה לחגוג את ערב פורים הקרוב עם סדנת האלכוהול של זיו מנור! דברו איתנו 📞 0522-457843