פעילויות ליום הולדת: חבל לחגוג יום הולדת רק פעם בשנה

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

מתכננים מסיבת יום הולדת לעצמכם או למישהו קרוב ואהוב? נמאס לכם מהכיבוד המשממים והשיחות המשעממות? חוששים מלראות רחבת ריקודים ריקה ואנשים שעוזבים מוקדם? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם

סדנאות למבוגרים: סדנאות האלכוהול של זיו מנור לימי הולדת – האטרקציה המרכזית שתרים את המסיבה שלכם

המלצה לחגיגת יום הולדת פעם בחיים
המלצה לחגיגת יום הולדת פעם בחיים

סדנאות למבוגרים – אפשר לחגוג באמצע החיים

צמד המילים "סדנאות למבוגרים" מציף ברובנו אסוציאציות כבדות ומעייפות. אבל יש סדנאות למבוגרים ויש סדנאות למבוגרים של זיו מנור: הגיע הזמן לשכוח מברידג', משחקי חברה, הרצאה או "פעילות גיבוש"; זיו מנור מציע לכם את הדבר האמתי – חגיגה אמתית, משוחררת, נעדרת מעצורים שתחזיר אתכם להרגיש כמו פעם- צעירים, מבסוטים, קלילים וחופשיים מדאגות.

סדנאות למבוגרים – סדנאות אלכוהול

כאשר מצמידים לצמד המילים "סדנאות למבוגרים" את המילה "אלכוהול" מבינים שהולך להיות פה שמח. כבר מזמן נאמר שיין משמח לבב אנוש ובדיוק את סגולותיהם הייחודיות של המשקאות האלכוהליים מרוממי מצב הרוח רותם זיו מנור לתיבול הסדנאות למבוגרים שהוא מפיק בכשרון רב.

לא סתם סדנאות האלכוהול של זיו מנור הפכו לשם דבר בתחום סדנאות למבוגרים. כל מי שלגם מעט משקה חריף מימיו יודע- זה משחרר, זה מסיר מעצורים, זה מעודד וזה פשוט כיף צרוף. בזכות המשקה האלכוהולי שישולב בפעילות למבוגרים כל המשתתפים – אפילו המסוגרים ביותר – יירתמו לפעילויות המגבשות ויתחילו לעשות שמייח!

פעילות יום הולדת של פעם בחיים
פעילות יום הולדת של פעם בחיים

מחפש פעילות מהנה למבוגרים? תחשוב על כיף חסר מעצורים

נסו לדמיין לרגע את המפגש החברתי האחרון שלכם – שיחה רצינית על המצב הפוליטי בארץ מעל מנות מובחרות במסעדת השף התורן התל אביבית; קצת עדכון לגבי הילדים והנהונים סביב השאלות הקבועות "איך בעבודה" "מה עם אבי? אתם בקשר?"…

מדי פעם מישהו זורק בדיחה באוויר ומהר מאד אתם חוזרים לעסוק בעבר, ונזכרים בימים בהם הייתם צעירים וחופשיים מדאגות. כל שיחות הנוסטלגיה גורמים לכם לצחוק בתאווה וגעגוע למה שהיה ונגמר. אבל מה שהיה לא חייב להיגמר וגם בגילכם לא מאוחר מכדי להתפרק, להשתחרר ולהשתולל:

אם תשלבו פעילות של זיו מנור בערב שלכם – העבר יחזור ובגדול. ממש כמו פעם תשתטו, תצחקו, תשתחררו ותצברו חוויות חדשות וטריות בלי צורך להישען על זיכרונות העבר שממילא דוהים עם הזמן.

מהן סדנאות למבוגרים – סדנאות אלכוהול?

באירופה ובארצות הברית התכנסות חברתית סביב קונספט השתייה החריפה כבר מזמן הפכה למוסד מקובל שכעת, בזכותו של זיו מנור עשה עליה ארצה ורבים כבר "התמכרו". אל תחששו – אין המדובר במפגש של אלכוהליסטים אנונימיים ואין המדובר בערב בו תשתו ותשתו ותשתו. סדנת אלכוהול משמעה הרבה מאד צחוק, לא מעט פעילויות, אווירה משוחררת והרבה מאד תוכן.

מה כוללות סדנאות אלכוהול למבוגרים של זיו מנור?

עיקר הפעילות של סדנאות האלכוהול של זיו מנור איננה שתיית אלכוהול, אלא פעילות מגבשת ומהנה שאלכוהול לצידה. סדנת אלכהול יכולה לכלול הסברים מרתקים על תהליכי הפקת יין, התנסות בטעימת יינות ולמידה אודות תרבות היין הנפוצה בעולם המערבי. פעילות בסדנאות אלכוהול יכולה גם לכלול הסברים על שילוב משקאות והכנת קוקטיילים – כל המשתתפים יטעמו, יערבבו, ישקשקו ויצחקו. בסדנת אלכוהול יחליפו את משחקי החברה המביכים והנפוצים בסדנאות למבוגרים משחקי שתייה סוחפים שיאפשרו למשתתפים חוויה בלתי נשכחת, מעוררת חושים, מצחיקה ואינטראקטיבית. ואחרי כל זה, כשככולם כבר יהיו מספיק "מבושמים", שלא לומר שיכורים(!) תתחיל החגיגה האמתית: מוסיקה סוחפת, ריקודים ואווירה של שחרור וכיף אמתיים.

פעילויות לדוגמא בסדנת האלכוהול של זיו מנור

תחרויות ומשחקי שתיה מצחיקים ומגבשים המוגשים באווירה משחררת ושמחה

הכנת קוקטייל גלידות, שיקויים מיוחדים וקינוחי אלכוהול בשיתוף פעיל של הקהל

טעימות של מיטב המשקאות בטעימה חופשית וללא הגבלה

טיפים לאירוח ביתי – התאמת משקאות לאירוח חגיגי

הסיפורים העסיסיים ביותר ואנקדוטות מעניינות על עולם האלכוהול

חידוני טריוויה על משתתפי האירוע

פעילות שתייה ביום הולדת של פעם בחיים
פעילות שתייה ביום הולדת של פעם בחיים

סדנאות אלכוהול – למי זה מתאים?

כל מי שמחפש להפיק סדנאות למבוגרים יכול לבחור סדנת האלכוהול של זיו מנור כסדנא מתאימה בדיוק בשבילו. סדנאות אלכוהול יכולות להשתלב בכל פעילות של קבוצת אנשים (חברים, בני משפחה, עמיתים לעבודה) שהם מעל גיל 25 ולפיכך הן נחשבות סדנאות למבוגרים. הפעילות המהנה שמפיק עבורכם זיו מנור יכולה להשתלב היטב במסיבות יום הולדת למבוגרים, במסיבות רווקים, מסיבות רווקות, פעילות ארגונית, פעילות גיבוש, חתונת כסף, או סתם ערב חברתי שיאפר להטעין מצברים ולחוות כיף חסר מעצורים.

יתרונות של סדנאות אלכוהול למבוגרים

בחירה בסדנת אלכוהול ושילובה כסדנת מבוגרים באירוע שאתם מפיקים תתרום רבות לאירוע. לפעילות זו יתרונות רבים ומגוונים וחשוב שתכירו את כולם – כך תדעו שאם בחרתם סדנאות למבוגרים עם זיו מנור – פשוט בחרתם נכון.

אז מה הם היתרונות של סדנאות האלכוהול של זיו מנור?

שיתוף פעולה

כולם יודעים שהאורח הכי לא רצוי והמבאס הרשמי של כל ערב הוא היעדר שיתוף פעולה מצד חלק מהמשתתפים. בכל מפגש חברתי – יום הולדת, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, יום כיף בעבודה – תמיד יש את המבאס התורן, "דובי לא לא" עיקש שמסרב לקחת חלק באירוע ומשפיע לרעה על כל האווירה. ובכן? מצב שכזה לא קורה כשיש אלכוהול בתמונה: אלכוהול הוא האמצעי המושלם להרים כל אירוע לגבהים חדשים. עם סדנאות האלכוהול של זיו אף אחד לא נשאר "יבש" ואף אחד לא מתייבש בצד…האווירה המשוחררת, הצחוק, ההתנסות בטעמים וריחות חדשים, המוסיקה הקצבית- כל אלו יסחפו גם את המשתתפים הסרבנים ביותר.

הסרת מחיצות – לכידות חברתית

הפקת יום הולדת או מסיבת רווקים למישהו שהוא מעל גיל 25 לרוב יכלול אורחים שחתן השמחה "אסף עם השנים". תכניסו לחלל אחד חברי ילדות, חברים מהצבא, חברים מהאוניברסיטה וחברים מהעבודה וקבלתם הרבה שתיקות מביכות, אוירה לא זורמת וחתן שמחה אחד מסכן ש"מיתזז" בין כל האורחים ומשווע לראות חיוך. כשאלכוהול נכנס לתמונה הדברים משתנןם – זרים מוחלטים מחליקים "כיפים" ומוצאים בקלות תחומי עניין משותפים, האווירה מתחממת בקלות וכולם הופכים נינוחים, זורמים וחברותיים. במצב דברים שכזה ברור מדוע דווקא סדנאות למבוגרים של זיו מנור הם הבחירה הנכונה.

גיבוש אמיתי

יום כיף בעבודה הפך ל"מוצר" חובה – מעין הטבה, שמספק הבוס לעובדיו. העובדים שאוהבים את הבילוי ושבירת השגרה שמחים שמספקים להם פעילות גיבוש מהנה וחוויתית. הבעיה היא שעם חלוף השנים כל ימי הגיבוש הופכים דומים ושמימים, סף הריגוש של העובדים עולה והמעבידים שואפים להפיק יום גיבוש מיוחד ויוצא דופן שגם יהיה כיפי ומהנה ובמיוחד יתרום לגיבוש. סדנת אלכוהול יכולה להתאים למאורע הזה כמו כפפה ליד- העובדים מגיעים מהוססים ומיד מפשירים אחרי הלגימה הראשונה. הערב שכולל השתטות ופתיחות כבר משיג את הקרבה המיוחלת בין העובדים לעמיתיהם ובין המנהלים מהדרגים השונים שתוקעים צ'אפחות לכפופים להם – וכך נשבר הקרח והעובד מרגיש מתוגמל, מוערך וגאה במקום העבודה שלו.

אז תנו לאורחים שלכם לשקשק קוקטיילים סקסיים בעצמם, לשחק משחקי שתייה שיגרמו להם לעשות דברים שאפילו הם לא חשבו שהם יעזו, לצחוק, להתרגש, ליהנות ממוסיקה קצבית ואווירה מחשמלת ומצחוק והומור משחררים ובזכות כל אלה תקבלו ערב חוויתי ייחודי, מסעיר ויוצא דופן שייחקק תמיד בלב כולם.

מעוניינים לשמוע על סדנת קוקטיילים מבית זיו מנור? בואו נדבר על זה 📞 0522-457843

כל הזכויות שמורות לזיו מנור

סדנת קוקטיילים

לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

Open chat
דברו איתי
דברו איתי