052-2457843

X

פעילות ליום הולדת למבוגרים

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

רעיונות ליום הולדת למבוגרים מתחילים פה בגיבוש חוויתי לכל המשתתפים

פעילות ליום הולדת למבוגרים  סדנת קוקטיילים  של זיו מנור 

יום הולדת הוא תמיד יום מיוחד, לעיתים הוא שמח מאוד ויש שנים שהוא יכול להיות קצת מאכזב, ככל שהמספר עולה הוא עלול להיות יותר מערער ומהרהר, על אחת כמה וכמה כאשר החלפת קידומת על הפרק. החלפת קידומת היא סיבה טובה למסיבה יש שיאמרו שהמסיבה נועדה להשכיח את הזמן המתקתק והחומק, ויש כאלו שפשוט אוהבים ליהנות מהחיים ורק מחפשים סיבות למסיבות.
כבר 15 שנים מציג זיו מנור סדנת קוקטיילים עשירה ומפנקת שהופכת כל אירוע לבלתי נשכח והוא ישמח לעשות לכם סדר בבלגן. אם מישהו מהאהובים שלכם מחליף קידומת בקרוב, עשו את הדבר הנכון, השקיעו מעט מחשבה, מעט זמן והרבה אהבה, וארגנו לו אירוע של פעם בחיים, כזה שהוא וגם הנוכחים באירוע לא ישכחו אף פעם.

ארגון יום הולדת למבוגרים טיפים שימושיים

  • ראשית, עיבדו מהלב. חישבו על האדם שאתם כל כך אוהבים ורוצים לשמח אותו ונסו להיכנס לראש שלו. איך הוא היה רוצה שהאירוע שלו יראה, מה יכול לשמח אותו, איזו מוזיקה הוא היה רוצה שתהיה באירוע שלו, איפה הוא היה מעדיף את האירוע? – האם הוא איש של ים בשקיעה? או אולי הוא היה שמח להיות מופתע במסעדה טובה? בקיצור, אל תהיו אגואיסטים, כשאתם מארגנים מסיבת הפתעה, חישבו רק על "ילד" יום ההולדת, כן, גם אם הילד בן 60.
  • דבר שני, תכננו את לוח הזמנים היטב ובדקדקנות עד הפרט האחרון! אל תשאירו מקום ל"זרימה", ככל שתתכננו טוב יותר את הזמנים של כל חלק באירוע, כך האירוע יזרום טוב יותר. ארוחה, ברכות, ריקודים או בסדר הפוך, העיקר שלוח הזמנים יהיה ברור לכם המארגנים, יחד עם זאת, עם כל הדקדקנות בתיכנון, זרמו עם האירוע והגמישו את לוח הזמנים במידה וירגיש לכם שיש צורך לשנות או להזיז משהו.
  • דבר נוסף -יש רעיונות שהם מובנים מאליהם, רעיונות ליום הולדת למבוגרים שקיימים בכל אירוע – נסו להיות מקוריים, נסו להפתיע, הפתיעו גם את עצמיכם. בסופו של דבר, הדבר הכי חשוב באירוע שתארגנו יהיה התוכן שתיצקו בו, והדרך בה התוכן יועבר. טיפ קטן, שלבו חלק חוויתי באירוע – שירה משותפת, סדנת צחוק או כל דבר אחר שיניע את המשתתפים באירוע, אירוע בו מאפשרים למשתתפים להיות אקטיביים, גם אם זה רק לחלק קטן מהזמן, הוא אירוע שייזכר לאורך זמן ואף לכל החיים.

פעילות ליום הולדת למבוגרים חוויתית ומגבשת

בסופו של דבר, אירוע זו חוויה חושית של טעמים, צבעים, מוזיקה, ריחות ומפגשים אנושיים, כל אלו יחד יוצרים את האווירה הייחודית של האירוע, ככל שהחוויה שתיצרו תהיה נגישה יותר לכל המשתתפים כך האירוע ייזכר לאורך זמן ממושך יותר ויהיה אירוע שלא ישכח, וכך גם בעל השמחה יהיה מאושר יותר, כי אין דבר שיכול לשמח יותר את חוגג יום ההולדת מלראות את כל אהוביו ממעגלי חיים שונים, נהנים ושמחים בשמחתו.

כיבוד מתאים ליום הולדת למבוגרים

כיבוד מסיבתי, סושי מעולה, אוכל של פינגר פודף יינות לבנים ואדומים, בירות, קאווה ולמברוסקו .

איך להתאים את התוכן למשתתפי האירוע?
כאשר אתם חוגגים לאדם מבוגר, סביר להניח שיהיו ביום הולדתו משתתפים בכל שכבות הגיל, חפשו רעיונות ליום הולדת למבוגרים שיכולים להתאים גם לקהל צעיר יותר, ובאופן כללי נסו לשלב בחלק האמנותי של הערב מספר אטרקציות כדי שגם אם אחד המשתתפים לא ימצא עניין באטרקציה אחת הוא לא ישתעמם כי מיד אחר כך ימצא עניין במשהו אחר – חידון היתולי על בעל השמחה, שירה בציבור בסגנון בירה ונשירה, סרטון נוסטלגי ומרגש או סדנת אלכוהול חוויתית הדגש הוא על החוויה, אל תפחדו לבחור רעיונות ליום הולדת למבוגרים שנראים לכם נועזים מידי! כפי שכבר נכתב, הפתיעו! גם את עצמכם! כמה פעמים בן אדם כבר חוגג יום הולדת 60 בחייו? יום הולדת 70 ? בחרו חוויתי, בחרו נועז, בחרו משמח לבבות. והכי חושב בחרו עם הלב.

זיו מנור מתמחה בהעברת סדנאות אלכוהול חוויתיות ובעל ותק של 15 שנים בתחום האירועים משלב הרעיון ועד שלב התמונות שאחרי וישמח לענות על כל שאלה 🙂

להזמנות: 052-2457843

סדנת קוקטיילים בסטייל של זיו מנור עם ידע מעשיר

סדנאות מגניבות למבוגרים איתכם בכל הארץ 💥💥💥

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי