7

רעיון מפתיע למתנת יום הולדת לאישה

האישה של חייך חוגגת את היום המיוחד שהוא רק שלה בשנה, ואתה בטח תרצה לתכנן לה את היום המושלם. בשביל זה צריך רעיון מקורי לחוויה כמתנת יום הולדת לאישה שלא תישכח עוד הרבה זמן!

יום ההולדת שלה מגיע, היום שלה שהוא אך ורק שלה פעם בשנה. וזה בדיוק הזמן שלך להראות לה שאתה חושב עליה, אוהב אותה ואוהב להפתיע אותה בחוויה ייחודית וכיפית. חלק מהנשים אוהבות חגיגה סולידית יותר, רק בחיק האהוב, המשפחה או חברים קרובים, במסעדה או ארוחה מסביב לשולחן בבית.
חלק אוהבות לחגוג בגדול וברעש! להיות הכוכבת של המסיבה, להיות במרכז העניינים של אירוע גדול, המוני וקופצני.
מה שבטוח, שלכל אחד מסוגי החגיגות מומלץ לתכנן גם את הפעילות המגבשת בין כל האורחים, מה שאמור להיזכר אצל כולם כשיא האירוע ויגרום לכל אורח לא לשכוח את היום הזה ואת החוויה הזו.

אלכוהול מחבר בין אנשים ומשמח לבב אנוש

זוהי עובדה ידועה לכולם שהאלכוהול הוא חלק כמעט בלתי נפרד מכל אירוע מכל סוג, בין אם זוגי או מלא באנשים.  הוא שגורם למשתתפי המסיבה להיות שמחים יותר, משוחררים יותר וכמובן שגם מגובשים יותר. אלכוהול איכותי ומשובח מכל סוג שהוא ידוע כמחבר בין אנשים ומחמם כל אווירה ובטח שמסיבת יום הולדת.

האירוע הופך לקליל, מלא בכיף וראש טוב. מיד האווירה הופכת לפיקנטית, יותר מעניינת והחוויות הופכות לבלתי נשכחות. יום הולדת לאשה שלך, לגבר שלך, מסיבת רווקות או כל אירוע אחר זו הזדמנות מעולה לשלב אלכוהול כחלק מהאטרקציה המרכזית של הערב! בדיוק כך תהפוך סדנאת הקוקטיילים של זיו מנור עוד אירוע רגיל לאירוע שהוא חוויתי, מצחיק, ולא שגרתי ויעניק לחגיגת יום ההולדת שאתם מתכננים, את הערך המוסף הראוי לו.

סדנת קוקטיילים ליום האשה

סדנאת הקוקטיילים מבית זיו מנור היא רעיון נפלא למתנת יום הולדת לאישה

סדנאת הקוקטיילים מבית זיו מנור מתאימה למגוון סוגי אירועים, מסיבות, וחגיגות ימי הולדת במיוחד, כאטרקציה המרכזית שתהיה ייחודית ומפתיעה לכלת הכבוד, ובוודאי שגם לאורחים.
בסדנאות הקוקטיילים שלו, זיו מעביר את הפעילות בדרך שהיא כולה חוויתית והומוריסטית בהשתתפות פעילה של קהל האורחים, הוא מלמד איך להכין משקאות מגניבים ורבים, נותן טיפים לשילובים מגניבים ומתכוני קוקטיילים מגוונים והמשתתפים מקבלים ערב מפתיע, מגבש ומרגש שכולו אלכוהול משובח שזורם בנדיבות, מוסיקה קצבית, כשבסופה של הסדנא גם מתנות איכותיות וזכרון תמידי של החוויה כולה.

מחפשים מתנת יום הולדת לאישה?
התקשרו 📞 0522-457843

Call Now Button