052-2457843

X

רעיונות ליום הולדת לגבר

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

רעיונות ליום הולדת לגבר
רעיונות ליום הולדת לגבר

רעיונות למתנת יום הולדת לגבר

כדי לעשות סדר בחשיבה על המתנה האידיאלית ומידת ההשקעה הדרושה- הנה כמה רעיונות שגיבשנו ליום הולדת לגבר שלך

לקנות לו מתנה ליום הולדת זה תיק! תירגעי, לא תיק אמיתי, אלא הביטוי… שאומר שצריך להיות ממש יצירתית ולרגש גבר זו הרי משימה כלל לא פשוטה, בתכלס. להתחיל עכשיו עם כל ההתלבטויות מתאים לו/ לא מתאים לו? הוא יאהב/ יעשה פרצוף של מה זו השטות הזו ומה אני צריך את זה עכשיו?
אגב, גם לקנות מתנה לאישה זה לא ממש פיקניק- הרי מה היא כבר צריכה בחיים האלה? בערך כל אקססורי אופנתי אפשרי וזמן איכות עם הגבר שלה וברכה מרגשת והפתעה ותכשיט ופרחים ו… לא מעט, בקיצור.

רעיונות למתנה לגבר ליום הולדת

אחד המשתנים החשובים שצריך להתייחס אליהם שבוחרים מתנה לבן הזוג של הוא הזמן. כמה זמן אתם ביחד? וזה בכלל לא חשוב אם אתם סופרים מהנשיקה הראשונה או הפעם הראשונה שפנית אליו בפייסבוק.

אטרקציות ליום הולדת לגבר

אם רק התחלתם לצאת ובין כל השאלות המביכות בדייט הראשון ואם הגעתם לשלב שאתם שמרגישים שיש סיכוי להמשיך לדייט שני יש את השאלה שתשאל כמעט באגביות 'מתי יש לך יומולדת?' רגע לפני התשובה אתם מתפללים בלב חזק שזה יהיה לפחות חודשיים ממועד הדייט.
אז אם יוצאים פחות מחודש -יש לכם פטור מהמתנה! זה לגמרי שלב של בלון ועוגה. יוצאים יותר מחודש? אין מה להגיד אתם בצרה אמיתית וההשקעה המינימאלית נדרשת, כאשר הסטנדרטים נקבעים כבר בתחילת מערכת היחסים. אי אפשר לא להתייחס וגם לא נעים להתייחס יותר מידי, כך שהמתנה צריכה להיות לא מתאמצת מידי, מושקעת מדי ובואו נודה, בעיקר לא מחייבת מידי.

ההצעה הכי טובה במקרה כזה היא משהו קליל, דייט נחמד עם טוויסט ובאופן כללי חוויה נחמדה שתהיה חצי מתנה חצי דייט. במקרה כזה יתאים מאד לקבוע שיחה או פגישת היכרות עם זיו מנור, שיוכל להציג בפניך את אחת מסדנאות האלכוהול המפורסמות שלו, שמתנה כזו היא בהחלט רעיון נפלא מפתיע ואף מרגש לגבר, כי מה יותר טוב מאלכוהול שילווה את היום שלו ויעשה לכם שמח?

אם אתם כבר חצי שנה, שנה או אפילו יותר- זאת כבר תקופה רצינית!
רגע לפני, או בין לבין שנכנסים ונשאבים לשגרת הזוגיות זה הזמן להכניס עניין למערכת היחסים שלכם, ויום ההולדת של הגבר שלך זה בדיוק טיימינג מושלם להפתעות. גם אם אתם כבר פחות יוצאים ויותר נשארים בבית ומבשלים, או אם כבר עברתם לגור ביחד, ואולי אצל חלק מהזוגות לחץ החתונה מתחיל לחלחל ולהיות מורגש. כך שיום ההולדת שלו זה בדיוק הזמן להכין לכם איזו פעילות כיפית וזוגית או קבוצתית, לקחת צימר באמצע נוף מרהיב, ולהזמין אטרקציה מגניבה שתראה לו שאכפת לך, ואפילו תצליח לרגש אותו ולהפתיע, ומה יותר טוב מהסדנה של זיו מנור?
אז את יכולה כבר להתחיל לתכנן על הלוקיישן, רשימת האורחים המוזמנים ליום ההולדת, והקונספט העיקרי שעליו תרצי לבסס את החגיגה של הגבר שלך, ומכאן והלאה זיו מנור, המומחה להעברת סדנאות אלכוהול מגוונות ומותאמות אישית, כבר ידאג לכל השאר עבורך…

קיבלת קצת השראה ורעיונות ליום הולדת לגבר שלך? זה הזמן לקבוע פגישה עם זיו מנור 📞 0522-457843

סדנת קוקטיילים מקפיצה של זיו מנור עם משחקי שתייה מגבשים

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי