052-2457843

X

רעיונות ליום הולדת של מבוגרים

לשיחת הכרות וללא התחייבות

צרו קשר: 052-2457-843

עוד לפני שניתן לכם טיפים איך להפוך יום הולדת למבוגרים ליום הולדת לצעירים, יש כמה דברים שצריך לסגור מראש וכמה מיתוסים שחושב לנפץ. קודם כל בואו נבין בכלל מה זה מבוגר. יותר נכון, מאיזה גיל זה מבוגר? 60? 70? אולי 50 או 40? כנראה שהכל תלוי בעיני המתבונן. נסו לדמיין את עצמכם בתור ילדים. בתחילת גילאי ה-עשרה. ככל הנראה באותו גיל, כשהסתכלתם על אנשים בני 30+ הם נראו לכם כבר ממש מבוגרים.

זיו בסדנת אלכוהול ליום הולדת 50
זיו בסדנת אלכוהול ליום הולדת 40

עכשיו תסתכלו על עצמכם. אם אתם בני 30+ אתם רואים עצמכם כמבוגרים? מרגישים כמבוגרים? ומה עם בני ה- 50 שמתסכלים עליכם? אתם נראים להם עדיין ילדים, סביר להניח. לטובת מאמר זה נתייחס ל"מבוגרים" ככאלה הנושקים לגילאי ה-50, כי בינינו, גם בני 40 אוהבים לצאת לפסטיבלים כמו האינידינגב, ברנינג מן וכו'. אז לטובת מאמר זה, המבוגרים הם אלו שבני 50 צפונה. מיד גם נסביר מדוע בחרנו דווקא את שכבת הגיל הזאת.

ועכשיו למיתוסים שיש לנפץ: אנשים באמת מבוגרים זה לא בגיל. זה במנטליות. מכירים את הקלישאה שאומרת שגיל זה רק מספר? ובכן, כדרכן של קלישאות גם קלישאה זו לרוב נכונה. גיל הוא אכן רק מספר, במיוחד בעולם בו אנחנו חיים כיום בו תוחלת החיים עולה, הטכנולוגיה יותר נגישה מבעבר, ואם פעם בני 40 או 50 היו הולכים לאיבוד כשחידושים טכנולוגיים היו יוצאים לשוק, כיום, יש סבירות הרבה יותר גבוהה שהם ירגישו בנוח עם אותה הקדמה.

אז למה מבוגרים זה 50 וצפונה?

צריך להסתכל על זה ככה. אם בעבר היה נהוג בגילאי העשרים המוקדמות להתחתן ולהביא ילדים, הרי ברור לכולנו שכיום המצב הוא שונה. בני 30 ואפילו 40 מתחתנים בגילאים אלו ומביאים ילדים בגילאים הנחשבים ל"מאוחרים" ולכן, קשה להסתכל על בחור בן 35 שיוצא למסיבות ופאבים, שותה, נהנה מהחיים ולאו דווקא כרווק אלא גם עם בת זוג, ולהגדיר אותו כמבוגר.

אנשים בני 50 יותר מתאימים לקטגוריה הזאת של מבוגרים, מפני שבעשור הזה, כבר אפשר למצוא אותם הופכים לסבים וסבתות. הילדים שלהם כבר גדולים, ויש להם הרבה יותר מחוייבויות על הראש. משכנתא, חשבונות, עבודה. לא חסר. אלו דברים שצעירים בני 30 פלוס רק מתחילים להתעסק איתם, ולכן הם עוד לא שפופים ומרגישים שאין להם כח יותר לעשות דברים שרק לפני שנתיים היו עניין שבשגרה.

הבנו. מה עכשיו?

אז אחרי שהבהרנו כי אנו מתייחסים למבוגרים מעל לגיל 50, נראה כיצד הדבר בא לידי ביטוי גם בחגיגות יום ההולדת. זוכרים את בני ה- 35, 36, ו-40? להם יש ילדים קטנים. טלפון להורים, בייביסיטר, וקדימה יוצאים להתקרחן ביום הולדת. ממש כמו לפני כמה שנים. יש להם עדיין את הכוח המנטלי הזה. אנשים בני 50 צפונה? זה כבר סיפור אחר.

לאותם אנשים, גם אם יש ילדים גדולים יחסית או שהם כבר מחוץ לבית, עדיין יש סבירות גבוהה למצוא אנשים בגילאים כאלו מחפשים לחגוג את יום ההולדת שלהם בצורה שקטה ורגועה. בית קפה, ארוחה משפחתית או הליכה להצגה. מבוגרים כבר אמרנו.

איך מחליפים יום הולדת של מבוגרים ביום הולדת של צעירים?

אז עכשיו אנחנו מגיעים לתכל'ס. איך גורמים לכל אותם מבוגרים ליהנות מחגיגת יום הולדת לא שגרתית ובנאלית? סביר להניח שלכל אותם מבוגרים עדיין יש כמה רצונות שפשוט אין להם כוח לממש. כאן אתם, החברים והמשפחה, נכנסים לתמונה. כי אתם אלו שצריכים לארגן להם את האירוע החגיגי.

אם תשאירו את הכוח בידיים שלהם, סביר להניח שהמרדף היום יומי ישאיר להם מעט מאוד אנרגיות להתחיל לשבור את הראש ולתכנן כיצד לחגוג, ולכן הם שוב יסיימו את יום ההולדת שלהם במסעדה. לעומת זאת, אם אתם תציבו להם עובדה שחוגגים בצורה כזו או אחרת, סביר להניח שהם כבר יזרמו אתכם. הרי הורדתם מהם את הנטל של לארגן את המסיבה בעצמם, וכל מה שנשאר להם עכשיו זה רק להתייצב ולהגיע לחגיגה עצמה.

הרעיון אם כך הוא לדאוג לארגן להם יום הולדת שהם לא יגיעו אליה עייפים. וגם אם כן, ברגע שהם יראו את התוכן של הערב, הם ישכחו את אותה עייפות שהגיל מביא עמו, ייכנסו לעניינים ויחגגו כאילו אין מחר.

זכרו, לכל מבוגר נשארו עדיין כמה טריקים בשרוול. מדי פעם המחשבות של איך הם היו רוצים לחגוג כמו פעם עולות וצפות. זה טבעי. עכשיו לכם יש הזדמנות להפוך את המחשבות האלו למציאות. עכשיו יש לכם דרך יצירתית לארגן להם יום הולדת חווייתית שהם לא ישכחו לעולם ויותר מזה, הם יוכלו לחגוג בדיוק כמו בשנות העשרים לחייהם. ואיך הם היו חוגגים בעבר? עם הרבה אלכוהול משובח, מוזיקה טובה וחברים קרובים שרק רוצים לשמוח ביחד איתם. על מה אנחנו מדברים? על סדנאות קוקטיילים ואלכוהול כמובן!

מה זה סדנאות קוקטיילים?

סדנאות קוקטיילים ואלכוהול (כמו הסדנאות הידועות של זיו מנור) הם מצרך חובה ביום הולדת של מבוגרים, מפני שהם מאפשרים לילד יום ההולדת, לערב אחד, לשכוח מכל טרדות היום היום. להתנתק מהמצב הכלכלי, מהמחוייבויות לבוס, לבנק ולילדים, ובעיקר מעניקות להם כמה שעות של חגיגה שזורקת אותם כמה שנים טובות אחורה. זה עובד ככה:

אתם מארגנים את בני המשפחה הקרובים והרחוקים ואת החברים הטובים, סוגרים לוקיישן (זה יכול בבית או בחצר) מזמינים את סדנת הקוקטיילים ודואגים שחוגג יום ההולדת יגיע. בסדנת אלכוהול, זה נכון שלומדים על עולם האלכוהול וכיצד מכינים משקאות, אך כל האירוע מתנהל באנרגיה מטורפת, מוזיקה מקפיצה, משחקי שתיה שגורמים לקהל להיקרע מצחוק, המון חיוכים וכמובן אלכוהול שנמזג בכמויות שמזכירות לכבד שלכם נשכחות. כן, סדנאות אלכוהול הם המרענן הרשמי בימי ההולדת למבוגרים מפני שהן מאפשרות להם לחגוג כמו בימים שבהם ב-12 בלילה הם רק היו יוצאים מהבית ולא נמצאים כבר עמוק בשנת הלילה שלהם.

כמובן שסדנאות אלו מתאימות לכל גיל ולכל חגיגת יום הולדת, מפני שמדובר במסיבה גדולה שמאפשרת לכם לשתות ליהנות ולחלוק את כל הכיף הזה עם קבוצה גדולה של אנשים. יחד עם זאת, היה חשוב לנו להראות כיצד לוקחים יום הולדת בנאלי של מבוגרים כמו ערב בבית קפה והופכים את האירוע לחגיגה של צעירים.

סדנת קוקטיילים
סדנת קוקטיילים ליום הולדת 50

מעוניינים להזמין סדנא לאירוע הקרוב? התקשרו עוד היום 052-2457843

רעיונות ליום הולדת לגבר

דברו איתי