רעיונות ליום הולדת 40 לאישה

רעיונות ליום הולדת 40

רעיונות ליום הולדת 40

יום הולדת 40

גיל 40 זה גיל נהדר ועגול, סימן דרך משמעותי בחיים וכמובן הזדמנות מצוינת לחגוג יחד עם בני זוג, חברים ומשפחה. מי שרוצה להפיק מסיבת יום הולדת ייחודית לאישה, יש בפניו אפשרויות רבות לבחירה. זיו מנור מציע רעיונות ליום הולדת 40 לאישה.

אפשר להיות יצירתי ולמצוא המון רעיונות ואפשרויות לחגיגת יום הולדת נאותה לאישה שחוגגת מספר עגול וסמלי כמו גיל 40. אפשרות אחת היא למצוא מקום ליום הולדת ולהפוך אותה לאירוע פרטי. אפשרות נוספת היא לערוך את המסיבה בבית, בגינה או בחצר ובכדי להחליט בין האפשרויות צריך להחליט כמה אורחים מזמינים ומה יהיה אופי האירוע.

יש כמה סיבות שבעקבותיהן מומלץ להפיק יום הולדת 40 לאישה במקום מסודר וערוך לכך. ראשית, מקום ייעודי ליום הולדת מספק תנאים שלא ניתן לקבל במקומות אחרים. המקום ערוך לקבלת אורחים ומוזמנים והוא חוסך הרבה מאמץ. שנית, אירועים פרטיים וקטנים מהסוג של יום הולדת 40 צריכים להיות יוצאי דופן. בני זוג שחיים יחד לא מקבלים הרבה הזדמנויות להפתיע אחד את השני. יום הולדת בהחלט עונה על ההגדרה הזו וכדאי להשתמש בזה כסיבה למסיבה.

מומלץ לפתוח את היום באווירה רומנטית, לא משנה מה תחליטו לגבי המקום בו תחגגו לאישה יום הולדת 40, ההצעה בהקשר הזה היא לדאוג מראש לשובר ספא או פינוק בבית מלון. חשוב כמובן לקחת חופש מהעבודה ולהימנע מהפרעות.  רצוי לשמור על אלמנט ההפתעה, לאכול ארוחת בוקר אינטימית ולהסיע אותה לספא האהוב עליה מבלי לגלות את המשך התכניות.
טיפול ספא, מסאז' וסאונה יכניסו את בני הזוג לאווירה הנכונה. טיפולים כאלה גם מתאימים למי שמתכנן אירוע בערב והם הופכים את יום ההולדת לחוויה של יום שלם ובלתי נשכח. ההצעה הזו מיועדת לבני זוג אך היא יכולה גם לשמש את המשפחה המורחבת. אפשר להגיע לספא יחד עם ילדים מעל גיל 18 או להזמין חברים לאטרקציה משותפת.

בחירת המתנה עצמה וכרטיס הברכה חשובים לא פחות.
ההצעה החשובה ביותר ביום הולדת 40 היא להשקיע בכרטיס ברכה אישי. כרטיס הברכה לא קשור לאירוע שאתם מתכננים או לתקציב שאותו השקעתם במתנה. המטרה היא להשתמש בכרטיס כדי לברך את האישה ולהוסיף ביטויי אהבה. אישה ביום הולדת 40 תעריך כרטיס ברכה מושקע ותעדיף אותו על פני מתנות חומריות. מצד שני, לא כדאי לוותר לגמרי על המתנה.

אפשר לבחור מתנה לפי היכרות עם האישה ותוך התייעצות עם החברות. כדאי גם להישאר עירניים לרמזים כבר כמה שבועות לפני התאריך, על מנת להבטיח בחירה מוצלחת. את המתנה תוכלו להביא לאישה במהלך האירוע  חשבו היטב על לוח הזמנים ונצלו מקום ליום הולדת כדי לתת את המתנה מכל הלב.
לשם אלמנט ההפתעה כדאי לבחור את הזמן הנכון ביותר במהלך האירוע או בסופו- ולדעת מתי בדיוק להכניס לפעולה את זיו מנור ואת סדנת הקוקטיילים שלו.
זיו מנור ידוע ואלוף בהעברת סדנאות קוקטיילים מגוונות המתאימות את עצמן לכל אירוע, כך שאין סיכוי שהאטרקציה הזו לא תפתיע את כלת השמחה ואורחיה האהובים כאחד, ובליווי אלכוהול איכותי, מוזיקה מקפיצה ואווירה שמחה ומטורפת, אין אחד שישאר אדיש לכל הדבר הזה.

אהבת את הרעיונות ליום הולדת 40 לאישה? הזמן כבר עכשיו פגישה עם זיו מנור ותתחילו לתכנן את החגיגה יחדיו 📞 0522-457843


לשיחת ייעוץ חינם

לתכנון אירוע מושלם

עם זיו

בטלפון 052-245-7843